54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Blinkye
    #54026
    Hali. Nekem is elindult. a Kép billegés probléma egy bug és az 1.0.7.0 patch oldja meg.. Az i7 es gépen való szaggatást is megoldotta :) Láttam kiegeket a játékhoz. Kérdésem a következő. Ha felteszem (miután megvettem:)) a kettő kiegészítőtt. asszem annyi van.. Akkor a mostani mentésem tudom folytatni? kb 10% nál tartok.
    A másik meg,hogy autókat plusszba lehet betenni vagy felülírják a régieket?
  • Rodman6
    #54025
    Na, kipróbáltam a grafika moddolást, de sehogy nem akar rendesen összejönni. Persze sokkal szebb lett, de valahogy nem tudom tökéletesre belőni. Vagy teljesen fakó lesz, van amikor nem lesz fakó viszont nincsenek felhők vagy nem vöröses az ég hajnalban stb..

    Kipróbáltam az ENB seriest és az Enchancert is mindkettőnél akad olyan probléma hogy a Launcher nem indítja el a játékot csak akkor ha kitörlök néhány DLL fájlt amiket ezekhez a progikhoz mellékeltek. Persze akkor elindul és látszik is hogy változott a grafika. Ez vajon mitől lehet hogy bezavarnak ezek a dll fájlok?
  • Zeller01
    #54024
    KÖSZÖNÖM a leírást, hogy fáradtál vele!

    Új e-mail címet csináltam én is, de nem tudtam xbox live fiókot létrehozni, anélkül ha előtte nem hozok létre egy Games for windows fiókot. Tehát, először új e-mail, utána új GFWL, majd egy új xboxlive fiók :)
    persze minden angolon. tényleg működött a redeem, megy is a játék.
    Egyet viszont nem értek, mitől megy a játék a másik fiókomon (eredeti magyar) is? :)
  • Leky
    #54023
    Leírom én mit csináltam.

    Létrehoztam egy hotmail-es angol email címet. (hotmail.com) Országnál Egyesült királyságot adtam meg és adj meg egy angol postai irányítószámot (pl. M23 0JD)
    Telefonszám kérdésnél FONTOS, hogy a sajátodat add meg (Magyarország és a számod)
    Ez jöl jön.
    Az xbox.com-on, ha (be vagy jelentkezve akkor jelentkezz ki) a lap alján rákattintottam Magyarországra és átváltottam United Kingdom-ra.
    Majd Join Now-ra
    GO FREE
    Majd add meg az angol e-mail címed.
    Ha jól csináltad akkor a következő oldalon I Accept-ra kell kattintanod.
    Ezután bejelentkezik és a My Account-ra kattintva válaszd a Redeem Code-ot.
    Itt fog egy sms-t küldeni a megadott számra amit a mezőbe be kell írnod.
    Ha minden rendben van akkor a következő lapon be tudod váltani a Cd kulcsot.
    Majd a Games for Windows programban (Start menü, programok között van) szerepelnie kell a játéknak és a cd kulcs megnézése opciónál már a jó kulcs fog szerepelni.
  • Laza
    #54022
    Regel egy új Live Id-t.
  • Zeller01
    #54021
    Megadtam Karennak a Live chatről a kódmat, kipróbálta, azt mondja működik. Régió probléma lesz.
    Akkor most mit csináljak?
    Hogy kell angol hozzáférést létrehozni?
  • Chunky
    #54020
    Sziasztok!
    Nekem három napja állandóan ezt írja ki:
    Can't connect to LIVE
    ERROR CODE: 0x80151911
    Már mindent megpróbáltam amit a supportokon és forumokon írnak. Kikapcsoltam tűzfalat, a vírusírtót.
    Semmi.
    Ha elírom a jelszót akkor visszadobja hogy nem jó, Gondolom ebből, hogy a kapcsolat megvan a LIVE szerverrel, csak amikor a profilt akarja letölteni akkor akad ki valamiért.
    Valakinek valami ötlete?
  • Zeller01
    #54019
    köszi, már minden ilyenen túl vagyok. :)
    bejutottam a live chat-re, állítólag 70perc a várakozási idő :)
  • otiqa
    #54018
    Valamelyik fórumban írták, hogy lehet segít a helyi fájlok épségének ellenőrzése.
  • Zeller01
    #54017
    steam-es igen.
    ha, rámegyek, hogy írnék a supportnak hibás oldal jön be.
    "Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben."
    nincs ezeknek e-mail címük?
  • Borg
    #54016
    We are aware of some Episodes From Liberty City keys returning as invalid when being redeemed.We are investigating the issue further along with our partners. Games for Windows Live support may be able to issue you a replacement key in the interim.Please contact them for assistance with your key:Title: Contacting Games for Windows Live SupportLink: http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8782-WECN-1190
  • otiqa
    #54015
    Steames? Én feltettem a sima gta4-et és az EFLC-t is. Nekem most nincs problémám vele. Pár nappal ezelőtt még valóban hibás kóddal visszadobta a Games for Windows rendszer.
  • Zeller01
    #54014
    Segítsetek legyetek szívesek!
    ez a rohadék EFLC. nem jó a kód. microsoft fiókom egyesült államokbeli, de a számlázási adatok magyar. az a baja? redeemeltem a kódot, természetesen leszarja (Probléma adódott a kódhoz kapcsolódó ajánlattal.).
    "Létrehoztam egy angol hozzáférést az xbox.com-on és így már továbbengedett" ezt hogy kell?
    teljesen új fiókot kell létrehozni? Mi van a games for wlive fiókkal? az xbox live és ez, most egy és ugyan az?
    ááá nem kicsit baszta fel az agyam :D
    most kell egy új email cím, és egy új microsoft fiók, majd ehhez rendelni kell egy xbox live fiókot?
    MIVAN?!
  • Laza
    #54013
    Ha jól rémlik a billegés vmi warez dolog volt régen.
  • Blinkye
    #54012
    Hali. Most raktam fel előszőr a GTA IV et. Az a gondom,hogy billeg a kamera össze vissza valamiért. Sokat tölt és néha megakad. Mi lehet a problem? Core i7, 8Gb ram,128 SSD G9800 gtx+ kari. Gondolom nem a gép.
  • Laza
    #54011
    Ok, este már láttam.

