54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #53784
    F betú hosszú lenyomásával Niko fütyül a taxisnak, aki megáll.
  • Alias Pingvin
    #53783
    Hogyan lehet taxizni a játékban? :D
  • wollnerd #53782
    Én???
    Én se értek ehhez! :D
  • Alias Pingvin
    #53781
    magyarázd el légyszi,köszi! :D
  • wollnerd #53780
    Ha értesz a modellezéshez és a konvertáláshoz....
  • Alias Pingvin
    #53779
    Köszi a választ,de én azt hittem több taxi van benne,és lehet bele csinálni taxi-t??
  • wollnerd #53778
    link
  • wollnerd #53777
    Az első link nem jó... itt a Search term: alá beírod a "taxi" szót, a Search in alatt kiválasztod a "Cars (GTA IV)" és Search gombra katt!
  • Hazugadmin
    #53776
    Kérdés, lanos játékot meg lehet oldani törttel?Nem az okostojások baromságait akarom majd olvasni, hanem normális választ kérnék, ha úgy ítélitek meg, hogy nem ide való, akkor se érdekel az okostojások tudálékos fellengzősége, mert elküldöm őket melegebb éghajlatra, hanem a hg szép csöndben törlje a postot.A válasz akkor meg jöhet priviben :D
  • wollnerd #53775
    Válogasd.. (Azért nem mindegyik találat lesz pont a taxi)

    A 2011 Toyota Prius-hez pedig van jó néhány szép skin (paintjob)
  • Alias Pingvin
    #53774
    Milyen taxi-k vannak jelenleg a játékhoz? :)
  • Leo 1991
    #53773
    nem lenne rossz 5let :D
  • Leo 1991
    #53771
    skacok
    játszik valaki neten vele??
  • totyak
    #53770
    Megkérdem még egyszer, hátha valaki tudja a választ.

    A játék telepítve van a gépre, de a VGA-t szervizbe kellett vinni. Hülyeségből elindítottam az integrált VGA-val. Kérdés, hogy ezt most alkatrész cserének minősíti a gép vagy esetleg úgy érzékeli, hogy másik gépre is telepítettem? Csak azért kérdem, mert ezt találtam a hivatalos oldalon:

    "Revoking an activation is important to reset the full activation rights and allow you to install the game on another computer or sell it. It is also important to revoke your current activation BEFORE making changes to the hardware components on your computer system."

    Vagyis, hogy vonjam vissza a kulcsot, mielőtt hardvert cserélek.

    Sajnos én a VGA kiszedése előtt nem voltam vissza. Na most, ha én visszavonom most a kulcsot, de ő úgy érzi, hogy két gépen van telepítve, vagy alkatrész csere volt, akkor még egyszer vissza kellene vonnom később. De nem hiszem, hogy ha visszakapom a VGA-t, akkor megint úgy érzékeli majd, hogy visszavonhatom.
    Másrészről nem is értem ezt az egészet. Ha akarnám kivehetném a merevlemezt, amire a játék telepítve van és átrakhatnám másik gépbe. Szerintem akkor sem érzékelné úgy hogy két gépre telepítettem.

    Remélem valaki érti mire akarok kilyukadni és tud valami okosságot mondani.
  • visszalépés
    #53769
    Én kipróbáltam.Eredeti Játékom van mindkettő fent van.Simán elindult.Bár a vége az hogy lefagy pár perc játék után.
    Megy a multi is.Nem sikerült egy jót multizni,mert nagy a terep kevés a játékos.Mire megtalálom őket le is fagy.Szerintem nem nagyon béta hanem nagyon béna:). Szép volt jó volt de rég volt.Én is szerettem repülni meg bejárni a tájat stb.de a IV után ezek a szögletes utak meg az egész olyan kis béna.Viszont a mentéseimet elkavarta meg a bill. beállításaimat is alapra tette.Majd az V. jó lesz.Addig meg szórakozom a sima IV multival.
  • wollnerd #53768
    Jasonnak ment.
  • wollnerd #53767
    Nekem sikerült a freeride modba csatlakoznom, de csak 3 -an voltunk és én nem láttam mindig a játékosokat. (nagy volt a lagg. nagyon béta.)
  • JaSoN HuNTeR #53765
    GTA IV: San Andreast kipróbálta ki? Véleményekre vagyok kiváncsi.
    Multiplayer milyen?
  • tutituti
    #53763
    tévedtem.akkor passz.

