54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #8662
    Van. De a többi is csodálatos:D. Megyek a csávó hátamögött előveszem a pisztolyt, fejbe lövöm és olyan élethűen dől el hogy fasza:O. Csak kár hogy nem maradnak meg a golyónyomok, meg nem brutálisabb picit a játék(a brutalitást arra értem, hogyha pölö oda dobok a halott mellé egy gránátot, akkor ne csak repüljön 50 métert, hanem szakadjon több darabraxDD)
  • Istencsászár
    #8661
    lehet
  • ChuckyHUN
    #8659
    A LiVE az pcn ugye nem lesz fizetős? ha megveszem a gamet utánna én már nem fizetnék rá szívesen :S Valamiből benyót is kell venni:)
  • rotator
    #8657
    Az egy dolog, hogy már ingyenes, de továbbra is csak ezekben az országokban működik hivatalosan: LISTA
    De mint valaki alant írta, külföldi fake címmel állítólag lehet regelni büntetlenül.
  • Danyi8888
    #8656
    hoppá ezt elk**tam
  • Danyi8888
    #8655
    uuhhhh már alig várom amúgy remélem a hinta Glitch-et nem veszik(javítják)kihinta
  • bertino
    #8654
    azokét én is, reméljük van olyan a gameba, mint a harmadik részbe volt, hogyha valaki a földre kerül, akkor azt meg lehet taposni alaposan.
  • ProGabe #8653
    ha fordított sorrendben írtam volna, megérteném, hogy felhoztad, de így meg ennek nem volt értelme :P

    amúgy szó se róla, én szeretném hogy crossplatform legyen. szívesen elkenném pár boxos száját :)
  • bertino
    #8652
    nem erről van szó, de legalább télleg utánanéztél, én csak azért írtam így, mert gyakorlatilag nem volt értelme beírnod az első kommentet.

    tul van tárgyalva, másnál is van ilyen, nálam is.
  • Red Bull
    #8651
    lejárattad magad, alap hogy veszel egy kötelet és felakasztod magad.
  • DJ Skyline
    #8650
    nem alszunk este, szerintem nézz magadba mélyen :|

    [#gonosz1g [vicc]
  • ProGabe #8649
    mennyi?

    igaz, nem jutott eszembe egy sem (legalább a Halo beugorhatott volna), ellenben utána bírtam nézni. elismerem: hibáztam. úristen, most mi lesz...
  • ldavid
    #8648
    ja, meg a shadowrun is az volt, wikin van lista
  • bertino
    #8647
    "mondj nekem egy crossplatform multi játékot! csak egyet!"

    "utána néztem kicsit. igaz, hogy az ingyenes Windows Live-val ezt lehetővé tette M$, és vannak is ilyen játékok (ahogy írtad Lost Planet, majd az új BiA)"


    akkor ennyi.
  • ProGabe #8646
    utána néztem kicsit. igaz, hogy az ingyenes Windows Live-val ezt lehetővé tette M$, és vannak is ilyen játékok (ahogy írtad Lost Planet, majd az új BiA), de továbbra is a fejlesztőktől függ, hogy megcsinálják-e. ahogy írtam is :)

    #8646: nem az számít, te meg ezt értsed meg! a R* dönti el, hogy engedélyezi-e. az egy dolog, hogy az M$ rendszerét használják majd. gondolom az ellenőrizhető, és olcsóbb, mintha maguk fejlesztenének valamit
  • Snexi
    #8645
    hivatalos oldalon is kinn van hogy lesz live,nem tudom miért nem hiszed el
  • Red Bull
    #8644
    ja bocs, tévedtem, már elkezdődött :)
  • Red Bull
    #8643
    gyá de jó lesz ha majd jönnek a 14éves kis köcsögök :)
  • bertino
    #8642
    akad egy pár.

    pl lost planet, nem ?
  • ProGabe #8641
    gémkapocs, gémszar, egyre megy: minél több cikk legyen egy nap. a minőség csöppet sem számít, ellenben a mennyiség...

    mondj nekem egy crossplatform multi játékot! csak egyet!
  • elitehun
    #8640
    A gamekapocs.hu-n is azt írták.
    Link
  • ProGabe #8639
    még jó hogy nem azt mondod, hogy egy interneten leszünk velük, tehát multiplatform lesz a multi^^

    azt nem az M$ dönti el, vagyis nem az ő rendszerén múlik. R*-ék mag szépen tesztelik, és eldöntik hogy életképes lenne-e, de úgyis a szokásos lesz: nem eresztik össze a népet :(
  • moralosan
    #8638
    Őőőő... az nem jelenti rögtön ezt.
  • Snexi
    #8637
    Lesz live szóval tudunk a boxosok ellen lenni
  • lololol
    #8636
    nem lesz xplatform multi, csak fasságokat írnak a gameszaron szokás szerint.
  • BIZ0906
    #8635
    Köszönjük Emese! xD
  • ldavid
    #8634
    külföldi címet kell megadni és elvileg úgy lehet
  • elitehun
    #8633
  • WOLF3x6
    #8632
    De akkor hogy is van ez, Magyarorszagon lehet online jatszani majd, elerheto itt a Live szolgaltatas?
  • elitehun
    #8631
    Már mindenért a GTA-t okolják
  • gergobaby
    #8630
    Off ( bocsi ezt nem hagyhattam ki ):
    "
    PC-n szar lesz

    konfigom nincs vaze

    blogom sincs " Sztem eszed sincs...
  • Snexi
    #8629
    Majd live-n jól elkenek a boxosok száját akik pár hónapja kárörömben úsztak hogy nem jött pc-re
  • bagdadigiliszta
    #8628
    pc-n szar lesz
  • ldavid
    #8627
    a Swédek már a növények legyilkolása miatt is a GTA-t okolják xD link

    Stefibaba: majd egyszer, ha kész lesz :|
  • ChuckyHUN
    #8626
    Ugye egyik sem az én postom volt, mert akkor gyilkolászás lesz
  • elitehun
    #8625
    Akkor szeds ki a 8620-ast is mert így magában elég hülyén néz ki
  • Stefibaba
    #8624
    Mikor lesz kész az új GTAWEB oldal? :D
  • ldavid
    #8623
    én meg inkább kiszedtem, csak lehúzzák a népet
  • Stefibaba
    #8622
    Máté nekem is új monitorm van egy Asus VW222S-es és engem is rohadtul érdekel majd az 1680x1050es felbontás :D (San Andreas elég érdekesen néz ki vele :D)
  • mikiking
    #8621
    mit tervezel ?