54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • tplink
    #53826
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy amikor beleteszem az uj autot akkor felborul ha kis kanyart veszek be ??
  • Mitsurob
    #53825
    Ki akarom cserélni...
  • masterthief
    #53824
    Ez miért fontos neked? XD
  • Mitsurob
    #53823
    Üdv!

    Valaki nem tudja véletlenül, hogy a keréknyom milyen néven, vagy melyik fájlban van?
  • RatBaG #53822
    MEGOLDÁS A LIVE-OS CD KULCS HIBÁRA:
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2914166

    nekem működik! még nem volt időm játszani, de a live acc-omon most már ott van a gta4, és online vagyok.
  • baila
    #53821
    Sziasztok!
    A következő a bajom: a notimra való telepítés után felbontás módosítása: nem engedi 800* rol módosítani. Mivel nem érzékeli csak az integrált videokártyát, de aki ismeri a dell n5110 i3-mat az tudja, hogy hogy van egy dedicated geforce gt 525m 1gb, ami akkor izzít, ha kell... Na már most létezik-e megoldás arra, hogy valamivel kényszerítsem a játékot arra, hogy engedje a többi felbontási lehetőséget is?
  • wollnerd #53820
    Nagyon érdekes...
  • dvid95
    #53819
    ez sem vált ben na mindegy akkor ujrarakom a gépet azért köszönök minden választ.
  • wollnerd #53818
    Futtass le az Advaced System Care Free-t! Válaszd ki a mély ellenőrzést!
    Ez progi ki fogja törölni a Registry-ből a GTA-ra utaló adatokat is. Ez progi nagyon sok mindent tud!
  • dvid95
    #53817
    ez sem müködik idézem mit ír: "Failed to release SecuRom license"
  • wollnerd #53816
    Windows XP esetén: Start menü->Vezérlőpult->Programok telepítése és törlése
    Windows 7 esetén: Start menü Számítógép-> fent a Rendszer tulajdonságai mellett Programok telepítése vagy módosítása
    Aztán keresd ki a GTA IV-et a listából és dupla katt vagy jobb klikk és eltávolítás menüpont. (Sztem, jobb ha a kulcsot is visszavonod!)
    Így aztán már mennie kéne...
  • dvid95
    #53815
    köszi de ez mind megvan és a probléma még mindig fenn áll
  • masterthief
    #53814
    Pont úgy, ahogy Szabi84 írja. Egyébként a Sajátgép keresőjében beírod a Rockstar vagy GTA szót, és kidobja hol vannak file-ok.
  • Szabi84
    #53813
    c:\user\felhasználónév\dokumentumok \rockstar games
  • dvid95
    #53812
    de hol van még a programfiles on kivül amit törölni kell
  • masterthief
    #53811
    Mindent törölj. Ne csak a Program Files mappából, hanem mindenhonnan.
  • dvid95
    #53810
    Üdv mindenki véletlenül egyszer a múltban elkövettem azt a hibát hogy a program files-ból kitöröltem a rockstar mappát azaz kézzel töröltem a gta 4 et de most megjött ura a kedvem csak hogy telepítés előtt azt hiszi a gép hogy fel van rakva és megkérdezi hogy most törölni újrarakni vagy csak modorosítani akarom e akármikre is megyek egyikkel sem megy fel a játék a gépemre és törölni nem tudom mert nemtalálja azt a fájlt amit törölni kéne ezért hibát jelent.

    A lényeg nem tudom ujra felrakni a játékot mert azt hiszi hogy fenn van.
    Kérdés hogy akkor honnan és mit töröljek a gépről vagy egyáltalán mit csináljak.
    Elöre is köszönet a válaszokért.
  • RatBaG #53809
    a probléma
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2818567

