54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • acsati
    #53906
    66,5%-nál vagyok, de a sztorinak vége. Ilyenkor mit csináljak még?
  • bakvarnyu
    #53905
    Nálam az a Windows live szokott szarakodni.
  • bazs1
    #53904
    Hello!
    Olyan problémám lenne, hogy letöltöttem steamről az EFLC-t, el is indul a játék, azonban ha kiválasztom valamelyik epizódot és rányomok a startra, akkor bejön a fekete képernyő és nem történik semmi. Nem kapok semmilyen hibakódot, csak a fekete képernyőt látom. Megpróbáltam letörölni, majd újra letölteni, de a probléma ugyanúgy fennáll. Próbáltam neten utánanézni, de nem találtam megoldást ilyesmire.
    Valaki tudja, hogy mi lehet esetleg a gond? Előre is köszönöm!
  • tomo05
    #53903
    Megint én! :) Miért dobálhat sokszor appcrash-t a game? Semmi mód nincs, csak magyarosítás. Azt mondták, hogy ha valaki moddolt game-el játszik,akkor a a többieket kidobja néha.
  • Ger0121
    #53902
    Én is.
    De, ha egyszerre két autónak mindkét fájlját kicserélem akkor csak az működik amelyiket először betettem. Nem értem én sem a logikát. Most úgy tudtam beletenni amit akartam, hogy egyszerre egy autó. Utána mentés, Spark bezár, spark megnyit megint egy auto... stb.stb...
    De sebaj, nem visz el sok időt, meg nem is szeretném az egész autóparkot lecserélni.
  • wollnerd #53901
    Ez érdekes.ú Én még 2 fájlt is be tudom importálni egyszerre, a Shift billentyűvel...
  • tomo05
    #53900
    Köszi! Amúgy miért írja ki a ranked macth-nél amikor szerót akarok csinálni, hogy ebben a mérkőzéstípusban nem tudsz módokat használni?Erre ok és kilép. Nem használok egyetlen módot se :( Még a trainert is kiszedtem. Van valami ötleted?
  • Ger0121
    #53899
    Szia.
    Köszi a videót láttam már, megoldódott. Annyi volt a baj, hogy egyesével be kellett importálni, menteni becsukni a sparkot és újra. Tehát minden kocsinál újraindítani a sparkot. Nem értem miért, de így most megy.
    Minden esetre köszönöm a gyors segítséget.
    Szép estét!
  • wollnerd #53898
    Akkor vhogy Te csinálsz rosszul... Nem nézted el az img fájlt?
    Nézd meg ezt a videót!
  • Ger0121
    #53897
    Sziasztok.
    Eredeti játékomba tettem(tennék) be járműveket. A probléma az, hogy a FAQ-ban leírtakat követem, és egyszerűen nem sikerül.
    a handling, carcols, stb átírtam. A SparkIV-vel egyesével hozzáadtam (import) a modelleket, rebuild->save stb megvolt. Mégis a gyári autót tölti be amikor belépek. Mi lehet ennek az oka? Fent van a négy mellett a EFLC-is.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    (Ui.: A Spark nálam nem települt, nem kérte hol a IV.exe fájl stb.. ) De benyitni be tudtam. Csináltam úgy is, hogy a nagy IV logóra kattintottam és onnan kikerestem bemásoltam a dolgokat, akkor se ment és sináltam simán az OPen gomb megnyomásával kikeresve a vehicle fájlt... így sem ment. )
    szerk.: Legfrisebb frissítésig mind fent van. IV-en is és EFLC-n is.
  • totyak
    #53896
    Ezt sajnos nem tudom megsaccolni. Nekem hosszú időnek tűnt. 5 millát elérni elég nehéz volt, met már akkor is viszonylag kevesen játszottak. Mondjuk nekem nem volt ismerősöm, aki segít.
  • tomo05
    #53895
    Mennyit játszottál a 10es szintért? Órába kb :)
  • totyak
    #53894
    Egyedül szinte lehetetlen szintet lépni, de ha a barátok segítenek, akkor még van esély. Annak idején már nekem is küzdelem volt elérni a 10-es szintet.
  • tomo05
    #53893
    Köszi a választ! Amúgy nehéz fejlődni, mert akkor 2 haverral nyomatnánk a missziókat, hogy fejlődjünk valamit?
