54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • The Protector
    #8859
    fogd fel.és a pc-sek dinoszauruszokat is kapnak.
  • SAFIII
    #8858
    ma hazajövök(kb egy hete nem voltam gépnél) mit látok jön a gta 4 pc-re, ez kb 6 óra hosszája volt de még mindig nem fogtam fel
  • gyuri12
    #8857
    Akar oda menni a franc, itt értelmesebb emberek vannak.
  • bertino
    #8856
    flémelnék egyet vele, de inkább mégse.
  • akyyy
    #8855
    fórumképtelen magatartás, banplz. menj át a konzolos topikba
  • gyuri12
    #8854
    Végre kijátszottam,háááát... Azért az érzésért,ami a játék legeslegvégén van,azért érdemes végigunni azt a 20 óra játékidőt.
    Még kijátszom 100%-ig,aztán megy porosodni.
  • broman191
    #8853
  • The Protector
    #8852
    csinálok pár fake képet.hátha beveszi vki.
  • cenobite
    #8851
    GARANTÁLTAN előbb lesz wrz... Így megy ez....
  • The Protector
    #8850
    nekem mondod.az egész faluban mindenki nek az enyémhez hasonló gépe van.vagyjobb.Kivétel 1 ember.ez kb 20ember aski játszik.és csak nekem vannnak eredeti játékaim.
  • elitehun
    #8849
    ott is érdekes emberek élhetnek ha lehülyéznek ha eredeti játékot veszel (nem kötekedés)
  • The Protector
    #8848
    csak attól félek h elöbb lessz warezon mint boltban.kibaszott dmc4 el még nemm is találkoztam.azt sem tudom h hogyan néz ki a tokja.Pedig voltam tescoban,meg cd galaxisban is h megvegyem.
  • The Protector
    #8847
    nah.mit ne mondjak tényleg jó az eredeti játék érzése.de pl nálunk ahol én lakok egy folytában lehülyéznek ha eredeti játékot veszek vagy meglátják nálunk a polcon.és akkor jön az oltó szövegem és kész.Én tudok multizni ők meg nem(nem mindenhol)
  • moralosan
    #8846
    szerintem simán sanszos, főleg a multi miatt
  • Snexi
    #8845
    No meg had szóljanak arról a hírek hogy nem bukás hanem pont ellentetje lett a pc-s verzsön :D
  • mama2
    #8844
    Jah[nagy sóhaj]
  • moralosan
    #8843
    má csakazértis megveszem, mert voltak olyan rendesek, hogy nem kell 1 évet várni a pc verzióra
  • elitehun
    #8842
    ok már nem kell
  • elitehun
    #8841
    Nem szoktam ilyeneket kérni de nem tudtok még ilyen helyeket ahol játékokat lehet rendelni mert a cdgalaxsis.hun nincs az a játék ami kéne
  • Stefibaba
    #8840
    Hát az előttem szólókkal 100%osan egyetértek én is nemrég vettem egy játékot, azt az élményt, amikor kinyitod, orrbavág az a bolti szag, a kézikönyv, elmenne drognak is xDD
  • mama2
    #8839
    Jah... Emlékszem amikor megvettem a Civilization IV-et:D. Olyan hosszú kézikönyvet még nem láttam:D.
    Meg amikor a TDU kézikönyvét lapozgattam...volna, ha nem idegesített volna az, hogy nem olvasta be a CD-t:S.
    De aztán elindult:).
  • broman191
    #8838
    Plusz az installálás közbeni kézikönyv lapozgatás...:)))
  • mama2
    #8837
    Ja-ja. És az a friss bolti szag felülmúlhatatlan:D!
  • broman191
    #8836
    A henger után régen nekem is nehéz volt kivenni az eredeti gémet a tokból...egyszer-kétszer majdnem beletörtem... De a fóliaszaggatásnak megvan a maga fílingje, ahogy téped le hogy nyithasd ki és nézegesd a szép színes-ábrás lemezt...
  • Snexi
    #8835
    cdgalaxis.hu
  • Morfi
    #8834
    Én az iránt érdeklődnék, hogy milyen onlien előrendelési helyeket tudnétok ajánlani?
  • ldavid
    #8833
    igen
  • elitehun
    #8832
    ja az nem tül szerencsés
  • The Protector
    #8831
    inem mindíg.azt viszont utálom mikor kölcsönadok egy másolt dvd-tés abuzigyerek kiröri a dvd fogait.
  • elitehun
    #8830
    pedig nem valami nagy művészet kiszedni csak lenyomod középen a gombot és a DVD kipattan
  • The Protector
    #8829
    Pontosan.(egyébként nem)
    De utálom a buzi eredeti gamek tokjait.2 dvd-t is széttőrtem zsírújan mert nem tudtam kiszedni.pontosabban kiszedn9i kitudtam de sajna 2 darabban.
  • kirol
    #8828

  • V43 1105
    #8827
    XD
  • Stefibaba
    #8826
    Ehh :D
  • Máté94
    #8825
    És ez PC-n is használható lesz ?
  • kirol
    #8824
    Most ezt érthető nyelvre fordítva azt akarod mondani, hogy a kiírt 50 ft-os noname dvd-ket berakod 1 duplás dvd tokba - mert ugye duplarétegű lemez az drága - és becsomagolod folpakba és vársz 3 percet, majd boldogan kinyitod?
  • moralosan
    #8823
    Ez... gyönyörű volt



  • The Protector
    #8822
    Én nagyon szeretem a GTA-kat.Minden részét végigjátszottam.Nagyon élveztem őket.De mindegyik warezos volt.De h tiszteljem a fejlesztőket.(mert én szoktam eredeti gamekat venni h megtiszteljem a fejlesztőket) ezt a részt csak akkor fogom bettölteni ha elötte egy fóliát kell szakítanom,kellemes pattanását hallani a toknak,és bénamódon tök nehezen veszem ki a dvd-t a tokjából.
  • ldavid
    #8821
    én itt regeltem
  • Neoncsoves
    #8820
    nem. az unokatesóját elkapta az ASVA, BSA, az állami rendőrség, a nemzetközi rendőrség, a SWAT, meg a Rockstarosok, mert megvolt neki a BETAja... de a báttyának már lemásolta ezért a báttyának is megvan... NEM TUDTAD?