54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ Skyline
    #8578
    már előre látom hogy kelleni fog egy GTA IV off / spam / warez topik
  • gyuri12
    #8577
    Akkor most kérj kölcsön egy PS3-at,meg egy MGS4-et,és az után a GTA IV egy kalap szarnak fog tűnni videók tekintetében.:)
  • DJ Skyline
    #8576
    jaj nem kell ennek ilyen pro gép azért, vannak még mindíg keményebb játékok. itt csak az egyszerre megjelenített objectek dobnak sokat a dologba, memo kell ide inkább
  • Máté94
    #8575
    Mi lenne ha valaki megkérdezi,hogy menni fog e a gépén az büntit kap?:D
  • Snexi
    #8574
    add már kölcsön az időgéped és akkor megmondom.De valószínüleg egy 8600gts-en elsem fog indulni
  • BiG G
    #8573
    el kell neki indulni, de senki nem garantálja hogy gyors is és szép is, vagy akár a kettő közül akármelyik is lesz
  • DJ Skyline
    #8572
    kezdődik :D
  • norbi56
    #8571
    E4400 8600GTS mennyi esély h elmegy mondjuk addigra másik gépem helyett új lesz de itt apumnál is zseretnék jáccani
  • Istencsászár
    #8570
    Profik, a szinkron döbbenetesen profi, a mozgások is élethűek meg minden... a GTA4 legjobb részei:)
  • BiG G
    #8569
    korrekt. nem szebb és nem is csúnyább mint konzolon, cserébe nem fog szaggatni (már akinek megvan a vasa alá)
  • kuci06
    #8568
    "Azért van az kiírva, hogy PS3, mert minden játékot egy platformra veszünk fel. A jövõben elvben megoldható lesz, hogy több platformot is hozzáadunk a játékhoz."

    ezt írták
  • gyuri12
    #8567
    Én szebbre számítottam.:(
  • FZoleee
    #8566
    a képeknél fenn mi az a "Grand Theft Auto 4 (PS3) képek"?
  • Snexi
    #8565
    PC-s képek(elvileg)
  • ChuckyHUN
    #8564
    1Eddig én is ezt csináltam, de szerintem most pár küldetést megcsinálok majd, főleg ahogy így beleolvasok a végigjátszásba
  • DJ Skyline
    #8563
    mint minden 13 éves :D megérte akkor megvenni xboxra
  • mama2
    #8562
    Unalmas? Konzolos topikba mondtad hogy "fúú dejó", most meg unalmas? LOL. Amúgy nem unalmas rohadt jó:D. De én nem csinálom a küldetéseket csak autózgatok, meg ölöm az embereket:D.
  • milk41
    #8561
    én ezt is megjelenés napján fogom megvenni(mint a vc-t és az sa-t)
  • Snexi
    #8560
    Ugyanmár,egy gta-t amit még az átlag pistike is ismer aki azt se tudja hogy mi az a warez azért meveszi nem lehet hasonlítani egy dmc4-hez
  • mama2
    #8559
    Na én ezt letöltöm(azért letöltöm mert már van X360-ra:P).
    Egérrel meg billentyűzettel a legjobb szvsz, de már a kontrollert is megszoktam:).
  • Snexi
    #8558
    igen az

    Egyébként a hivatalos oldalon hol van a Games for windows live logo?kerestem de nem találtam
  • FZoleee
    #8557
    Tudom, de régebben még ráélvezett volna simán a játékra
  • DJ Skyline
    #8556
    hatalmas fan lehet, ezer éve nem írt a konzolos topikba, de a PC-s topikot valamiért mindíg megtalálja :D
  • BiG G
    #8555
    ezért régen bannt osztogattak, de a jó cél érdekében szabad
  • FZoleee
    #8554
    Én is konzolos vagyok az igaz, de nem kéne folyton beugatni ide ilyen baromságokkal... húzz a vérbe! Ilyen GTA IV és XBOX360 rajongót még sose láttam
  • DJ Skyline
    #8553
    csak te kattints erre, remélem érted a célzást
  • BiG G
    #8552
    te meg húzzál innen a vérbe el, de nagyon gyorsan. pont TE hiányzol már csak ide
  • Ragnar360
    #8551
    Na LOL, most má' kezdhettek örűni ! :D

    Ténylegesen majd csak 105 nap múlva
  • BiG G
    #8550
    [indítja a B52-eseket]
  • Hymtozis
    #8549
    a konzolos...
    (boccs minden konzolosnak, akire nem vonatkozik.)

    Egyépként nekem halál alapvető volt, h kijön, egyszer sem aggódtam emiatt. Aztán amikor tegnap este láttam, h 180 új üzenet, akk már gondoltam, h erről lesz szó, és a hsz.-ek, meg a "topicalakítások" igazolták a sejtésemet.
  • DJ Skyline
    #8548
    én úgy mentem el a filmre, hogy semmit nem olvastam el, csak azt tudtam róla amit tudni lehetett. és igazából ledöbbentem annyira jó volt :D na mind1, on
  • ProGabe #8547
    nem kell fosni. ennél vagy 20-szor nagyobb, erősebb gépet kéne építeniük hogy olyan fekete lyuk jöjjön létre, ami nem esik szét milliomod másodperc alatt

    /OFF

    Kmaha: igen, ez így tényleg vicces :) valaki mindjárt azzal jöj, hogy ez a játék egyenesen szar. persze a helyén kell kezelni a dolgokat! hatalmasak az elvárások (már számukra is az volt), elképzel valaki valamit, beleéli magát és ha nem azt kapja máris csorbul a játékélmény. most kb. ez történik a dark knight-tal is: mindenki elolvasott ilyen-olyan külföldi kritikát, egyéni véleményt, elmegy rá és várja a csodát. persze "csak" egy filmet kap. bezzeg ha minden előzetes, kritika, várakozás nélkül néznék az emberek, lehet maguk alá hugyoznának :)
  • mikiking
    #8546
    ÉS valaki ehhez a dologhoz tud adni linket ? ez a részecske gyorsito ? ahol irjak,hogy 9. ?
  • kirol
    #8545
    Majd a Mafia 2 az jó lesz, ha ez nem. :)
  • DJ Skyline
    #8544
    mind1, valamit kell mondaniuk hogy most anyátok úgy sem lesz pc-re haha, vagy szar az egész nem éri meg bla bla, oly' mind1 ^^

    nem kötekedés céljából írtam, nem kérek szőnyegbombázást az arcomba :))
  • gyuri12
    #8543
    Mert a PC-s bejelentés előtt főleg a buta-konzolosok ugattak,most pedig az okos-konzolosok ugatnak.:D
  • mikiking
    #8542
    és ez mikor lesyz ?
  • Kmarha
    #8541
    amig nem volt bejelentés csak azt olvastam, hogy PC-sek lúzerek és nem játszhatnak vele, most hogy bejelentették csak azt olvasom, hogy tök mindegy, mert ugyis egy unalmas semmi játék.

    Elhiszem hogy így éreznek csak most éles a konzolos reagok közötti különbség. :)
  • elitehun
    #8540
    Reméljük minden jól fog elsülni...
  • BiG G
    #8539
    szerintem kiveszem a favból a topikot, mert még elolvasok 5 ilyen hozzászólást és elmegy a kedvem az egésztől