54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Tatyla
    #53946
    nem
  • gubel
    #53945
    Sziasztok!
    Megvettem a gta 4 complete edition-t steamen és azt szeretném tudni nem baj ha csak két hét múlva raknám fel az
    új gépemre?
  • trendiboy
    #53944
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni a GTA 4-et, de addig nem szeretnék érte pénz kiadni ameddig nem tudom biztosra hogy jól működik pc-n kontrollerrel is. Sajnos a San Andreassal megszívtam, mert nem megy csak billentyűzettel.
    Szóval a kontrollerem Xbox pc-s kiadás. Ezzel lehet vezérelni a játékot? Valaki tud vmi tapasztalatot mondani ezzel kapcsolatban?
  • tutituti
    #53943
    egy lua script.
    Ezzel lehet a csalásoktól az egyéb dolgokig belenyúlni ingame.
    Értsd.: neon a kocsira,festés csere,tiszta autó,törhetetlen autó,god mode,fegyverek, stbstb.
  • Bal0924
    #53942
    Hol lehet látni hogy hányas verziójú van rátéve?
  • Bal0924
    #53941
    a GTA IV Simple Native Trainer

    Ez mi?
  • masterthief
    #53940
    Nem kell. A TBOGT (The Ballads Of Gay Tony) a legjobb. Ez a legjobb DLC. Szórakoztató, akciódús. Sokat lehet marhulni. főleg ha a GTA IV Simple Native Trainer-t, letöltöd és telepíted mellé-
  • Borg
    #53939
    Na, ennyi év játék után megvettem én is :D
    2453ft nem pénz érte...
    Ha ki akarom próbálni a multit, akkor a sima IV-et, vagy az episodest tegyem fel?
  • Bal0924
    #53938
    Köszi
  • Ryder62
    #53937
    Episodes, azon belül a Tony.

    Kenterbe veri a simát. És nem kell az alap IV, az EFLC külön is fut.
  • Bal0924
    #53936
    Nagyon régen játszottam vele.
    Gondoltam megint eljátszok vele, Melyik a jobb? a sima vagy a episodes?
  • fery02
    #53935
    Emlékeim szerint nem szükséges.
  • Bal0924
    #53934
    Ahhoz hogy a GTA4 Episodes-al játszhassak fel kell telepíteni a GTA4 simát is?
  • SötétBarom
    #53933
    Láttam basszameg, épp nincs kártyám, mert az újat elhagytam, így csak jövő hét közepére lesz meg az új-új. :@@@@ Pedig a DLC-kel együtt 8 euróért venném is mint a huzat :C
  • fery02
    #53932
    Nézzél csak fel most Steam-re! ;)
  • SötétBarom
    #53931
    Az, hogy nincs olvasóm elvi kérdés, nem veszek. :DD
  • tutituti
    #53930
    Clone dvd-t leszeded.Az a legtisztább.
    A jogdíjat kifizetted tehát meg se büntethetnek.
  • totyak
    #53929
    Sajnos ez nagy kibaszás manapság, hogy megveszed, de digitális letöltés nem tartozik hozzá. Szétszeded a lemezt, aztán cseszheted. Meg a hülye védelmek miatt elveszik a kulcsodat, mert X alkalommal nem vontad vissza. Röhej. Mondjuk jelen esetben neked inkább ajánlott egy új olvasót venni, még máskor is hasznos lehet.
  • ldavid
    #53928
    anélkül hogy újra megvennéd, csak virágboltból
  • SötétBarom
    #53927
    HA van egy dobozos verzióm, akkor ha megbaszom magam sem tudom leszedni valahonnan digit formában, ugye? Mert optikám már nincs. :D
  • lamase
    #53926
    Sziasztok, szerkesztőket keresünk a régi-új Codename:GTA -ra. A vén rókák már biztosan ismerik, így bizonyára nem újdonság. Lassan beindul a szezon és félő nem lesz elég kapacitás. :) Akit érdekel írjon egy privátot és megbeszéljük a juttatásokat, részleteket. Köszi
  • Kistax
    #53925
    kezdetnek jó :P :P
  • rooney8
    #53924
    ez nagyon rossz :D
  • Kistax
    #53923
    Lehet :)
  • wollnerd #53922
    Azt akarja mondani hogy a videóban te vagy! :D (Csak viccel sztem :D)
  • Kistax
    #53921
    ????
  • fery02
    #53920
    Legalább addig is szabad levegőn voltál. :D
  • Kistax
    #53919
  • ldavid
    #53918
    de arra se tudtál milliókat elcseszni - na jó, max egyet.. :)
  • Szabi #53917
    SA a IV előtti rész, abban lehetett rakat házat és épületet venni, kaszinózgatni, autokat tuningolgatni stb :D
  • ldavid
    #53916
    korábbi részekkel nem játszottál, hogy ez ilyen nagy meglepetés?
  • gyerkőc09
    #53915
    Akkor ezt jól el..szták ha tényleg csak erre van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • morzsi555
    #53914
    Nincs semmi értelme a pénznek ebben a játékban. Vehetsz fegyvereket, de a küldetések során amúgy is szerezhetsz egy rakat fegyvert. A taxizás, kaja vásárlás meg nagyon olcsó.
  • gyerkőc09
    #53913
    Szevasztok mindenki!

    A kérdésem a következőő!
    Mi a fra..ot lehet kezdeni a pénzel???Lehet venni valamiket??Gondolok itt épületekre vagy ingatlanokra vagy valami ilyenek!!??!

  • berczy #53912
    Sziasztok!

    Köszönöm a taxis választ, valóban később lehet csak, régről nem emlékeztem rá.
    Még egy kérdésem lenne:
    Melyik grafikai javítócsomagot ajánljátok?
    És van-e olyan car pack, ahol működik minden rendesen, meg is jelenik és nem is lesz csak ugyan olyan fajta kocsi mindenütt?
  • wollnerd #53911
    Akkor még nagyon a sztori elején vagy! Majd később elérhető lesz! Asszem az 1. vagy a 2. Vlad küldetésnél lesz elérhető!
  • acsati
    #53910
    Aztarohadt :D Akkor ezzel el lehet még lenni, ha meg akarom csinálni 100%-ra :O Bár a biliárd megnyerése nem tudom, hogyan lesz, mert annak egy fos az irányítása. :S

    Amúgy ejtőernyőzni, hogyan lehet? Vagy az már valami kiegészítő? Csak mert láttam pár videot, de nem találkoztam ilyennel még a játékban.
  • Ryder7
    #53909
    először leinted a taxist, megvárod amig megáll és utána F nyomvatartásával beszállsz. én legalábbis igy csináltam.
  • berczy #53908
    Sziasztok!

    Miért nem tudok taxit fogni? Nyomom az E-t ha van taxi a közelemben, ill. nyomom hosszan az F-et is, de nem is inti le és nem is száll be ha nyomom az F-et, csak kiszedi a sofőrt. :(
  • wollnerd #53907
    Ezeket a 100 %-ig!