54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #50093
    Ha a pénzt választod akkor Romant-lelövik az esküvőn és Dimitr-it kell megölnöd. Ha a bosszút választod Kate-t lövik le az esküvőn és Pegorino-t kell megölni. Ugyan az a vég, csak eltérő a küldetés menete.
  • BaLeeX
    #50090
    Vannak a játékban különböző eldöntendő feladatok, hogy kit ölsz meg, életben hagyod-e stb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Befolyásol ez bármi komolyabbat a storyban? Leginkább az érdekelne, hogyha végén nem ölöm meg Dimitrit akkor is így alakul a vége, mint ahogy egyébként?
  • masterthief
    #50089
    Ezen behaltam! XD
  • Büdös Bohóc
    #50088
    csengőhangot, háttérképet és csajt felszedsz, ennyi, mást nem lehet lófaszt se lehet. Egy halom dolog amit szinte a megjelenésig ígértek nem valósult meg. Nem lehet minden tűzlépcsőn felmászni pedig mókás lett volna és miért ne, nem lehet csak 1-2 telefonszámot hívni pedig ígérték, hogy sok dolog azzal lesz, nem lehet továbbá már konkrétan azokat a számokat se felhívni ami a kiskönyvben még úgy szerepel, hogy ténylegesen használható.. ez az egy kicsit lehangolt mikor megjelent a játék de gyorsan szemet hunytam felette
  • svédcsepp
    #50087
    Azt hiszem kénytelen leszek átfogalmazni a kérdést.A játékban interneten keresztül lehet bármit is vásárolni?
    Vagy csak a társkereső megy?
  • wollnerd #50086
    Mert akkor nem tudtam hogy benne van!
  • tommygear
    #50085
    :D
  • Büdös Bohóc
    #50084
    de istenem minek a trainer a sleep módhoz, mikor ez alapból benne van a játékban? :D
  • The Protector
    #50083
    Hát figy.Nekem egy kb 7 éves LG dvd-íróm van.Kb 25-30 eredeti játékom,és ezekből kb 4et ismer fel azonnal,a prince of persiákat újraindítva a gépet,a többit egyáltalán nem ismeri fel.

    Amiket nekem nem visz el azokat haver gépe és laptopja simán beolvassa.Megoldást nem tudok sajna mondani,de azt tudod h nem vagy vele egyedül.
  • megas
    #50082
    Üdv. A segítségeteket kérném. Megvettem a játékot a minap, és már a telepítésnél problémába ütköztem, mert nem ismeri fel a lemezt a dvd meghajtó, ha bármilyen más lemezt beteszek, azt felismeri és még lemezt is tudok írni, úgyhogy a lejátszóval nincs gond. Kérdésem az lenne hogy tudok-e vele valamit kezdeni, vagy nem? Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • masterthief
    #50081
    Ige az az! Most már nem tudnak hívogatni!
  • wollnerd #50080
    Már meg is találtam. trainer/options/ Mobile Sleep Mode.
  • masterthief
    #50079
    Option.Kapcsold be a Respect 100%-ot minden barátodnál. Azt hiszem alvó üzemmódba kell állítani a telefont és az üzeneteket is ki lehet iktatni.
  • wollnerd #50078
    Lehet valahogy kikapcsolni a trainerben a mobilhívást?
    Unom hogy mindig felhívják Nikot a barátai!
    Nem is akarom hogy lemenjen a viszony -és a tiszteletszázalék!
  • masterthief
    #50077
    Achievement teljesítve XD
  • Büdös Bohóc
    #50076
    böngészni csak csengőhangot tudsz, kocsit venni sehol, ruhát is max 3 boltban (és abból 2 kétszer van a térképen és ennyi :D)
  • fery02
    #50075
    Befosás. :D
  • passatgt
    #50074
    3-om
  • Ger0121
    #50073
    Az utolsó küldetés után is menni fognak.
  • svédcsepp
    #50072
    Szevasztok

