54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • tommygear
    #50134


  • masterthief
    #50133
    Most ülök neki a TLAD-ot kipróbálni magyarítva 1.1.1.0 patchez. Újjjééé!!! :D
  • masterthief
    #50132
    Ott van a honlapon a leírása+ha letöltöd a readme-ben is lell lennie leírásnak. Nem árt alaposan utánajárni a dolgoknak, nehogy gond merüljön fel.Én nem próbáltam mert nekem az 1.0.7.0 patch van fent. Nekem az Extreme GFX IV van fent meg a Sapphire graphic. Előtte készíts azért biztonsági másolatot a lecserélendő fájlokról.
  • SirAlo
    #50131
    ENB Setting v1.0
    Ezt probalta mar valaki az eredeti steames verzioval ? Ha lenne valami leiras hogy meik fajlt pontosan hova masoljam kiprobalnam mert a kepek alapjan atom , nagyobb gepet ker ha lecsereled?
  • masterthief
    #50130
    Ez egy grafikai modosítás. Van ilyen sok. Pl,Visual IV, Realistic IV, ENB series, Extreme Graphic mod, Envioroment graphic, Enhancement graphic, Sapphire graphic, Extreme GFX IV és még sorolhatnám. Ezek nagy része az 1.0.4.0 patchez valók. A Timesync dat-ot és a Visual setting Dat-ot cserélik le. A Ferrari F1-es kocsikból van több is, azok az Airtag-ot cserálik le (az a kis poggyász szállító a reptéren)
  • masterthief
    #50129
    A TBOGT-ban Luis Lopezt alakítjuk,Tony a munkaadónk.Ő egy meleg klubtulajdonos. Az ő klubjában dolgozunk, mint kidobóember és kisebb-nagyobb ügyei lebonyolítását hajtjuk végre. Van még egy meleg bárja is.
  • pisztácia
    #50128
    Ja, meg egy olyan kérdésem lenne, hogy most kezdtem el a másik kieget, és a gay tony akkor nem is a mi karakterünk, hanem a szemüveges forma? :) nekem ez új:D

    ám thx Bohóc
  • Büdös Bohóc
    #50127
    Gondolom inkább totál nem vágod az angolt, ha nem esett le. Billy idegbeteg volt, totál el volt szállva a drogoktól és mindenkit el tett a lába alól, aki nem tetszett neki és ez nem tetszett sokaknak. Persze mikor visszatért ezt folytatta és összetűzésbe keveredett végül a főszereplővel is (nem emlékszem már mi volt mondjuk az összetűzés oka, talán valamit megtagadott, vagy nem úgy csinált a karakterünk, más majd lehet beírja ide).
  • pisztácia
    #50126
    Üdv!

