54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Magiszter
    #8618
    A Ték áldjon meg Ték-leg abba lehetne hagyni a Ték-elést mert Ték-en lesztek rúgva.

  • Máté94
    #8617
    Tegnap este kaptam meg az új monitorom úgy.hogy a fél gép már megvan:D
  • Máté94
    #8616
    Egyenlőre még folyamatban van az összerakása de valami nagyon erős lesz az biza:D
  • mikiking
    #8615
    milyen a géped ?
  • broman191
    #8614
    Nem írtad hogy ték, úgyhogy elQrt ték volt...
  • Magiszter
    #8613
    Fura én azt hittem hogy hozzászólás
    (Ettől a ték baromságtól égnek áll a hajam )
  • Máté94
    #8612
    Mármint felbontáson az kimaradt:D
  • ChuckyHUN
    #8611
    xD
  • mikiking
    #8610
    sajna nem fog
  • krisztianp16
    #8609
    Már várom hogy pc-n is megjelenyen.
  • ChuckyHUN
    #8608
    Mama írj egy pmet leirom hogy kell.
  • mama2
    #8607
    Faszom ebbe a Wrong Right küldetésbe:@. Nem tudok tovább jutni:@. Amúgy ez a gépgény kérdés olyan hülyeség.
    Honnan tudjuk? Most jelentették be várjatok már még...
  • mikiking
    #8606
    nemértem kérdésed
  • elitehun
    #8605
    Az úgy van hogy: Valamikor becsaphatsz valakit, de nem csaphatsz be mindíg mindenkit
  • ChuckyHUN
    #8604
    ték volt :( (((
  • Máté94
    #8603
    1680*1050 szerintetek?Milyen lesz az?:D
  • broman191
    #8602
    Az aszfalt elég ronda full grafhoz, ez medium-nak talán beillene...de nem szólok be mert valszeg így sem indul el majd...
  • csoola
    #8601
    azért ezzel egyetértek :P
  • Magiszter
    #8600
    [OFF]
    Én eddig csak a DMC4-el jáccottam de leesett az állam az átvezetőknél. Mint egy mozifilm olyanok voltak.
    [ON]
    A gépigény nem lehet eget verő, mert hát el akarják adni és sokaknak akarják eladni. Ha olyan gépigénye lesz mint egy Krájzisznak akkor utána ne csodálkozzanak hogy eladnak belőle 2 db-ot abból is az egyik a főnöké, a másik az aligazgatóé (csak hogy legyen bevétel is). Én nem aggódom (na meg azért olyan gépem van hogy High-on játszom a Crysis-al 4x AA-val, 20 FPS-el ha csak a lábamat nézem )
  • Prince23
    #8599
    Mediumon 1280-as felbontásban kötelezően szépen kell h menjen majd. ha nem így lesz, akkor egy optimalizálatlan raklapszar lesz az egész :D
  • csoola
    #8598
    nekem nincs durva gépem, de sztem minimumon biztosan menne rajta jol, a Rockstar játékai minőségiek és optimalizálják is őket, sztem egy 2-3 éves gépen is lazán futni fog... de kiváncsi vagyo ka gépigényre
    bár X360at szeretnék nem tudom mikor lesz már végre pénzem rá, ha addig nem lesz amig a GTA4 akkor majd jövöre vagy már akkorse...
    nekem 3800+ x2-es A64es van, egy giga ddr 2 ram meg egy 7600 gt, de ez a Rage engine nem uj, szoval sztem biztos kiforrott annyira, hogy tudják jol optimalizálni (és mivel saját fejlesztés, még bizakodobb vagyok, hiszen az UE3 engine is egész jol fut a gépemen, föleg az UT3, az szinte tök fullon...)
    hajrá gta:P
  • mikiking
    #8597
    biztosan fog.......
  • gergobaby
    #8596
    Huh ez naon állat, pont suli kellős közepén (1ik szemem sir a másik nevet ) ... mind1, A próféta szóljon belőled, hogy menni fog a 8600-asokon !
