54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • belapeter
    #48887
    Köszi,de már végleg unistalloztam.
    Majd megveszem vmikor és nem lesz baszakodás...
    Köszi..
  • ldavid
    #48886
    faq-ban van hibaüzenet lista
  • DAFFANGER
    #48885
    Hát ez Lol én még ilyennel nem találkoztamDe hátha tud itt valaki segíteni mi lehet a gond.
  • belapeter
    #48884
    Sziasztok.
    Erre van megoldás? :/

  • bakkerman
    #48883
    na faszán megy a gém,először 1280 highon próbáltam a cuccost(1.07 után),ott forgalomban,és tűzharcban lement gyakran 25 FPS alá,de átlagban hozott olyan 30-34-et(frapsal),kikapcsoltam a frapsot,akkor azért stabilabb lett,20 percenként gondolkodott egy kicsit a gép,olyan 3 mp-re belassult ha gyorsan mentem az autóval,visszatettem mediumba,ott stabilan nem esik le 35 alá az fps,nem lassult sehol,tökéletesen játszható! 1024-ben nem próbáltam még,valszeg abban is megfogom,nagyon király game,nem is tudom hogy lehettem meg nélküle majd 2 évig :DD Teljesen más élményt ad mint a SA,sokkal életszerűbb,a város meg gyönyörű,felhőkarcolók stb....Autók nagyon sokfélék,még kajak élmény vezetni is benne :)
  • hungary27
    #48882
    nincs arra megoldás h feltettem a modern cars 6 ot és elindul a játék és kidob tálcára hiba hangal. de nem ir semmit :s pls help me
  • alfaboooy
    #48881
    már megoldottam:) rájöttem h mit hogy kell:) téll könnyű, most már nem lesz gondom, köszi h segítettél
  • alfaboooy
    #48880
    most próbáltam, de úgysem jó...nem tudom miért:S az "A" és a "D" vel is csinálom meg amikor kéri akkor az egérrel is, de egyszerűen nem értem. melyik betűket használjam? az idegesít hogy mindig eljutok 3/4ig, és ellök, és vissza esik a felére az egész, ha valaki tudja írja meg nekem, köszi
  • Kureszka
    #48879
    Sziasztok!

    Bocs, hogy nem olvasok vissza, de nem tudtok valami megoldást a kamerára?Valami "fixálót"? Elég ratyi ahogy "követi" az autót. Köszi
  • masterthief
    #48878
    Ha R betűt ír ki akkor JOBBRA, ha L betűt ír ki BALRA !Egyszerű mint a pofon, Jól kell időzíteni a táncritmust és körbeér a rózsaszín karika. mozgasd a karaktert jobbra balra körbkörösen ahogy a ritmust érzed, és mikor kiírja hogy R. akkor jobbra, ha L left akkor balra .ERlég wgyszerű megcsinálni. és lesz 1 tuti köröd a carátnődnél. Sok csajt lehet így felszedni.
  • alfaboooy
    #48877
    sziasztok! a GTA IV kiegészítőben a The Ballad of Gay Tony, van az elején a "T" jelnél egy táncos feladat, és 3/4 eljutok a karikába a csíkig, de utána mindig visszaesik, és az a kérdésem h melyik gombokat nyomkodjam v milyen modszerrel?? köszi
  • xblades
    #48876
    Hogy tudok offline modot inditani a Grand Theft Auto Episodes from Liberty City kiegészitőben?
    ( az alap játékban sikerült már játszom de a kiegészitő nem hasonlit rá)
  • masterthief
    #48875
    Javaslom hogy nézd meg itt,http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ Ez sem olyan biztos progi, de azért kb meg tudja saccolni melyik játék hogy fut a gépedeb.8egyébként ez a hivatalos gépigényeknek megfelelően adja ki a felmérést, de nem biztos hogy pontos számítást készít. én is jártam úgy, hogy minimalis gépigényt sem érte el az összevetése, és max grafon futott a game. tehát ez csak 1 saccolási értékű progi, de azért érdemes kipróbálni.)
  • masterthief
    #48874
    Azt még elfelejtettem, hogy a legújabb path-et töltsd le (ha nem eredeti) vagy Live-n keresztül frissítsd! Több lesz az Fps, és szebbek a texturák.
  • david2698
    #48873
    Nekem Asus Extreme AX300-am van.Nem tudom hogy milyen játékokhoz jó.Valaki tudna ajánlani valamilyen játékot?......Szerintem ez a grafikus kártya nagyon szar.Nem tudom ha volna 1-2 GB RAM-om nem is volna rossz.
  • masterthief
    #48872
    Szia4 A grafikai korlátozász fel lehet oldani. ha van a könyvtárban commandline. txt írd be ezeket:-norestrictions -nomemrestrict-novblank Ha nincs commandline.txt akkor hozz létre 1-et., vagy a GTAIV Launcher.exe elérési útvonala után írd be ugyan ezeket. Így már tudsz állítani a grafikai beállításokon, megjelenés minőségén.
  • hungary27
    #48871
    feltettem a modern car 6 ot és elinditom a játékot belép és leob tálcára valami hibahang és semmi más mi lehet a probléma?
  • DAFFANGER
    #48870
    Hali!A grafikát hogy lehet beállitani hogy ne kis felbontásban legyen mert egyböl arra rakja nem értem pedig elvileg mennie kéne nagyobb felbontásban és eredeti a játék megvettem de nem nagyon merek belenyulni ilyen beállitásokba.köszi a segitséget elöre is
  • hungary27
    #48869
    hogyan lehet vissza nézni trükköket?D:
  • Nuclearity
    #48868
    nem mindent erőszakkal kell megoldani :D
  • frankdelgado
    #48867
    Így van!

