54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kozako
    #48967
    Hellósztok lenne egy kérdésem.Hogy működik-e a multipalyer???Mer valahol olvastam hogy m.o.-n nemjó a windows live.de lehet hogy nemigaz.szal működik a multi??pls írjátok meg és lehet hog megveszem :D
  • berczy #48966
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne:
    Egyik: (tudom már agyatokra megyek) Nincsen valami megoldás, hogy az auto modok rendesen működjenek? Mármint, hogy ne az legyen, hogy mindig ugyan azok a kocsik jelennek meg, ha felrakok egy auto modot?
    Másik: Feltettem egy environment csomagot és amikor szar idő van, nekem 'mákos' a kép. Ez ilyen, vagy nálam nem jó valami?

    Előre is köszi! :)
  • Kistódi
    #48965
    hááát őő izé nem lemezről van
  • xido
    #48964
    semmi extra vész,az utolsó update kilőtte,csak tedd fel a social klubot a lemezről és menni fog..én is pislogtam ez ügyben és orvosolta..
  • Kistódi
    #48963
    Valaki segít?
  • bakkerman
    #48962
    mi az első? :O
  • PLaci #48961
    Kösz, sokat segítettél...
    *Minthanemtudtavolna*
  • Piloss
    #48960
    hmm,ez egész jó
  • morvaigaben
    #48959
    Jaja, igen érdekes.
  • Kistódi
    #48958
    szevasztok lenne egy kis problémám ezt miért írja ki és mivel lehet orvosolni? ( RGSC.exe not found! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run.) és ha le kell tölteni valamit egy linket dobjatok már légyszi! köszi!
  • ldavid
    #48957
    sorry link
  • Fpocok
    #48956
    Úgy, hogy a világ második legszarabban optimalizált PC-s játéka.
  • PLaci #48955
    Nem tudom, hogy valaki belebotlott-e már hasonlóba, de szerintetek mért van az, hogy a 4 AMD procimat a gém csak 50%-ban hajlandó használni, miközben csak átlag 20 FPS-el megy?
  • Piloss
    #48954
    Rosszul formázott videoazonosító van az URL-ben.
  • ldavid
    #48953
    egész jó kis rövidfilmet csinált a srác
  • bakkerman
    #48952
    nem,felraktam először simán a gémet,rá az 1.07-et,becrackeltem,de semmi....nem indult,minden hiba üzenet nélkül....
  • masterthief
    #48951
    Miért nem tudtad felrakni? Vagy esetleg már fent volt az 1.0.6 és úgy akartad. Mert úgy nem jó. Töröld az 1.0.6-ost és próbáld meg az 1.0.7 -est mégegyszer. LIVE-n keresztül is fel tudod tenni.
  • bakkerman
    #48950
    1.07-et nem tudtam felrakni,modokat nem akarok. jelenleg 1.06 van fent
  • masterthief
    #48949
    Gratula!
  • masterthief
    #48948
    1.0.4-ig és 1.0.7-re van csak magyarítás. Egyébként elég az utolsó 1.0.7 patchet felraknod. De ha mod-ot is akarsz felrakni akkor viszont az 1.0.1-től az 1.0.4-ig rakd fel sorba.
  • bakkerman
    #48947
    hátööö 70 volt a gép,ami már nagyon érett,mert gépre utoljára 2006-ban költöttem :DDDD
  • fery02
    #48946
    Ha gépre van pénz....
    Amúgy magyarítás csak egy féle van, ha nem működik 1.06-hoz, akkor nem tudunk többet segíteni.
  • bakkerman
    #48945
    jaja,csak most vettem új gépet,meg hirtelenjében két játékot is,így majd max november elején tudom megvenni! akkor meg ott lesz ugye a cod is...
  • bakkerman
    #48944
    az 1.06-hoz tudtok jó magyarosítást?
  • vk90
    #48943
    Cd galaxison 4000 Ft-ért dobálják. Annyit simán megér egy ilyen jó cucc.
  • fery02
    #48942
    Jelentem én már túl vagyok az egészen. Pont most lett meg az utolsó achievement is fák jeee!
    65 acsiből GTA IV-t illetően 65. :)