    Csak az EFLC-t raktam fel.bár telepítéskor hibát írt ki öt fájlra.,nekiállok megint hátha...
  • tutituti
    #53762
    lehet az zavar be hogy magyar nyelvre van állítva a steam.most ugrott be.*facepalm*
  • tutituti
    #53760
    Ki akartam próbálni a gtaIV san andreas modot,de steames verzióval az a baja hogy angol nyelvre állítva a launcherben hibát ír ki és nem fogadja el.Valaki találkozott ezzel a problémával?
  • visszalépés
    #53759
    Nagyon faja. Köszi szépen:)
  • tutituti
    #53758
    :DDD
  • morzsi555
    #53757
    :D

  • visszalépés
    #53756
    Remélem a gta 1-2 nem lesz összepárosítva a IV motorjával
  • tutituti
    #53755
    holnap jön a demo
  • jackoneill90
    #53754
    futtatás--> dxdiag-->további súgó-->directdraw felülbírálás--> érték felülbírálás--> 60
  • jackoneill90
    #53753
    Egy normális crack -et neki és máris menni fog.
  • JaSoN HuNTeR #53751
    Elég csak a sima 4 vagy az EFLC is kell hozzá hogy menyen, vagy tök mind1 csak az egyik legyen fent?
  • JaSoN HuNTeR #53749
    Csak eredetivel megy?
  • kill3r21
    #53747
    kell hozzá az alap game?
  • kill3r21
    #53745
    hol lehet megtalálni ezt a sA-s cuccot?
  • greg benz
    #53743
    Nem baj, csak valahogy nem sok értelmet látok benne :D
  • greg benz
    #53741
    Akkor szorri

    Mondjuk az értelmét nem igazán látom.. mert szerintem kicsit buta az egész..jó nyilván jobb lesz a san andreas kicsit okosabb motorra ültetve, de olyan hekkelt szagú lesz tőle az egész.. jó az SA a régi valójában, a 4et meg kár san andreassá butítani :D
  • ldavid
    #53739
    eltaláltad :)
  • greg benz
    #53738
    De igen, te viszont a San Andreasról tettél be képeket :D
    Vagy ez valami IV motorra ültetett SA?
  • greg benz
    #53736
    fasza, de gyanítom ezt nem ide akartad...
  • greg benz
    #53734
    Sziasztok!

    Feltettem a játékot, aztán a patchet is, és ilyenkor ugye letörli a social club programot, mivel nincs rá szükség, de valahogy nekem úgy tűnik, hogy ezt nem teszi meg ( a látszat ellenére sem), és amikor el szeretném indítani a játékot előjön a social club program, belépni nem tudok, ha play offline-ra megyek akkor eltűnik az ablak, de a játék nem indul el.. ha nem foglalkozom a patchel elindul a játék problémamentesen, de ugye a jobb futáshoz és egyéb hibák javításához jobb, ha fent van a patch.. korábban semmi gondom nem volt, telepítettem a játékot, utána patch, és már játszottam is..nem értem mi lehet a probléma. Próbálkoztam 1.0.6-os és a legújabb patchel is, az eredmény ugyanaz.. van valami tippetek?:(

    Természetesen eredeti lemezem van

    Köszi
  • ateszkiraly
    #53733
    Helló engem a ".ini" fájlok betétele érdekelne pl ha házat akarok a játékba rakni akk egy object.ini fájl van ,amivel nem tudom ,h mit kezdjek, a válaszokat előre is köszönöm ;)
  • benedekcs
    #53732
    Sziasztok!
    Kb. 5 perc játék után kikapcsol a képernyő de a hang megy tovább, Mindegyik patch fenn van, illetve crackelve is van.
    Volt már ilyen gondom de akkor zárlatos billentyűzet okozta, egy csere után, aztán rendesen futott.
    Amúgy nem szaggat , szépen menne, 100-100.
    Próbáltam már az energiaellátással kapcsolatos beállításokat megváltoztatni ,de nem működik azzal sem, néztem hogy talán a kártya melegedik túl, de 72 foknál nem nagyon megy feljebb.
    Előre is köszi