    Most vittem végig a TLAD-ot, és mivel nem vagyok jó angolos, így valaki leírná, röviden, hogy mi hogy volt? Pl azt nem értem miért vesztünk össze billy-vel, és miért öltük meg? Másik, meg hogy a végén miért gyújtottuk fel a helyünket, mikor csomó más banda tagot öltünk le? Végülis mi voltunk a vezető banda így már nem? Tudom a fejkendős feka gyerek, Jim meghalt, de azért még így is maradtunk.... és amúgy ő hogy halt meg?
  • pajti
    #50125
    a 98 az Fahrenheit lesz és az 36,6 Celsius fok ;-)
  • SirAlo
    #50124
    Ez most mi is pontosan? Az a forma1-es ferrari nagyon jo a kepen!:)
  • masterthief
    #50123
    Legújabb ENB Setting v1.0 Ez nagyon jól néz ki.
    ENB Setting v1.0
  • masterthief
    #50122
    Azt hiszem a trainer ini disabled. Én nem szoktam elmenteni a beállításokat, mikor elkezdek játszani. Megnyitom, beállítom magamnak, ha már nem játszok egyszerűen kilépek belőle. így nem kell visszaállítgatni alapértelmezett pozícióba. Valaki írta is hogy elmenzette úgy hogy be vőlt kapcsolva neki 1 csomó dolog, és mikor legközelebb játszani akart valami gubanc volt a játékkal.
  • tommygear
    #50121
    max magyarítás
  • ldavid
    #50120
    kézikönyv hátlapján megtalálod
  • Büdös Bohóc
    #50119
    talán az, hogy nem eredeti, istenem :DDDDD mi szöveg, "nincs serialom" hát akkor crackeld vagy tudomisén, ott van fent a warez topikra a link :DDDDDDDDDDDDD
  • attila49
    #50118
    Mi a baj????Nincs serialom!!! Valaki help... :(
  • hungary27
    #50117
    magyarosítás
  • tommygear
    #50116
    simple native tranierben van valami reset opció?? ami minden visszaállít alapértelmezésbe?
  • pisztácia
    #50115
    :)) jó is az AC/DC high way to hell:D:D
  • masterthief
    #50114
    Nekem a TBOGT-ban a Liberty Rock Rádió-ban az AC/DC Touch Too Much a gyerekkori kedvencem. Akkor max hangerőn van a gépem. :D
  • pisztácia
    #50113
    :)) az jó. De mostmár előbb végigviszem ezt.
    Amúgy tegnap az egyik küldinél mentünk a bandával motoron egy helyre, és meglepődve hallottam, hogy a liberty rock csatornán, a Bon jovi - wanted dead or alive zene ment:D:D Annyira feelinges volt, hogy vmi eszméletélen:)
    Az a zene amúgy gyerekkori kedvenc filmemben volt benne. ajánlom mindnkinek!!
  • masterthief
    #50112
    TBOGT nekem jobban tetszik, meg szebb is, abban is benne van NIKO.
  • pisztácia
    #50111
    Ja, oks, köszi az infót. Amúgy pont a TLAD-et kezdtem el, és nagyon zsír volt mikor benne volt a küldiben NIKO:) Tudnak nagyon ezek a Rockstar game.esek... hihetetlen ez a GTA 4 sorozat
  • wollnerd #50110
    Lehet :D
  • tommygear
    #50109
    poén?
  • wollnerd #50108
    Akkor mivel magyarázható meg a 98 fok???????????
  • masterthief
    #50107
    A kieghez 31.-én lesz meg a magyarítás. De még csak a TLAD-hez.
  • masterthief
    #50106
    :D Nyugi! A Trainer-hez semmi köze.
  • tommygear
    #50105
    igen
    nincs
  • pisztácia
    #50104
    Ez a sima GTA 4 vagy a kieg? Kieghez ugye nincs még magyarítás?
  • wollnerd #50103
    Találtam egy meglepő hírt a nettezés közben!

    EZ mitől lehet??? Attól hogy bekapcsoltam a trainerrel a viharos időt, kb. játékbeli 3 napig tartott, aztán bekapcsoltam a Extra napsütéses időt legalább 1,5 napig volt :D
    emiatt lehetett 98 fok a városban és bekerült ez a hír???
  • svédcsepp
    #50102
    Köszi a választ.
    Na én még meg sem néztem a kis könyvet ,pedig 2 hete vettem meg akciósan a gammát.
    Mindegy, jelen pillanatban annak is örülök,hogy tudok vele játszódni.Ez csak kiváncsiságból kérdeztem
    Bár azért kerekebb lenne,ha minden menne...
  • vato loco
    #50101
    Naponta egyszer segít, és elvileg a megfelelő dumát mondja, csak nem történik semmi. 2. alkalommal már persze lebassza a telefont.
  • tommygear
    #50100
    nem mindig megy fel, valamikor azt mondja hogy most nem tud segíteni
  • masterthief
    #50099
    Így van!
  • BaLeeX
    #50097
    Thx!
    Gondolom a küldetés gyakorlatilag ugyanaz lehet csak mást akarsz kinyírni nem?
  • vato loco
    #50096
    Nade pont hogy nem megy fel lófaszt se.
  • Büdös Bohóc
    #50095
    ha lent van az életed, akkor felhívod ő mond pár hülyeséget és felmegy az életed maxra , vagy valamennyit, ha nem i maxra, ennyi
  • vato loco
    #50094
    Hogy működik a cigánykurva health boostja? Felhívom telefonon, health boost opció, erre nem csinál semmit.