    Bementem és bedobtam egy gránátot a kórterembe:) és csak masszív vérengzés után tudtam kijönni ( most már tudom, hogy a gépet is ki lehet kapcsolni:)

    Megoldás a problémámra?
  • Vlala #48866
    Hasonlat

    Ez az, amikor Pegorinonak kellene megölni a nevelt fiát a kórházban?
  • frankdelgado
    #48865
    Hali!

    Kb. 60%-nál tartok és nem jön több küldetés, a végigjátszás szerint kéne kapnom egy telefont, de nem jön. legutoljára kinyirtam az olasz csóka korházban fekvő volt testőrét asszem..azóta csak forgolódok a városban, mint kezdő buzi a gőzfürdőben. Segitene valaki?
  • ldavid
    #48864
    cserélj nicket, vagy szokd meg, mást nem tehetsz
  • SL
    #48863
    ezhülye... takarodj már innen. nem csak nicknév lopós vagy hanem idióta is.
  • bakkerman
    #48862
    meg ugye 8-10 giga ram,meg kétmagos VGA
  • lolSL
    #48861
    4/6 magos processzort főleg
  • david2698
    #48860
    Megtudnátok mondani hogy mit vegyek figyelembe a GTAIV gépigényénél?
  • masterthief
    #48859
    Tudsz vele mit kezdeni. Ha megsérülsz költheted kajára, üdítőre, vásárolj Little Jacob tól fegyvereket, menj helikoptertúrára, nézelődj a távcsövekbe, szórakozz a barátaiddal, barátnőiddel, kurvázz, festesd át az autód stb. ezekkel valamennyire fogy a pénzed. Ha nagyonsok pénzed van, megmurdelsz elég borsos áron engednek ki a kórházból.
  • ffxi
    #48858
    50%-nál tartok a játékban, van vagy 400k-m. És mindig azt hajtogatja Belic, hogy pénz kell. Van dögivel, tudok mit kezdeni vele? Így kezd unaémassá válni lassacskán :S
  • bakkerman
    #48857
    jaja,tervben van
  • fery02
    #48856
    Nálam nem veszik össze a virtuális meghajtókkal.
  • fery02
    #48855
    Nagyon nem ártana még plusz 2 GB memória.
  • Shiwo
    #48854
    Hali !

    1 kérdés:

    Ha jól tudom, az eredeti játék nem szereti a virtuális meghatjókat. Van ere megoldás ? Például yasu-val megoldató a dolog ?
  • bakkerman
    #48853
    mennyi az a sokáig? nekem ami kell,és lassan jön,arra tudok várni akár 1 hetet is,a lényeg hogy lejöjjön...
  • vasziszdasz
    #48852
    mindig van megoldás
  • kawasaki kx
    #48851
    sziasztok valaki tudja hogy hogyan birom megszerezni a gta 4 et mert letölteni lebirom csak nayon lassu az internetem és sokáig tart leszedni ha valaki tud valami megoldást akkor irjon
  • bakkerman
    #48850
    1.07-et akkor rápakolom :) nah kiváncsi leszek!
  • lolSL
    #48849
    fog menni tűrhetően csak tedd rá a legújabb patchet is
  • bakkerman
    #48848
    Érdemes leszednem a játékot az aláírásomban található gépre,vagy felejtős?? Olvastam,hogy jövő ősszel/télen jön az 5,és épp azon gondolkodtam,hogy nekem még a 4 is kimaradt :D