  • totyak
    #53892
    Ma kipróbáltam, nekem elfogadta az EfLC kulcsát elsőre. a GTA IV-et még nem próbáltam ki, mert órák alatt jön csak le. Bár nekem a complete edition van meg, lehet, hogy a különálló részek esetén van gáz a kulccsal. De nem is értem, hogy nálad hogy volt. Nálam felment a játék Steam-ről a gépre, indítottam, rögtön kérte a kulcsot, hogy az aktiváció végbe menjen. Elindult a játék, aztán beléptem a Live-ba is, de ott már nem is kérte a kulcsot. Nálam semmi gond nincs szerencsére. Majd még az IV-re leszek kíváncsi.
    Steam verzióknál is vissza kell vonogatni mindig a kulcsot, mint a lemezesnél, vagy itt már nem számít? Illetve a Steam kulcsa jó a lemezeshez is?

    tomo05: Igen, sajnos alig vannak már a multiban. Ranked módban azért még néha el lehet csípni egy-két embert versenyeken vagy hangmens noose-ban. Másik multiban meg ugye nem fejlődsz, de azért ott többen vannak.
  • tomo05
    #53891
    Ennyire kihalt a multi? Ranked match egyáltalán nincs nálam... :( Pedig jó lenne fejlődni, de így nem lehet :( A sima multiba is alig vannak... :(
  • totyak
    #53890
    Demót???

    Ha a warez verzió ment, akkor nem kevés hozzá a gép nyilván. Magyarán az a két lehetőség maradt, hogy vagy a rendszer szarozik veletek és akkor tényleg érdemes egy újratelepítés, vagy valóban a lemez hibás. Ezért írtam, hogy próbáljátok ki a másik gépen azt a lemezt, amelyikkel nem akar indulni.
  • tomo05
    #53889
    Végső megoldás: rakjátok újra az oprendszert.
  • Renault Agora
    #53888
    Az én gépemen indul. Akk nem bírja a gépe? A törtet vitte meg a demót is. Az eredetit nem?
  • totyak
    #53887
    Egyszerű megoldásnak azt tudom javasolni, hogy amelyikőtök lemeze nem indítja a játékot, arról a másik próbálja meg feltelepíteni a játékot a saját gépére. Ha felmegy és el is indul, akkor nem a lemez a hibás és a probléma a másik gépben keresendő. Ha nem indul el így már 2 gépen sem, akkor sajnos lehet, hogy hibás a lemez. Blokkal (remélhetőleg egyik blokk megvan még) visszaballagtok a boltba, elregélitek, hogy mi a hiba és valószínűleg cserélik újra.
  • Renault Agora
    #53886
    Szia! Így se működik valami miatt. Semmit nem ír ki indítás után semmi nem történik. Lehet nem fog indulni?
  • tomo05
    #53885
    Skacok! Kinek van kedve péntek este gémelni? Live nevem: tomo5750 Youtube nevem: gamezone05 itt is írhattok.
  • tomo05
    #53884
    A LaunchGTAIV.exe-vel indul. (Ja és kell neki az első DVD) Vagy szedd le innen a no dvd-t és akkor nem fogja kérni) Amúgy van itt fent FAQ menüpont ahol minden hibakód benne van, hogy mit jelent. Sok sikert! Amúgy felvehetsz live-on: tomo5750
  • Renault Agora
    #53883
    Sziasztok! Az lenne a gondom hogy tegnap haverommal befektettünk 2 GTA 4-re 576-ban vettük. Feltelepítettük nála nem indul nála igen. 7-es patch van fent ugye a legújabb. Érzékeli a CD-t de nem indul neki. Valami megoldás, vagy fölösleges 6ezer forint? Üdv.
  • ToMM23
    #53882
    Sziasztok ! Aki esetleg tolta valaha ezt a gamet Tungglen az legyen oly szives és segitsen, mert csinálunk szervert az okés . De aki joinol az pár perc mulva ki crashel.. Ez miért lehet? Teljesen mindegy milyen játékmód fut. rajt akkor is ez az eredmény.. Előre is köszönöm szépen a segitséget. :)
  • ToMM23
    #53881
    Pm- ben elküldtem
  • wollnerd #53880
    ? Nem tudom, mit mondasz...
    simán kibontania kellene kérdés nélkül...
    Nyomd nekem egy printsceent!
  • ToMM23
    #53879
    A kicsomagolóban melyik opciót választottad? A legfelsö valami msi rendszergazdai cucc, alatta meg msi2xml, az utolsó meg tc packer..