    Megnéztem, röhej, hogy a LaD-ben is csak Free mode játékok vannak, senki sem játszik az értelmesebb módokkal.
    Sima GTA4 üres, Gay Tony Free mode és Deathmach agyatlan lövöldözésekkel van tele.
  • zozyk
    #54010
    Már fevettelek.
  • Laza
    #54009
    Vegyél fel LIVEon
  • zozyk
    #54008
    Csak azt kéne tudnom,hogy a modokat hogy tudom kivenni,amíg multizunk,már nem emlékszem miket raktam bele,de vannak extra kocsik + trainer menü...
    Talán a scripthook.dll-t kellene addig kivennem?
  • zozyk
    #54007
    Ha indul valami multimóka,abban én is benne vagyok,de csak értelmes játékmódban.. :)
  • Laza
    #54006
    Én és a cimborám is multiznánk, de nem az idióta deatmach és free mode játékokkal, hanem normális, küldetéses móddal.
    Csak sajna a sima GTA4 multijában kb már senki sincs.

    Ma lecsekkoljuk a LaD multi játékmódjait.

    Ha gondolod vegyél fel LIVE-on: LazaHunter
  • zsoltia
    #54005
    Úgy láttom csak idő kellet. Nálam is minden jó már. Köszi a segítséget. Jó lenne összehozni egy jó kis multi mókát.
  • Laza
    #54004
    Csalódottságomnak kell hangot adjak ........

    Anno mikor megjelent a GTA4, nagyon örültem a multinak, főleg a nagyon ötletes játékmódoknak, úgy mint Maffia Work (team), Car Jack City (team), Coops and Crooks.

    Aztán még tavaly megvettem akciósan a teljes csomagot, amiben benne volt a 2 új kieg is ... de csak most telepítettem fe, mert haverom is megvette múlthéten, és mondom multizunk egy jót.

    És itt szomorodtam el teljesen.

    A Gay Tonyban már csak a buta, agyatlan játékmódok vannak benne, a Lost and Damned-ben is kivettek párat, mondjuk ott kicsit átalakították, de még van értelmes játékmód.
    De hogy a Gay Tony ennyire le van butítva .......... és állítólag azért ezeket rakták bele, mert ezek voltak a legnépszerűbbek ........... ne mááár, előre félek a GTA5 multijától. Bementem a Gay Tonyban egy Free Mód játékba, mert ebből fut egy rakás, és a reptéren ment az össze-vissza agyatlan lövöldözés ............ omg.
    A GTA4 aranykorában iszonyat sokan nyomtuk a Team Maffia Workot, az egyik legeslegjobb multi mód, amit egy GTA-ba csak álmodni lehet .............. nagyon remélem, hogy az 5-ben visszatér, és nem csak a közízlésnek megfelelő bugyuta, faék egyszerűségű játékmódok maradnak meg :(
  • Tatyla
    #54003
    na Borg figyelj én most felraktam az alap GTA IV-et is bejelntkezett a live-ba és most közvetlen utána beléptem az EFLC-be és most már nem kérte a kulcsot és benn voltam a liveban nézd csak meg...
  • otiqa
    #54002
    Én amikor a múlt héten megvettem a Complete Editiont , megjelent a játékoknál GTA4 és a GTA Episodes from Liberty City. A GTA4 el sem indult mert azt írta, hogy nem tud kapcsolódni a kulcsszerverhez. Az episodes elindult de a Games for Windows azt írta, hogy nem jó a kulcs. Ma a GTA4-et kiválasztottam és rányomtam jobb oldalt, hogy CD-kulcs és már nem azt írta ki , hogy nem tud csatlakozni, hanem ott van már a cd kulcsom. Elindítottam és működik. Az Episodesnál ha elindítom bejelentkezek a live-ba, online vagyok és most nem írja, hogy rossz a kulcs bár azt se írta, hogy elfogadta volna azóta. Mindegy, egyelőre jó bár a multiplayert nem próbáltam még.
  • Tatyla
    #54001
    sajnos ezt látom eddig én is :(
  • Borg
    #54000
    Na én most végigzongoráztam az xbox live chatet, ahonnan egyszerűen a MAGYAR microsoft helpdeskre irányítottak. Onnét pedig vissza! :D
    Szóval agyhalál mindkettő, meg se próbáljátok... itt vagy a steam support segít, vagy tényleg storno lesz...
  • Tatyla
    #53999
    elmondtuk már hogy azért mert neked eddig nulla liveos játékod volt mi nem fogunk csak ezért ujjat csinálni mert a Live profilom több éves .sok baráttal és sok játékkal, nem értem mit okoskodsz itt minden ilyen hozzászólás után..
    és addig fogom a steamet zaklatni míg akár gabe nevell nem válaszol egy videokonferencia keretében...
  • totyak
    #53998
    Annyi embertől olvasom már, hogy neki nem jó a Steam kulcs, nem értem mi történik. Nem dicsekedni akarok, de szerencsére nekem semmi ilyen gondom nem volt. Telepítésutáni első indításnál kérte a kulcsokat, elindult a játék és mehettem online. Meg azóta is mehetek, pont tegnap játszottam.