  • elitehun
    #8595
    Akkor menj a konzolos topicba
  • ChuckyHUN
    #8594
    Konzolosoktól kérdezném: Hány féle alternatív befejezés létezik?
  • Istencsászár
    #8593
    Hogyjön a GTA4hez a MGS? minde japó játékban behugyozól olyan profik az átvezetők ( most kezdem el a Lost Odyssey, istentelen profi ), de nehogymár ne lehessen kiemelni a GTA4 ezen részét amikor az is vérprofi... köze nincs az MGShez, totálisan más világ.
  • Prince23
    #8592
    Még a 7800 gt-n is el kell menjen, nehogy már egy 8***-on ne induljon highon
  • pcmadrid
    #8591
    Ne ijesztgesd már ,azzal a kártyával a Crysys is elmegy mediumon,akkor a IV is el kell hogy menjen mediumon neki.Szerintem.
  • norbi56
    #8590
    xD
  • Stefibaba
    #8589
    Dude, te nagyon levagy maradva xDD (én má tavaly októberbe tudtam hogy lesz pcn :D)
  • Prince23
    #8588
    Már tudunk róla xD, én már májusban tudtam róla, h lesz PC-n :DD
  • JaSoN HuNTeR #8587
    Hahah GTA IV PC!
  • Prince23
    #8586
    Ide jó lenne ha megszavaztanának házigazdának:D, mert sokszor nem müködik a képbeszúrás, és így egymás után egy felhasználótól van zsinorban 2-4 hsz. Azokat jó lenne töröljem vagy szóljak mindennap egy moderátornak, h végezze a törléseket? lol
    sry az oFFért
  • Prince23
    #8585
    Ááá dehogy :D
    csak érdekelt. mert látom itt a megjelenési számlálót (2.-ik) h betette a gazdi, és most kapcsoltam, h ez csak a házigazda lehet...A banner alatti diszítés függ a banner szerkezetétől is? vagy hogy is van ez?
  • DJ Skyline
    #8584
    semennyire sem. kommentet töröl, topikot díszít
  • BiG G
    #8583
    trónfosztásra készülsz?
  • Prince23
    #8582
    A házigazdáknak milyen jogaik vannak? felér e a moderátorok hatalmával az adott topikban?
  • Stefibaba
    #8581
    Ha az usából akarom rendelni, az mennyi lesz kb? :D
  • Dante73
    #8580
    DMC4-et, (bevallom férfiasan) leszedtem, kipróbáltam, szenvedtem fél órát az irányítással, és töröltem a retekbe. Az irányítása egy kalap kutyakiki. Még a boxos gombok jeleit sem vették ki belőle... Mindenáron nyomjak A-t, meg B-t, mikor rég átkonfiguráltam. Pedig annak a kiírása, hogy JELENLEG milyen gombon található az adott funkció, nem egy etwaß. Ha erre képtelenek, akkor felejtsék el a PC-t, mint platformot. Megvagyok nélküle. Nem a warez miatt kell sírni, hanem normális munkát kell végezni, és máris nincs gond az eladásokkal. Remélem, a GTA4-nél már megoldják, hogy a kamera ott maradjon, ahova állítom, mert baromira idegelt SA-ban is, hogy mindig visszahúzódott a kocsi mögé, és egy hangot sem láttam... Egyéb gondom nem volt vele, egy nagyon jó játék volt, remélem, a 4 is hozza a szintet.

    Mama2 vel ritkán értek 1et, de tényleg furcsa, hogy sokan most jönnek elő a vacak, unalmas, stb dumával, eddig valahogy nem ez volt a jellemző....
    Gépigény miatt aggódni felesleges, akinek más dobozátirat megy, annak ez is menni fog. Semmi olyan nincsen benne, ami akkora extra lenne, hogy megegyen egy gépet, amit Assassin, Bioshock, stb nem evett meg. Akinek a gépét megette, az kezdhet aggódni....
  • DJ Skyline
    #8579
    *