54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • LocalPatriot
    #54146
    Ahh a No DVD-t megtaláltam a bannerban.
    Felül is írtam a fájlt, de azóta nem indul el a játék. Social mbejön, rámegyek hogy play és semmi...:S
  • LocalPatriot
    #54145
    Üdv!

    örülök, hogy aktív még a fórum
    Két kérdésem lenne, az egyik hogyan kell DVD nélkül elindítani a játékot? Eredetim van. 1.7-es patch fent van.
    A másik, volt régebben egy olyan cheat, amivel a játékban elő lehetett hívni a csalásokat. Pl skinek, vagy örök élet stb. A képernyő jobb oldalán jelent meg a cheat menüje. Mi ennek a neve??

    Köszönöm előre is!
  • MerlinW
    #54144

    Ott a videó leírásában..
  • szabii98
    #54143
    tessék
  • szutyi93
    #54142
    Hát ez nagyon állat egy letöltő linket tudna valaki küldeni? XD
  • MerlinW
    #54141
    Ironman mod:)

  • Kalmarka
    #54140
    HELP! A GTA4 eredeti CD-s és azt mondták, és igaz is, hogy az EFLC müködik a GTA 4 Serial kódjával! De amikor beütöm kijön, hogy Failed és kéri a Manualis aktiválást amihez pedig egy unlock code-ot kér!

    https://support.securom.com/rockstarunlock/GTA_EFLC/index.php?lang=en&c=unlock#info <==ITT BE IS ÜTÖM AMI KELL (Unlock Request Code, Serial code)

    DE EZT ÍRJA KI:
    Serial invalid!
    Make sure that you typed in your Serial correctly!

    Segítsetek kérlek köszi előre is!
  • kastil
    #54139
    Csáó!

    Tud valaki egy modot, ami fékezés hosszát változtatja? realistic flying and driving modot használom jelenleg, de rettenet, hogy max spd utan padlófékkel elcsúszok 1-2 utcát is...

    thx.
  • ldavid
    #54138
    LOL betöltöm a mentést, kimegyek az utcára, ott volt egy járőr kocsim elmentve, egy zsaru meg beültetett egy faszit az én kocsimba.. aztán még én kapok körözést mert elvittem a saját kocsimat
  • szutyi93
    #54137
    A R* már kurvára leszarja a GTA IV-et az már számukra kifutott és minden erejükkel az 5-re és a többi játékukra koncentrálnak 2008 ban még volt szűrés mert sok helyről lehetett olvasni hogy az első trainereket használókat egyből letiltották de azóta már nem foglalkoznak vele így mindenki azt csinál amit akar az egyetlen amit tehetsz hogy saját szobát nyitsz és aki gyanús azt kidobod persze néha olyat is ki fogsz dobni aki szimplán nagyon jó de nehéz meg mondani a különbséget attól bocsánatot kell kérni.
  • visszalépés
    #54136
    Azt én sem kedvelem.Amúgy csak rámpákat meg ilyesmiket próbálgatok szabad módban.Meg ha nincs közelben kocsi akkor jól jön,és még választhatok is.
  • totyak
    #54135
    Én csak azt nem értem, hogy a ranked módokban hogyan tudják a trainereket használni? R* nem szűri a játékosokat? Mert ha a normál módban használják, ahol nem számolja a teljesítményt, arra azt mondom jól van, de rankedban.
  • szutyi93
    #54134
    Elég szégyen hogy valaki ebben leli örömét hogy mások játékát szétkúrja. Én minden hétvégén este indítok szobát már kb 2 éve és már elég tapasztalatom van hogy megérezzem a trainert egy éjszaka alatt kb 30-40 embert kick elek e miatt. Én is gondolkoztam rajta hogy berakom mert ha mindenkinek van nekem miért ne legyen de szerencsére nekem nem kell. Azon nevetek nagyokat amikor trainerrel alig bírnak megölni. (de az örök élet ellen sajnos nem sokat lehet tenni)
  • visszalépés
    #54133
    Pedig sokan használják.Mostanában kb minden harmadik játékos.Néha hatalmas káosz van.
  • Frenklin737
    #54132
    Sziasztok valaki tudna erről egy letöltési linket? RUSSIAN CARS PACK V2 és hogy kell a játékba betenni? köszi ha valaki tud adni választ :)
  • ldavid
    #54131
    szokták pedig szerintem (csak jó áron kell adni :D)
    a hsz elfér simán.
  • Yoda001
    #54130
    persze, fent van, köszi a tippet... sajnos ott ilyesmiket nem nagyon vesznek, gondoltam megpróbálom itt, de ha gondolod töröld a hsz-eket, mert se offolni, pláne nem reklámozni nem akarok itt semmit :)
  • ldavid
    #54129
    hardverapróra rakd fel
  • Yoda001
    #54128
    valamelyikőtöket érdekelné egy eladó GTA IV? kihajtható dobozos, 2 lemez, leírás + túlélési könyv is van még hozzá külön-külön, mindkettő magyar nyelven... jó állapotban van az egész! :)
  • szutyi93
    #54127
    Hát most eszmélek csak te trainert akarsz használni multiban? :D Hát az elég felejtős (bár meg lehet oldani).
    A trainert csalásnak használják multiban aki meg tudja oldani hogy működjön mert spawn ol és egyből berakja magának az AK-t meg az RPG-t meg ki be kapcsolgatja a halhatatlanságot. Ezért nem működik mert alapból le van tiltva és be sem szabadna engednie LIVE-ra vele.
  • ToMM23
    #54126
    Hát nekem 1.0.7.0 ra van patchelve a Lan miatt. De amikor mindent bemásolok és inditanám, akkor amint lejön fenntröl a LIVE ablak a profillal , application crash... Xlive fájllal vagy anélkül. Amikor meg a d3d9.dll fájlt kitöröltem , elindult... Igaz érdekesen nézett ki.Korántsem ugy mint a képeken/videokon. Majd egy kis idö mulva amikor idöjárást állitottam meg napszakot, szintén crash.. Valakinek ötlet ? :S
  • visszalépés
    #54125
    Minden "gyári" nekem 7 es patch dobozos eredeti játék és a live-on multizom.Nincs betéve semmi más autó.Amúgy változó ma nem fagytam pedig elég sok kocsit raktam le egyszerre.Még amit észrevettem hogy ha kilépek a játékból akkor fagy le.Majd még próbálgatom.
  • szutyi93
    #54124
    Normál multiban vagy hamachisban? Ha cseréltél le autókat és azt teszed be trainerrel és a másik játékosnak nincsenek meg azok az autók akkor jön a fatal error.
  • morzsi555
    #54123
    Mindkettő jó. A lényeg, hogy az 1.0.4.0-ás patchet rakd rá, mert azzal lesz a legszebb.
  • ToMM23
    #54122
    Sziasztok ! Azt kérdezném Tőltetek, hogy a ICENHANCER 2.1 es módhoz, gyári GTAIV szükséges? Vagy a virágboltos is megfelel a célnak. Köszönöm a rendes válaszokat előre is :)
  • visszalépés
    #54121
    És a fatal error az normális pár perc után? Beteszek pár dolgot multiba és kampec.Mi lehet a gond?
  • visszalépés
    #54120
    Már működik is.Mindig vágytam egy ilyenre :)
    kösz
  • visszalépés
    #54119
    köszönöm
  • wollnerd #54118
    Lesd meg ezeket a videókat a könnyebbség érdekében!

