54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #8899
    jaja, majd további részekbe visszarakják ugyis a dolgokat
  • hen-tes
    #8898
    Hippi haj nem is volt benne.. :D Afro volt, itt még talán jó is lenne a hippi haj. :P
    Amúgy meg tényleg kicsit butus dolog kivenni dolgokat a játékból, pont egy ilyenből... ahol a szabadság a lényeg.
    No de kell majd valami a gta4vc-be és sa-ba is.. :D
  • mikiking
    #8897
    ruhátz azért lehet venni benne ?
  • DöflingR
    #8896
    Azért tették jól mert hülyeség. Aki meg nagyon hiányolja annak ott a Sims. Ilyen motorhoz ami már (majdnem) tökéletes eléggé hülyén nézne ki Niko kövéren, kigyurtan, hippy hajjal stb.
  • Curesz
    #8895
    Miért tették jól? Akiknek tetszettek ezek az opciók használták, akiknek nem azok nem... Szvsz most is bennehagyhatták volna a játékba:P
  • DöflingR
    #8894
    Rengeteg az újítás (és nem ilyenekre kell gondolni,hogy bicikli és társai) Már eleve a R.a.G.e motor nagy újítás.
  • mikiking
    #8893
    én msot nem azért mondom,csak kivancsi vagyok,hogy mi ujat tettek bele ???
  • DöflingR
    #8892
    Istenem, az ilyeneket bírom.. "Elvették a tetoválást- hízást - kondit - hajvágást - víz alá merülést" Nem ezektől lett jó a játék, meg amúgy is, ezek tök felesleges dolgok voltak a gtasa-ban is, jól tették,hogy kivették. Én egyáltalán nem hiányoltam őket.
  • Cat 02 #8891
    Ha only Vista is lenne, lenne hozzá patch, crack, fix, etc...
  • mikiking
    #8890
    okés....és tudol valamit mondani ,ami ujat tettek bele -??? mert sok mindent levettek belőle,de van valami uuuj is ?
  • DJ Skyline
    #8889
    nincs benne, legalábbis nem találkoztam vele pedig elég szépen haladtam a játékkal
  • Bil Ur Sag
    #8888
    Bizony! Ez szintén nagyot dob a hangulaton. Pont tegnap volt rá egy esetem, hogy elhúztam egy motoros mellett és sikerült "magam alá gyűrnöm". A lényeg a dologban hogy nem csak egyszerűen mint egy darab valami "átcsúszott" ? a kocsi alatt hanem a hátsó kerekekbe beleakadva, jobbra balra pörgött forgott, közben üvöltözött. :) Ezek mind mind nagyon sokat adnak az amúgy is fasza hangulahoz. Vicces volt még amikor a rendőrt meglöktem, és nem a szokásos tovább állok egyhelyben effektust érzékeltem hanem a fakabát a fizika törvényeinek engedelmeskedve a hátsójára huppant, maga mögött törve zúzva a dobozokat :))
  • hen-tes
    #8887
    Nem vágom ezt a games for windows marhaságot, de ugye ez menni fog xp-n is és nem kell hozzá nyamvadt vistát feltenni. :o
  • mikiking
    #8886
    De a tetoválás azt nem irták,hogy nem lesz benne,igaz ?
  • mama2
    #8885
    Az nekem is hiányzik. Meg a bicikli. Mekkora filingje lenne már ilyen grafikával biciklivel átszelni a várost:D.
  • bulba
    #8884
    Nekem a vidéki környezet fog hiányozni leginkább :(..
  • ldavid
    #8883
    még mindig nem tetszik a teteje, de asszem kibírom x)
  • Kandurex
    #8882
    alone in the dark...
  • Cat 02 #8881
  • Prince23
    #8880
    Mert jól nevelt vagy :D
  • moralosan
    #8879
    Képzeld, emberek millióinak szintén nem fordult meg még...
  • mama2
    #8878
    Én is 18 év alatti vagyok és még nekem sem fordult meg a fejembe hogy most megkéseljek valakit...
  • moralosan
    #8877
    nyugi, azért kérdeztem mert nem igazán értettem mit akarsz mondani, azt hittem a pálcikát a régi részekre érted...
  • bertino
    #8876
    akkor rongybaba vazze...
  • moralosan
    #8875
    az nem rongybaba inkább?
  • bertino
    #8874
    hát már ideje volt megcsinálni a normális járműfizikát pl. mert az elég érdekes volt az előző részekben a 4 előtt.

