54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • hekhubá
    #49047
    valaki akkor meg tudná mondani
  • hungary27
    #49046
    valaki pm ben elküldené nekem a C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Application Data\Rockstar Games és
    C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive összes tartalmát?
    nagyon hálás lennék neki
  • hekhubá
    #49045
    Az a problémán leszedtem az 1.0.6.0 patchet felrakom és nem indul el a game milehet a baj vagy mit rontottam el.Léccives segitsetek.
  • Kit--Kat
    #49044
    Srácok! A Realism IV meg a legfrissebb patchekkel?

    Mivel egy jó ideje nincs fent a játék, kikerültem a vérkeringésből, van valami ennél is tutibb grafikai és realitást javító mod?
  • MerlinW
    #49043
    FAQ
  • hekhubá
    #49042
    Sziasztok.
    Leszedtem Ken Block Subaruját és eltudná valaki mondani hogy kell bele rakni a játékba?
  • masterthief
    #49041
    Azért még nézz szét pár oldalon. Amilyen sok mod van hozzá, csak találsz valamit még.
  • Kgero1
    #49040
    oks thx!
    Akkor reinstall és felrakom az 1.0.4.0 patchet és maradok a realism IV-nél az régen is bejött.
  • hungary27
    #49039
    thx
  • masterthief
    #49038
    Tudtommal nincs, de vannak pl Extreme graphic modok, 59-60 Mb, ENB Graphic mod stb. Ezeket nézd meg, van csomó helyre felrakva ilyen modok, biztos le is van írva melyik patch-el működnek. Az Fps mod az 1.0.7.0-val működik.
  • MerlinW
    #49037
    AppData\Local\Rockstar Games
  • hungary27
    #49036
    win7 be merre találom a mentéseket?
  • Kgero1
    #49035
    aha ultimate textures pack v2.0!
    Akkor még nincs realizm IV 1.0.6.0-hoz?
  • totyak
    #49034
    Köszi, meg is jött a PM, de a szkennelés nem jött meg sajnos.
    Megpróbálnád újra, vagy mailben elküldeni?
  • masterthief
    #49033
    Ultimate texture pack-ot? Melyiket v2.0? Az 4,37Gb +ahhoz kell még a RealismIV pack és csak az 1.0.4.0. patch-ez jó.
  • gabeone
    #49032
    Mennyi a gta 4 complete edition tényleges játékideje? Köszi!
  • DAFFANGER
    #49031
    Hol találom a mentéseket Win7-t alatt?Egyszerüen nem találom sehol hibáa irják le lépésröl lépésre leirné valaki akinek win7-t van hol van a gt4 save game mappa?Elöre is köszi
  • Kgero1
    #49030
    Sziasztok!
    Rég játszottam GTA4-el de most újra felraktam.
    Elég sok mindenről lemaradtam mit érdemes felrakni hozzá hogy szép legyen ?
    Ultimate textures pack -ot felraktam mit szoktatok még hozzá?
    Kéne egy jól működö first person nézet is !
    Illetve melyik patchet 1.0.6.0 vagy 1.0.7.0 (sok autót és miegymást szeretnék berakni)
  • ldavid
    #49029
    tényleg olyan sok van? én egyszer néztem meg, akkor nem tűnt fel :D
    megnézem, és majd privátban átküldöm
  • totyak
    #49028
    Nincs meg valakinek a magyar kézikönyv beszkennelve? Megvan nekem is az eredeti, nem azért kérem, csak szeretném összegyűjteni benne a helyesírási hibákat és gépen könnyebb lenne. Rengeteg van, ahogy elnézegettem.
  • Vlala #49027
    Fura lenne...
    Mindegy, újraindítással elmúlt.
  • MerlinW
    #49026
    Az a másolásvédelem jelensége.
  • Vlala #49025
    Valami bekevert a játékban.
    Galambvadászaton vagyok, tehát Alt+Tab minden percben bejátszik, az egyiket valahogy nem bírta.
    Innentől kezdve mnden járgány, amibe beülök, elkezd füstölni és beragad a gáz. Ha erősebben nyomom a féket, Niko "beszédül" tőle, mintha bepiált volna.

    Egy darabig királyság, hogy bármelyik autóból fegyvert tudok csinálni (ha kiszállok, teljes gőzzel megindul előre), de kezdem unni. :)

    Poén: Beültem hátra egy taxiba. Az is megőrült. Amikor kiszálltam, a taxis beletaposott a gázba, és kb. három autót lezúzott.

