54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • gyuri12
    #8538
    Nem hallottad még?:O
    Valami gecinagy izével akarnak részecskéket több fényévre gyorsítani,majd összeütköztetni.:O
    Így rájönnek majd,hogy hogy keletkezett a világegyetem.(Vagy jól megdöglünk egy feketelyukban...)
  • ldavid
    #8537
    attól azért több fog elmenni
  • gyuri12
    #8536
    Ja,PC-n mindig milliókat adnak el minden játékból... Szerintem ez is hasonló lesz,mint a Devil May Cry4, várakozás,több millió letöltés,nulla megvevés. Sajnos.(Remélem nem lesz igazam)
  • mikiking
    #8535
    ez msot komoly ? :D mien részecske gyorsitot ?
  • Snexi
    #8534
    áá smiley-k lemaraftakde egyébként ez komoly
  • Snexi
    #8533
    Elméletileg 9.-én lesz a világvége mert bekapcsolják a részecskegyorsítot ami akár feketelyukat is létre hozhat
  • Pacal17
    #8532
    *pistike
  • Pacal17
    #8531
    Cops 'n Crooks a legjobb. Szerintem PC-n is az lesz a legnépsuzerűbb :)

    Persze a sok deathmatchelő pisike....
  • Pluskast
    #8530
    Na ja erre mondják, hogy a pénz beszél...
  • ldavid
    #8529
    az már sok, inkább átírom egysorosra
  • Magiszter
    #8528
    Majd el is felejtettem hozzátenni a nagy hírhez: ÉN MEGMONDTAM!!!
    A világ legnagyobb marhasága lett volna nem megfejni a PC-s teheneket. És nolám, már készitik a vödröt, a sámli meg a tehén mellett van.
  • Prince23
    #8527
    Csak 45 új üzenet? Huzzatok bele emberek, mert ez így nem lesz a TOP 1 egész jövőig... :D
  • Kandurex
    #8526
    tény, h unalmas lett a játék, 1 emlékezetesebb küldetés maradt meg a bankrablós....nc
  • red bull
    #8525
    Jaja szerintem is átláthatóbb lenne ha killenne irva hogy 105nap - 14óra - 26 perc - 30mp
  • bertino
    #8524
    le vagy maradva egy pár emelettel...
  • gyuri12
    #8523
    Ezek az átvezetők jóak?:D
    2-3 ember bután áll,és beszélgetnek.:)
    Viccesnek vicces,de az Metal Gear Solid játékok után nagyon kevés.(Szerintem).
  • Pluskast
    #8522
    Amúgy most olyan szívesen irogatnék abba a bizonyos másik topic-ba akik szentűl meg voltak győződve, hogy a másik tábor szívni fog......
  • Máté94
    #8521
    Amerikába november 18-án jön ki -.-
  • Magiszter
    #8520
    Esetleg jobban kijönne ha a visszaszámlálóban ki lenne írva hogy nap, óra, perc, másodperc, mert aki először ránéz az azt se tudja mi a bánat ez itt (valami IP generáló tudom én ). De ez csak egy ötlet.
  • Pluskast
    #8519
    Ezek vagy tudnak valamit vagy csak egyszerűen feszegetik a pc-s társadalom tűréshatárát.
  • mikiking
    #8518
    szerintem ez marha jo megvan csinalva san andreas ba...ha beleteszel ien mocikat,halgassátok meg a hangját Motor
  • mikiking
    #8517
    és ccm nem változik ?
  • DJ Skyline
    #8516
    van több, bár nekem annyira nem jött be a motorozás, szerencsére kevés a mocis küldi :D
  • Istencsászár
    #8515
    hőrli dévidzon szerű van, meg superbike, más a hangjuk:)
  • mikiking
    #8514
    és a gta IV ben nincs olyan,hogy pl egy 600 motornak gyengébb hangja van mint egy 1000 es motornak ??? vagy van egyáltalán benne több féle motor ?
  • DJ Skyline
    #8513
    majdnem végigvittem, már a harmadik szigeten voltam bőven, csak nem az enyém volt a box és visszakellett adnom. én meg fordítva érzem :D az eleje a tré, lapos, aztán indul be a dolog
  • Istencsászár
    #8512
    A story miatt érdemes kitolni, az átvezetők profik és jópofák, sajna a küldetések kivitelezése baromi unalmas és monoton:( kár volt ilyen hosszúra csinálni, elég lett vol fele ennyi, de azt változatosra megcsinálni.
  • arty
    #8511
    ha lájvos multi lesz, akkor magyarországrol nehéz lesz játszani ...
  • gyuri12
    #8510
    Mennyit játszottál vele?
    Az első kb 5 óra még nagyon frankó, ott még kedve van az embernek a játék újdonságait kihasználni, aztán a következő 5 órában már csak a főküldetések,aztán pedig már leszarja az egészet,csak azért játszik,hogy elmondhassa,hogy kijátszotta.(Én most 25 óránál járok,és eszméletlenül unom. Hálistennek alig van már hátra valami...)
    Viszont a multi jópofa, hatalmas gerillaharcok,utcaharcok szoktak lenni,minden játékbeli jármű a multiban is benne van,az egész várossal együtt,nagyon nagy élmény. Ezért érdemes megvenni(nem letölteni!).
  • ldavid
    #8509
    nem egyértemű? vagy a világvégét várjuk itt? xD
    azért megnézem milyen lenne úgy
  • Istencsászár
    #8508
    GTA4 Multiplayer
  • Snexi
    #8507
    Am valamit kilehetne rakni a visszaszámláó fölé pl megjelenés pc-re vagy akármi mert lehet hogy valaki nem tudja meg jól is nézne ki :D
  • Snexi
    #8506
    Inkább megrendelem és megvárom amíg kihozzák :D
  • ChuckyHUN
    #8505
    Zsebpénzből.
  • DJ Skyline
    #8504
    hm, hát elvben (ismétlem ELVBEN) akkor már melózom, tehát lehet fizuból félreteszünk annyit amennyit a játékra :D de reggel 6-kor biztos nem, annyira nem sürgős :D
  • Máté94
    #8503
    15 is:D
    De kijön velem a Media Markt-hoz reggel 6-kor november 21-én?:D
  • ChuckyHUN
    #8502
    Szerintetek megkesz a 10ezres ték mire kijön?
  • elitehun
    #8501
    Ezt én is gondoltam xD
  • DJ Skyline
    #8500
    nekem sem :D
  • moralosan
    #8499
    Köszönöm a jó hírt Take 2, és köszönöm a Rockstar :D.
    Egyelőre még nem lesz boxom ^^.