    a másik a pálcikaember effektus... hát az kész, elég rola videokat nézni, kiszállítod a taxist a kocsibol, beszálsz, elindulnál de az ajtónyitóba még belekapaszkodik és ott lóg a kocsi oldalán menet közben... és nem csak lóg, hanem végre emberhez méltoan összevissza himbálózik :D
  • DJ Skyline
    #8873
    vicces mikor van egy gyökér, aki már már pszichiátriai eset, nem a sárgaházba dugják be kis beszélgetésre vagy valami, hanem betiltanak egy játékot. ép ember nem csinál ilyet, hanem különbséget tesz valóság és játék között. ha meg 18 alatti a srác, akkor meg a szülőket hibáztassák, vagy az ütletet ahol eladták neki a játékot, mert tudtommal 18+ -os a játék.
  • bertino
    #8872
    ja, tudjuk.
  • DJ Skyline
    #8871
    ha olyan a játék a modderek megoldják mindezt. olyan script modok vannak SA-hoz hogy fosod le a lábad kb :D

    #8861, enni lehet most is
  • Prince23
    #8870
    Thaiföldön és Spanyolországban tabu lesz a GTA 4!
    Egy thai srác kipróbálta élesben az autólopást, lekéselt egy taxisöfört. Ezért Thaiföld pedig betiltotta a játékot. Spanyolországban pedig már tojnak a taxisok, sztrájkolnak, hogy nehogy megjelenjen hazájukban a játék.

    Na erről ennyit.
  • Bil Ur Sag
    #8869
    Ne aggódj rentgeteg dolog fog kárpótolni ;) Én ezeknek itt egyáltalán nem éreztem a hiányát. Sőőőt. Pedig elsőre én is vártam vissza őket. De amikor megbörrent alattam az első fasza verda, onnantól már nem is kívánkoztam a levegőbe. Végre érzem hogy vezetek, nem csak egy papírdobozban ülök. De aki felülről akarja szemlélni a dolgokat, annak is meglessz rá a lehetősége. A sztori pedig csudajó. Nem mondom hogy az eddigi legjobb, mert mindenkinek más szerintem. De talán a legkomolyabb. Szal csak megerősíthetem hogy majd vedd meg ;) tetszeni fog.
  • Balumann
    #8868
    A bicaj és a repcsi nekem is nagyon fog hiányozni :( Pont az a 2 dolog, amit a legjobban szerettem a Sa-ban. A gyúrás, meg jetpack nekem se fog hiányozni. A jetpack nagyon gyenge lett szerintem a SA-ban is :)
  • poppe
    #8867
    nekem nem tetszett a SA a gyúrás/kajálás/tetoválás miatt... mondjuk ezek nélkül sima vice city lett volna WC-gangsta stílusban, de én nem bántam volna, Vice City volt mindig is a best nálam...
  • bubu13
    #8866
    Itt is bámulhatod a várost van Helitour ami körbevisz a városban és azt el is lohatod:D
  • broman191
    #8865
    Nem volt semmi !? A látkép felülnézetről rendes 3D-re váltott...ez nem elég fejlődés? :D
  • The Protector
    #8864
    persze.mert GTA.És korszakalkotó.addig nem volt ojan.azért is hívják a hasonló gamet(total overdose,true crime)GTA klónnak.
  • akyyy
    #8863
    gta3-ba se volt szinte semmi az SA-hoz képest. mégis amikro megjelent mindenki oda volt érte.
    jönnek még ide kiegészitők, nyugi.
  • Neoncsoves
    #8862
    óóó pedig hogy imádtam multiban egy montival leszáguldani a Chilliadról :D:D:D meg a repcsikkel barmulás :((( áhh... de mindegy, az összkép kárpótol!
  • Kicsikiraly
    #8861
    "Mi az ami az előző részekben volt, most viszont kimarad?
    A használható repülőgépek, a jetpack, a bringák, a kondizás, a tuningolás és a kötelező evés ezúttal kimarad. "

    :((((( kimarad hogy olyan jó kis RPG-s lesz mint az SA volt? :( a jetpackot nem sajnálom, de a repülőket (mondjuk annak tényleg nem lenne semmi értelme, max szept. 11-est játszani) meg a bringákat igen :(

    bár azért csak megveszem :D
  • cenobite
    #8860
    ??? Cápákat is?