    Tényleg ilyen lábszagom lenne? :)
  • MerlinW
    #49024
    Talán a Warez topikban.
  • Robi546
    #49023
    Nah nem segít senki ??
  • Robi546
    #49022
    Hello all!

    Nah nekem az lenne a problémám hogy:

    Feltettem a Multiplayer Client-set (igaz hogy csak BETA nem nagy valami) na és ahhoz kellene nekem egy Server IP vagyis találok én szervereket és megy is csak egy Magyar Szerver IP kellene nem tud valaki adni ???
    Előre is THX!
  • hekhubá
    #49021
    Sziasztok.
    Valaki eltudná mondani hogy beletenni a bamebe autót?pl a Ken Block subaruját.
  • masterthief
    #49020
    Szia! Elég gyorsan kell nyomkodni a space-t és sokáig.Kb fél percig, utána automatikusan beszáll a helibe.
  • foldi6
    #49019
    sziasztok
    ott tartok amikor az utolsó küldetésnél, Peg-et üldözöm, hogy kinyírjam. egyszerűen nem tudok felmászni a helikopterre, miután a motorral ugratva a helikopterre röpítettem magam.
    irja, hogy nyomjam a space-t de nem csinál semmit....
    esetleg vki segíthetne...köszi előre is
  • masterthief
    #49018
    Telepítési útmutató? Nem kell hozzá, egyszerűen követed a telepítési instrukciókat és kész! Ne aggódj nem fog fejfájást okozni, még ha nem tudsz angolul akkor sem. Igaz elég sokáig tart, de nem kell parázni, fog az menni. Ha ezzel megvagy rakj fel hozzá patchet (elég a legújabb 1.0.7.0 vagy 1.0.4.0 ha modokat akarsz felrakni mert ehhez több van.) Aztán jöhet a magyarítás. Ha elég izmos a vasad akkor tehetsz fel hozzá Extreme graphic modokat is, amiből van egy csomó. Ezeket eléred a www.gta4mods.com oldaláról vagy a többi hasonló oldalról.(Google jóbarát) Amit a youtube-on láttál az azFPS mod.
  • ldavid
    #49017
    nincs rá semmi sajna
  • spitfire0106
    #49016
    hy egy kérdésem lenne ha ellopok egy autót és azzal közlekedek mivel azért loptam akkor minden autó ugyanolyan lesz a kocsija mint nekem erre vmi megoldás van? mert idegesít h mindenkinek ugyan olyan a kocsija előre is köszi.
  • macleody
    #49015
    Melyik carpackot ajánljátok? 1.06-os patch van fent.
  • steweee
    #49014
    valaki írna nekem hozzá egy telepítési útmutatót ?
    nyilván nem gyogyi vagyok, csak kiváncsi lennék hogy MOST hogy érdemes telepíteni, miket kell hozzá felrakni a szuper játékélményhez. még nem próbáltam idő híján. láttam hozzá youtube-on belső nézetes kameraállást kocsiból, az is kellene...
  • micski2
    #49013
    Sziasztok mindenki!


    van egy olyan problémám,hogy windows 7 64-biten szeretném elindítani és az indulásnál a videó után

    A GTA4.EXE működése leállt

    felraktam az v1.0.7.0 patchet + magyaritást

    Hasonló problémával járt már valaki és sikerült megoldást találni rá azt mondja meg nekem legyen szíves mert már elegem van!

    Már próbáltam mindent mindenből újra raktam a drivert + a játékot is újra raktam!

    köszönöm a segítséget mindenkinek előre is!



  • Sponnyabob
    #49012
    Mér olyan jól ment?
  • fery02
    #49011
    Én annak idején hasonló gépen (VGA: Geforce 6600 GT) kipróbáltam és annak bizony youtube-on lett volna a helye, ahogy kinézett, meg ahogy futott rajta a játék. :D
  • Farbiter
    #49010
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy a Simple Native Trainer-ben hogyan lehet forgatni az Objects-eket amiket leraktam?Jobbra-Balra forgatni tudom őket,de Föl-Le azt hogyan kell??
    Előre is köszönööm!!
  • The Protector
    #49009
    MAjdnem az egész gépedet cserélni kell.Ezen biztos h nem indul el.
  • Ricsi234
    #49008
    köszi:)
    #49006:ja!mondki ha szar!