    Igazából nem értem mi szerepel a válaszlevélben, de korábban márki lett itt tárgyalva, hogy egy angol Live accal azXbox.com-on valahogy lehet új kulcsot kapni.
  • Tatyla
    #53997
    hogy kaptad meg berakták a régi mellé vagy hogy?
  • otiqa
    #53996
    Én megkaptam a steamen a gta4 kulcsot is működik is az alapjáték és a episodes is. Most a motoros kieggel játszottam kiléptem és vissza és megjegyezte a mentett állást, szóval remélem nem lesz vele gond.
  • Tatyla
    #53995
    végig buzeráltam mindent ahogy leírták ugyan az az egy nyamvadt kulcs van ott ami eddig és ez továbbra se jó...
  • Fpocok
    #53994
    Arról nem tudok. De akkor is, egyértelműen azt írják, hogy lesz új kulcs, ha verifyolja a játékot.
  • Borg
    #53993
    Baromság. Nem lesz ott semmilyen új cdkulcs.
  • Fpocok
    #53992
    De hát azt írják, hogy kapott másik kulcsot, ami elvileg menni fog...
  • Borg
    #53991
    Sehol, ez a válasz egy fasság, és ezt már meg is írtam nekik...
  • Tatyla
    #53990
    most mi van hol tudok több cd kulcsot megnézni?
  • Tatyla
    #53989

    na ezt írta vissza a support:

    Hello,

    A staff member has replied to your question:

    Hello,

    Thank you for contacting Steam Support.

    Thank you for taking the time to report the issue. We apologize for the inconvenience.

    Additional keys are now available for Grand Theft Auto IV.

    You can find your CD Key by right-clicking on the game in your Library and selecting 'View Game CD Key'.

    Please be aware that if you are unable to see your entire key at once, the product column, as well as the window itself, can both be resized. The column can be widened by dragging the black bar next to "Product Code", and the window can be resized by dragging on the bottom right corner where the white dots appear.

    If the 'View Game CD Key' option is not available, you may need to verify the game files for this game.

    Additionally, if you received a key on November 8th, your key may have been an Xbox Live Redeem Code. This may result in your key returning as invalid when redeeming the item through Steam. Your account and key have been updated to a valid Steam key at this time.

    You will need to verify your game's cached files in order to update your game and receive the new key. We apologize for any confusion that may have resulted from this.

    Please see the link below for instructions on how to do so.

    Title: Verifying Game Cache Files (GCF)
    Link: http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335

    NOTE: If you are running in Windows Vista or Windows 7, you will need to ensure you are running Steam as Administrator. To do this, completely exit Steam, and right-click on the shortcut which you use to launch Steam and select "Run as Administrator."

    If you continue to have difficulty or your key returns as invalid, further technical support for this title is handled by a third party support department - please follow the instructions below to contact the support provider to troubleshoot this issue:

    Title: Contacting Games for Windows Live Support
    Link: http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8782-WECN-1190

    If you have any further questions, please let us know.

  • Ryder62
    #53988
    Hupsz! ezt benéztem XD jobban járok ha kimosom a csipát a szememből
  • wollnerd #53987
    Pedig utána ez van kiírva:

    Download:
    http://gtaiv.chinagreenelvis.com/skyfix

    Updates may be posted incrementally.

    (igen, ki kéne jobban nyitni a szemed. :))