  • masterthief
    #48941
    Elírtam.www.hunositokteam.weboldala.net
  • masterthief
    #48940
    A TLAD 59%-ig van kész. Kicsit várni kell, mert a magyarítóknak is van sok dolguk. Aki tud az segíthet nekik. www.hunositokteam-hu
  • fery02
    #48939
    DLC-k magyarítására nagyon várhatunk szerintem.Nem nagyon látom hírekben, hogy készülgetne.
  • masterthief
    #48938
    XD Én már inkább a magyarítást várom, de akkor sem fogok szenvedni ezekkel a dolgokkal!
  • fery02
    #48937
    Ja,én is most azt ugrottam át egyelőre, mert nem nagyon tudtam elérni, hogy besegítsen a közönség, hogy lefogja nekem az emberkét.
    Nagyon hülye kritériumok vannak.

    Legutóbb pl ott léptem ki, mikor 35 másodperc helyett 40 másodperc alatt sikerült leráznom a zsarukat és ezért vont le százalékot. Dögöljön meg akkor. :D
  • masterthief
    #48936
    Én sem tudtam ezeket egyből megcsinálni 100%-ra. Még 1 ideig kihívást is jelentett, de utána meguntam lesz ahogy lesz és pont. 80-95% körül tudtam teljesíteni. A Mammas Boy küldetést pl 5. nekifutásra tudtam megcsinálni.
  • fery02
    #48935
    Szerencsére azért látom nem egyszerre kell ezeket a kritériumokat elérni, azért ennyire nem voltak elvetemültek Rockstar-éknál.

    Közbe további képek.
  • fery02
    #48934
    Hú de bekeményítettek ebben a Ballad of Gay Tony-ban a minden acsit unlockolni vágyó kockáknak.
    Minden küldetést megcsinálni 100 %-ra? Az majdnem azt mondom lehetetlenség, mikor olyan emberfeletti kritériumok vannak, hogy mindenkit hedsátokkal lőjünk fejbe (figyelve közbe a célzási pontosságra persze), közben ne menjen le az életünk a fele alá, plusz még meghatározott idő alatt teljesíteni is kell magát a küldetést meg a kocsit se karcoljuk meg út közben.

    Legkeményebb az, mikor az ACP-t kell le "snipereznünk" a helikopterről, hogy a 4 db tartó bigyókat elsőre kell eltalálni. Aztán, ha véletlenül az egyiket nem sikerült elsőre, akkor instant újrajátszási lehetőség nincsen közben gondolom, csak akkor lehet újrakezdeni a küldetést, ha (direkt) elcsesszük vagy befejezzük.

    De eprsze ha valaki tud instant újrakezdési lehetőségről, ne habozzon, hátha én vagyok csak a vak.
  • Vlala #48933
    A Hang menüben van.
  • morvaigaben
    #48932
    Akkor én emlékszem rosszul...
  • Vlala #48931
    Be lehet állítani, hogy mindengyikben, csak a nagyobbakban, vagy egyikben sem. Engem spec. zavart, mert nem lehet székely nyelvre beállítani, mint az iGo 8-at ("addig fordújjá vissza, amíg jó dógod van, az öreganyád keservit"). :)
  • morvaigaben
    #48930
    GPS van, de hangos GPS már nem mindegyikben
  • xblades
    #48929
    Hát kösz kikapcsolom azt is hátha az az. Csak az tünt fel hogy nem mindegyik kocsiban van ez a hang, Gps meg ugye mindben van.
  • fery02
    #48928
    Oké, de akkor is elhiheted, hogy ott több segítséget kapnál, mert ugye ott csak warez-osok játszanak, akik tapasztaltabbak ilyen téren.