    Több,mint 50.000 komment alatt biztos elhangzott már párszor,de engem alapdolgok érdekelnének a játékkal kapcsolatban,mivel most tudtad a vasamat felzárkoztatni a játék igényeihez
    Igazából a vásárlással kapcsolatban érdekelének a dolgok.
    Szóval,ha bemegyek a netcaféba és netezek mindenféle oldalakon tudok böngészni ruhát vagy autót vagy akár telefont, csengőhangot is.Ezek később elérhetőek is lesznek vagy csak a hitelesség kedvéért van a játékban?
  • masterthief
    #50071
    Ekkora poént! XD
  • tommygear
    #50070
    vedd meg eredetibe és ki fog nyílni, ez egy védelem
  • masterthief
    #50069
    Melyik az a küldi? Vagy nem esetleg autómosóba kell bevinni? van olyan is.
  • swabo
    #50068
    neem, a játék megy meg minden azt csinálok benne amit akarok de a térképen ahova mutat a jel az egy garázs...csak a nem nyílik ki a garázs ajtó:S:S
  • masterthief
    #50067
    Köszi! De ez valószínű hogy nem lesz jó megoldás, a belső textúrák miatt. Mivel a cavalcad2-nek másabb kialakítású a csomagtartója a fegyverek tárolása végett. Ezen gondolkoztam én is egyébként. Kipróbálom azért, ha meg nem jó akkor várok további segítséget, ötleteket.
  • Ger0121
    #50066
    Letöltesz egy bármilyen autót a két fájlt átnevezed a neked megfelelőre...
    Lehetőleg olyat keress ami mind a carmod-s carcols vehicle és handling fájlokhoz is tartalmaz infókat, mert hülyén fog kinézni, ha a kocsi eleje már a falban van amikor elkezd törni. :)

    szerk.: Lehet, hogy a carmod-s ra nem... Asszem keverem a SA val. :)
  • masterthief
    #50065
    Segítene nekem is valaki? A TBOGT-ban szeretném lecserélni a Cavalcade2-t. (amiből a fegyvereket lehet venni és a drogháborús küldetések helyszínére menni vele) Van e valamilyen autó amire le lehetne cserélni? Sok mod oldalt végignéztem de csak a sima Cavalcade-hoz találok kocsit. Ehhez nem. Ha valaki tud olyan autóról ami ezt cseréli le, akkor kérem szóljon vagy adjon linket. Előre is köszi a segítséget!
  • masterthief
    #50064
    Annál a küldinél kidob a játék, vagy tölt a végtelenségig? Mert ha csak tölt sokáig akkor a küldi előtt vedd le a grafikát minimálisra és nem áll meg a töltésnél. (úgy mint a TBOGT-ban a Momma's Boy küldetésnél a ketrecharc után)
  • swabo
    #50063
    helósztok!

    az szeretném megkérdezni és bocs ha már megkérdezték 352352szor de nem találtam rá választ, hogy a játék eleje felé van egy küldetés aminél nekem nem lehet elvinni a kocsit a térképen kijelölt helyre, vagyis nem tudom megcsinálni a küldetést. haver szerint azért mert rossz a crackem de nem tudja...legyetek szívesek segíteni nekem:)


    kösziiii
  • tommygear
    #50062
    undormány szarrámoddolt gta
  • masterthief
    #50061
    Igen! a heli helyére be lehet rakni UFO-t. Johnny kemény volt a bevásárlókocsival! XD
  • Büdös Bohóc
    #50060
    lol :D meg mi az az ufó, helikopter gondolom (?) :D
  • masterthief
    #50059
    TBOGT Intro-ja kicsit moddolva. Johnny Klebit'z-et figyeljétek XD
  • masterthief
    #50058
    Nehogy már csak a gyerek nyelvbotlásán röhögjünk, inkább ezen mosolyogjunk!
  • Büdös Bohóc
    #50057
    négyvel

  • masterthief
    #50056
    Ja ív-vel XD A gyerek nem tudom miért nem azt mondta Spark néggyel.
  • Büdös Bohóc
    #50055
    #50054
  • tommygear
    #50054
    akárhányszor aktiválhatod
  • lolSL
    #50053
    1 cd kulcsot kb 10x lehet aktiválni, hiába vonogatod vissza, az csak a securom telepítés

    szvsz ne vegyél ilyet használtan
  • Büdös Bohóc
    #50052
    először revoke license aztán uninstall játék