54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Büdös Bohóc
    #49931
    vedd meg dobozosan
  • Baxo
    #49930
    Haver meg tudta venni nekem (ez volt a 4. kártya amit próbáltam (nkb (visa)))

    Nekem nemtom miért nem jó, de lehet majd beregelem a kártyát a paypalra és azon keresztül próbálkozok legközelebb.

    Ha valaki esetleg tudja mi lehet a gond akkor leírhatja nekem!
  • pisztácia
    #49929
    Én mindenképpen ajánlom neked. Anno én is rengeteget SA-ztam, nagyon jó volt. De a GTA 4 egészen más... ha jó a géped, akkor feltétlen kezd el. Én kb 1 évet vártam, mire tudtam olyan gépet venni, hogy menjen fullon. Gyönyörű a grafika, a karakterek nagyon jók, a story eszméletlen jó, vannak benne eldönthető dolgok, pl hogy 2 ember közül kit akarsz megölni, és innen a story és más kicsit. Hihetetlen játék ez. Mint anno volt a SA. Mind2 epic game. És mostmár van full magyarítás is, ami hihetetlen jó let. Játék hangulata is 10/10.
  • steweee
    #49928
    még nem volt rá időm, de az ilyen játékoknál amúgy is "érdemes" várni 1-2 évet míg nekikezd az ember a patchek, modok, dlc-k miatt...

    kérdésem az lenne, hogy miben más mint a SA volt ? korábban már kédeztem ezt, az volt rá a válasz hogy van amiben jobb, van amiben gyengébb mint elődje.

    csak mert most én épp hangulatkeltőnek azzal játszottam, és a modern mod v2, hungarian mod és ultra high... mod (még csak az elsőt próbáltam, utóbbi kettőt képről + tube)
  • Baxo
    #49927
    Nem hiszem el, hogy nem tudom megvásárolni a GTA4-et steam-en!!! Elmentem ma az OTP-hez és megkértem, hogy engedélyezze az interneten való vásárlást, meg is nézte és mondta, hogy minden rendben van a kártyával van rajta 100rugó és el kellene fogadnia a kártyát. Hazajöttem, megpróbáltam megint és újra ezt írta ki:

    A vásárlás nem fejeződött be. A bankkártya-kibocsátó nem fogadta el a bankkártyád adatait.

    Bizonyos esetekben a bankkártya-kibocsátó „zárolhatja” az összeget a számládon, de nem terheli meg azt. Ha az alábbi információk áttekintése után úgy gondolod, hogy a kártyádat tévesen utasították el, próbáld meg újra a vásárlást.

    Mi a lópikulát csináljak ezzel???
    Kitöltöttem a nevem a telefonszámom, a lakhelyem irányítószámom megyémet és a bankkártya számot majd a kártya hátulján levő biztonsági kódot az aláírásom utánit a megfelelő mezőben!!! Ja és ugye VISA Electron van a kártyán, azt is beraktam szépen az elején!

    3 kártyával is próbáltam!!! HELP!!!!!!!!!!!
  • hegege
    #49926
    Ha backupolni szeretném elég a 2 game dirt félrerakni a steam könyvtáron belül v a steamen belül backupoljak?
  • Büdös Bohóc
    #49925
    én a büdös életben nem találkoztam metróval két állomás között, pedig meg van 2 éve a játék. Volt, hogy végigfutottam 2 állomást, mert üldöztek a rendőrök és nem jött semmi. Volt, hogy kocsival végigmentem, akkor is csak az állomásokon találkoztam velük.
  • tommygear
    #49924
    hogyne jönne
  • Digitman
    #49923
    A két kiegészítő egyszerre települ és indulás után tudod kiválasztani melyikkel szeretnél játszani.
  • SirAlo
    #49922
    Nah megvettem en is, a steamen GTA 4 alap es Episodes From Liberty City jelent meg , a ket kiegeszito egyszerre telepul ?
  • pisztácia
    #49921
    ínnye, akkor lehet inkább ezt i boltba veszem majd meg... 16gigát mire nekem leszed.....:S
  • BaLeeX
    #49920
    Működik, az előbb telepítettem és ki is próbáltam.

    Köszönet a fordítóknak!

    Kár, hogy nem találtam meg 2 nappal előtt, most a negyedén már túl vagyok angolul de innentől magyarul nyomom. :)
  • Digitman
    #49919
    Nem kell az alap GTA 4, az EFLC játszható az alap nélkül is. Egyébként kb. 16-17 gigát tölt le.
  • pisztácia
    #49918
    ha megveszem a steam-en a packot. Akkor le kell szednem a sima gta 4-et is, vagy csak a kiegeket? 4megás netemmel nem lenne tul jo, ha nem fogadna el a sima gta 4-emet, amit boltba, és nem a steam-en vettem. Nekem csak a 2 kieg kéne, az együtt hány giga? Ja meg ha ugyan ott jatszodik, gondolom a varos ugyan az, szal azt nem szedi le nem?
  • SirAlo
    #49917
    a magyarositast a steames valtozathoz is fel lehet rakni ?
  • Büdös Bohóc
    #49916
    nem árt kijátszani az alapot előtte, mert pl. a ballad of gay tonyban nagyon sok utalás és összefonódás van az eredetivel és esetleg lelövi annak a poénját