    Amúgy GTA IV főkönyvtárába kell tenni. Kell még hozzá az ASI loader is. A videók majd elmondják.
  • visszalépés
    #54117
    Ezt ha letöltöm hova kell bemásolni?
  • wollnerd #54116
    Simple Native Trainer
    F3->Options-> Never Wanted enabled
    menü irányítása a numerikus nyilakkal, Enter= Num 5, Back=Num 0
  • Frenklin737
    #54115
    az sem segít nincs olyan kód hogy soha se kapok körözést?
  • ldavid
    #54114
    nem. (csalást használhatsz ha muszáj)
  • Frenklin737
    #54113
    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy belehet menni úgy a reptérre , hogy nem kapok körözést?
  • szutyi93
    #54112
    szia én meg a haverom is sokat toljuk z a módot vegyél fel barátnak Live-on

    GrandiosoFire6
  • Laza
    #54111
    Egyébként van az SA:MP-hez hasonlóan IV:MP is, de igazából nem tudom mi értelme van, még annyit sem tud mint a Free Mode.

    http://iv-multiplayer.com/
  • Laza
    #54110
    Hát pedig Én is nyomnám ezerrel a (Team) Maffia Work játékmódot, az egyik legjobb GTA-s multi ...... lenne, ha valaki nyomná ... de neeeem, mindenki a kiherélt Gay Tony multiban Free Mode-ozik .........

    Pedig a MW kva jó, anno mikor még 16-16 emberrel ment iszonyat sokat nyomtam ... több csapat (vagy egyénileg) hajt ugyanarra a küldire, nagyon jó móka volt.
  • RiCSi1234
    #54109
    Hát nem egy GTA SA MP az biztos.. :) San Andreassal még mindig *urva sokan játszanak.. :) Igaz hangulatosabb is. :)
  • wollnerd #54108
    Áttértek a Max Payne 3-ra, igaz?
  • totyak
    #54107
    Sajnos már alig játszanak multiban a népek. Nagyon nehéz játékost találni. A legtöbb játékmód már halott. Ma játszottam kicsit, de csak Hangman's Noose módban volt pár ember.