  • wollnerd #53878
    Nem. Ismeretlen az oka.
  • ToMM23
    #53877
    Szia. Köszi a segitséget, :) megpróbálom így. Amugy mi okozta anno Neked ill most Nekem ezt a galibát lehet tudni ??
  • wollnerd #53876
    Ja a pacthet letudod szedni manuálisan a bannerből. pontosan innen Kibontod egy mappába, és akkor tarlózod be a progival.
  • wollnerd #53875
    Ez a probléma vmikor régen már nekem is előfordult! Ez ügyben írtam a Rockstar Supportnak is, de nem segített a megoldásuk.
    Csak az tud segíteni hogy ha kibontjuk a patch .msi fájlját (vagy az exe-t) ezzel a progival Letöltöd, majd elindítod a progit, betarlózod a .msi fájlt (Mellette kell lennie a telepítőhöz tartozó data1.cab fájl is) kibontod az általad megadott könyvtárba, látni fogod, 2-3 egymásután furcsa nevű mappában benne lesz a GTAIV mappa, benne a játékknak patchelt fájljai. Na azokat beteszed a játék főkönyvtárába és felülírod őket, és kész.
  • ToMM23
    #53874
    Sziasztok ! Az mitöl van ,hogy a gta4 feltelepült, felraknám rá az 1.0.7.0 ás patchet. Igen ám de, jön egy kedves kis hibaüzenet ,hogy "Failed install title update.See log bla bla bla"... Eddig ilyent soha a büdös életbe nem irt ki.. A gépen semmi sem változott a legutobbi telepités ota. Se oprendszer, se semmi... Probaként megnéztem a többi patchet elötte, azok mind felmennek. De ez az utolso ez nem... Mi a fene okozhatja ? Ujratelepitettem már a gamet, azt a games for live-ot is, géprezet is megvolt. Wn7 x64 az OS mielött kérdi valaki.
  • acsati
    #53873
    itt a topikban ami van térképes link, azon vannak jelölve Base Jumping helyek. Azokra az épületekre hogyan lehet feljutni? Kipróbálnék egyet :) Egyet ahova elmentem ott nem lehetett bemenni sehol.
  • Szabi84
    #53872
    utálom ennél a játéknál ezt a rohadt sok kódót meg a baszakodást, Liberty city nálam sem megy
  • 12346
    #53871
    Hát ez a Vehicle Mod Installer tényleg egy fos. Most némi játék után a vehicles.img-t nem találja. És hiába tolom az arcába.
  • Leky
    #53870
    Ha neked sem lenne jó a kulcs akkor arra figyelj amikor létrehozod az angol account-ot, hogy amikor a telefonszámot kéri akkor Magyarországot és a te számodat add meg (középtájon lesz ez a kérdés a regisztrációnál). Ez azért kell, mert ha kódbeváltásra kerülne a sor akkor mielőtt bejön ez a lehetőség küld egy kódot a telefonodra amit be kell írni.Az utána megjelenő adatoknál nyugodtan adj meg angol kamu adatokat.
    Ha kellene esetleg: http://hu.fakenamegenerator.com/
    A magyar account-al ellentétben ezt a biztonsági kódot nem e-mailben, hanem telefonra küldi.
  • totyak
    #53869
    Köszönöm. Valamelyik nap akkor feltelepítem, aztán ha nekem sem jó a kulcs, akkor eljátszom, amit te.
  • Leky
    #53868
    A Grand Theft Auto Episodes from Liberty City-hez több mint valószínű, hogy hibás a Steam által adott kulcs, hogy másik változatához is, azt nem tudom. A mentést szerintem onnan veszi ahonnét a dobozos verzió, mert nekem is megmaradtak az előző mentéseim. Igaz, az tört verzió volt és mikor a multival tököltem akkor töröltem azokat, most pedig Games For Windows-on keresztül ment.
  • totyak
    #53867
    Most ez lehet buta kérdés, de a Steam mindig hibásan küldi a GTA kulcsot vagy csak a tied volt egyedi eset? Csak azért kérdezem, mert nemrég lett meg a Complete Edition, de eddig még nem volt időm telepíteni őket.

    Egyébként a Steam verzióhoz használható a lemezes kiadás mentése? Ha igen,hogyan? Mert a IV lemezen is megvan. Illetve a Steam kulcsok jók a dvd kiadáshoz?