    és igazából a 3 történet közül a legérdekfeszítőbb az alap, szóval nem azt kéne lespoilerezni azért :)
  • SirAlo
    #49915
    oke kosz;)
  • Büdös Bohóc
    #49914
    2 új történet, rövidebbek mint az alapjáték, de nem rövidek azért annyira :)

    a lost and damnedben van pár új kocsi sok új motor meg talán 1-2 új fegyver.
    a ballad of gay tonyban van jó pár új kocsi, lehet ejtőernyőzni, van 2-3 disco ahol el lehet lenni, inni stb.

    a multiban meg ezekben már 32-en is lehet játszani egyszerre
  • SirAlo
    #49913
    Jah es a kiegeszitok mit tartalmaznak? Van mindegyiknek kulon Single resze is , tortenet stb...? Vagy csak mas autok , fegyverek ilyesmik?
  • Büdös Bohóc
    #49912
    gépeden jól fog menni ha az, ami az aláírásodban van
  • byzhouse
    #49911
    hát...nem a legjobb mind1 majd meglátjuk,hogy mit tud a GTA5
  • SirAlo
    #49910
    Mar jobban fut mint regebben? Sokszor halottam hogy nem optimizalt stb... Can You Run-on a laptopon azt irta hogy menne kozepesen, az a valosagba menne legalabb lowon akadas nelkul ?
  • Büdös Bohóc
    #49909
    nincs szerverlista, központi szerver van, kreálsz egy játékot és megy a multi, avagy vannak ranked mérkőzések, amiket talán a szerver automatikusan indít és ennyi.
  • pisztácia
    #49908
    Egy kártyám van, így akkor nekem az kéne, hogy kp-t adok és azt felrakják a karira. AKkor holnap bemegyek, és valahogy elintézem ezt. Köszi
  • The Protector
    #49907
    Számláról számlára úgy,hogy bemész abba a bankba amelyikhez az a kártyád tartozik amelyikről küldeni akarod a pénzt.Megadod a másik kártyád számlaszámát és elküldöd( a bankban ezt befizetésnek mondják)
    Vagy,szintén bankban kp-t fizetsz be és ráteszik a kártyádra.
    Vagy egy automatához mész ami vesz be pénzt és ott feltöltöd a kp-t a számládra.

    Vannak online megoldások is,nekem otp-s van és így neten,ellenőrző kóddal tudom bazirgálni a pénzem,bár sohasem használtam.
  • pisztácia
    #49906
    Üdv!
    Látom megint akciós a GTA, hogy lehet a kártyámra utalni pénzt? mert akkor holnap megyek teszek rá.
  • SirAlo
    #49905
    Magyar szerver van?
  • byzhouse
    #49904
    jó lenne azért valami szerverlistát látni,hogy meghatározzam a népszerűségét :D
  • Horec
    #49903
    :D Mindenhol ott kell lenni. Én csak ajánlani tudom a gamet :)
  • lolSL
    #49902
    nem, általában a kártya hátoldalán van egy 3 jegyű kód.
  • byzhouse
    #49901
    jé te sg-n? :O :D bfbc2-ből ismerlek :D amúgy igen multi miatt venném meg,mert gta:sa multiban is hatalmas hangulat volt csak annak már elég gyenge a grafikája.
  • Baxo
    #49900
    Steam-en megpróbáltam OTP-s Visa elektronos kártyával megvásárolni a GTA4-et+kieggel együtt. Ezt írta ki:

    Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

    Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

    Majd a muter kártyájával is próbáltam az meg ilyen takarékos kártya, MasterCard-os és ugyan ez a volt a helyzet! Lóvé volt bőven mind2, de még is mind a 2 ezt a szöveget írta ki és nem értem h. mi a lófaxé! HELP mert olcsó és nem akarok még1 lehetőséget elbaxni!!!

    Az utólsó 3 számot kell beírni a szekuritinél mikor kéri nem?

  • Horec
    #49899
    Én steamen vettem nemrég és fennt voltam egy 25 fős szerverem. Elég jól szórakoztam, most pedig még néhány haverom is megveszi. Szóval sztem aki a multi miatt veszi inkább ammak is megéri :)
  • SirAlo
    #49898
    Engem is multirol erdekelne minden THX elore is
  • byzhouse
    #49897
    wut! sokan játszanak multival?
  • masterthief
    #49896
    Na és ki szereti a Wladivostok Fm-et?
  • bertino
    #49895
    banner.
  • masterthief
    #49894
    Az igazi Katt Williams. Gondolom ismerős?
  • masterthief
    #49893
    kirobbanóan jó energiaital XD
  • masterthief
    #49892
    Szép-szép csak az a baj hogy 1.0.7.0 patch-ez nem jó. Te melyiket raktad be?