    és a support által postolt megoldás, ami persze szart se csinál
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2822680
  • RatBaG #53807
    valaki más belefutott mostanában a cd kulcsos szopásba?
    még a tavalyi summer sales-en vettem meg a gta4+dlc-ket, most szántam rá magam, hogy végigtoljam a gta4-et. letöltöm, elindítom, a játék megy faszán, de a live baszik elfogadni a cd kulcsot....
    tele vannak a fórumok ezzel, mindenkinek rossz a kulcsa, de ezek friss másfél hónapos kommentek. hogy a fenében kavarhat ez be nekem egy régi kulccsal? vagy az első installig nem osztja ki?
    FAKKK
  • ronso
    #53806
    keress olyan gombot ami nincs beállitva másnak és akkor jó lesz.
  • koj
    #53805
    Sziasztok! Az EFLC - ben ha átállítom az irányítást akkor mindig kiírja hogy kritikus hiba, és hogy folytatja-e és mindig a gyári beállítások maradnak meg. Hogy lehet átállítani?
  • Medvecki Martin
    #53804
    Sziasztok!
    megtaláltam azt a videót amiben bizhatok hogy működni is fog ha kell valakinek akk nyugodtan elkérhetitek. bye
  • Medvecki Martin
    #53803
    Sziasztok!
    Megvettem a gta iv 4-et kezdő vok még.
    Nem tom még hogy lehet szerón játszani majd tudtok nekem segíteni? előre is köszi
  • kill3r21
    #53802
    Pontosan :)
  • tutituti
    #53801
    Méghozzá nagyon jó sorozat!
  • kill3r21
    #53800
    egy egy sorozat egyik része, nem GTA-nak készült, vagy poénvideónak...ez egy ilyen sorozat :D
  • fery02
    #53798
    Ez szar.
  • kill3r21
    #53797
    Ez mekkora lol :D

  • opronyeczo
    #53796
    hali
    valaki tudna segíteni hogyan tudok berakni autókat,illetve a police pursuit mod hogyan működik
    nagyon megköszönném
  • denevérember
    #53795
    Szevasztok! Egy olyan problémával fordulok hozzátok,hogy megvásároltam a gta4-et felraktam. És az indulás előtt van egy olyan hogy RELEASE CHECK. Nos itt 30% nál megakad a dolog,kiírja hogy nem jött össze de manuális aktiválásra viszont van lehetőségem. Ezt el is végeztem kiirta hogy kész. Újra probálom indítani és megint kiírja ezt a Release check et... És innentől nem tudok mit csinálni! Valaki tudja a megoldást? Előre is köszi...

    Üdv , D.
  • bertino
    #53794
    metalt birod ?
  • rico86
    #53793
    A billenő kamera dologgal mit lehet csinálni?
  • WinStar
    #53792
    Sziasztok.Az mitől lehet hogy a GTA IV. kifagy a középső szigeten nekem?Playboy X első küldijénél...ha odamegyek,vagy pedig elkezdem a küldit,valamikor egyszer csak gondol eggyet,és kifagy... :S
    1.0.4-es patch van fent...lehet hogy az a gond hogy XP SP3-on tolom?
  • bubu35
    #53791
    jah a meg a modokat hova kell be tenni?
  • bubu35
    #53790
    Sziasztok a kódokat hogyan tudom be írni teloba mert akár melyiket szeretném használni de nem jó
    tudtok segiteni

    kösz minedkinek elöre
  • rico86
    #53789
    Sziasztok felraktam a gamet 1.0.7 ig patcheltem
    és ezt dobja a launcherre kattintva:

    GTA IV FATAL ERROR: XNetStartup failed - Please re-boot your system and/or re-install the game 10093 203

    valaki segitsen pls!!!!
  • Leo 1991
    #53788
    valaki van neten mostanság??
  • Leo 1991
    #53787
    Dawe2HUN
  • totyak
    #53786
    Telepítve volt a játék, aztán ugye ki lett véve a VGA és elindítottam a játékot integrálttal. Most visszavontam a kulcsot és a játékot is töröltem. Arra várok, hogy visszakapjam a szervizből a VGA-t. Ezek után visszaszerelem, újratelepítem majd a játékot. Nyilván kérni fogja a kulcsot.

    De most akkor ezzel az egész művelettel elvesztetem egy visszavonási lehetőséget vagy sem?

    Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál.
  • masterthief
    #53785
    Ha alkatrész csere van kilátásban, akkor revokol-ni kell. Ez tiszta. De ha ugyan azt a kártyát teszed be vissza a gépbe, akkor is úgy érzékeli a játék, hogy alkatrész csere történt, így újra kell telepíteni. Ez van sajna.
    Ha az integrált kártyát használod, akkor sem azt érzi a game, hogy 2 gépen fut, hanem, alkatrész cserének elkönyveli. Teljesen mindegy, hogy új videókarit raksz a gépbe, vagy az integrált karit használod, akkor is azt fogja mutatni, hogy alkatrész csere történt a gépeden. Revokolni, meg még így is tudsz párszor.