54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Bil Ur Sag
    #8939
    sorry hogy kétszer ment el
  • Bil Ur Sag
    #8938
    Mondjuk tekergetve a rádióadókat megtaláltam a " hazai pályát" is. Sick Of It All, Agnostic Front stb. :) Jimmy Gestapo (Murphy's Law) beszólásai nagyon faszák :) NYHC Still Live! :)
  • ProGabe #8937
    csak egy kérdés, értelmes választ várok. sokaknak triviális lesz, de nem kell miatta csesztetni :)

    szóval: ha a Live mindkét rendszeren (PC, Box) egy és ugyanaz, akkor miért vetődött fel a probléma afelől, hogy PC-n nem lehet majd multizni? Boxosok vígan multiznak kicsiny hazánkban is. szóval akkor hogy van ez?
  • Grove4
    #8936
    Van akinek nehéz,van akinek nem,attól nem valótlanság szvsz.
  • elitehun
    #8935
    de most őszintén. kit érdekel hogy melyik körözési szintet csináltad meg?
  • bertino
    #8934
    és neked rá kellett ennyi erővel reagálni ugyanugy, mert az mégmenőbb, szal téma lezárva.
  • Istencsászár
    #8933
    Valóban te írtad, csak neki be kellet szólnia, mert az menő:)
  • Bil Ur Sag
    #8932
    Én írtam a kőrözést :) Na majd összekapom magam.
  • Istencsászár
    #8931
    akkor ne írj valótlanságot:), egyátalán nem nehéz lerázni a rendőröket...
  • elitehun
    #8930
    Senki nem kérdezett és gondolom senkit sem érdekel
  • Pacal17
    #8929
    már bocs de niko szerb :D

    A játékban mondják párszor, + niko a szerb horvát háborúban is részt vett. Részben ez miatt is jön liberty citybe, hogy megtaláljon valakit.... kibaszott nagy a játék sztorija, készüljetek csak fel :D
  • Istencsászár
    #8928
    "Sokszor beletört már a fogam egy "sima" hármas körözöttségi szintbe is..."

    elsőre megincsáltam egy 4es szintű körözést:) nem nagy cucc.. elég könnyű a rendőröket lerázni és elbújni
  • elitehun
    #8927
    én nem azt mondtam hogy nem szép a játék sőt! én csak annyit mondtam hogy nem a grafika a legfontosabb dolog
  • Bil Ur Sag
    #8926
    Így van! De nem kell aggódni a graf, is ott van. Mondjuk a fák még mindig a GTA3-at juttatják eszembe :) Gondolom Kandurex is az ehhez hasonló dolgokra gondolt. Ez főleg akkro "aranyos" ha két nagyon szépen kidolgozott utca között kihajtasz egy verőfényes térre, már már majdhogynem oda sem figyelve az autó konrtolálására, (annyira letaglóz az egész) és egyszer előtted felbukkan egy 2 egymásra merőleges lapból kivágott "fa" :) És mivel ezekből mindenfelé sok van így ront az összképen. De kb ennyi is ami szúrta a szemem. Mindettől eltekintve a graf. gyönyörű, az időjárás - város effektek úgyszíntén. A külső mellett a belbecs is ott van. Klassz a sztori, érdekesek a karakterek. Ha játszani fogtok vele nem fog hiányozni sem a bicikli sem a korábbi dolgok amiket az SA-ban szerettetek. Holott azok ott nagyon szuperek voltak. Meglátjátok hogy nem illenek azok ide ;) Sok új dolog van a játékban amivel nagyon sokáig el lehet lenni.
    Ami még nagyon tetszett: A kőrözés dolog. Nekem jobban bejön mint a régi. A rendőrök igyekeznek szembekerülni veled, sokszor elálni a kereszteződáseket. Sokszor beletört már a fogam egy "sima" hármas körözöttségi szintbe is...
  • Istencsászár
    #8925
    Ennyi erővel számok is lehetnének a grafika helyett, mert nem az számít... a grafika az egyik leg lényegesebb szempont hiszen azon keresztül látod a tartalmat.
  • Istencsászár
    #8924
    Azt csak te hiszed, a rockatorosk nemtudnak optimalizálni, sose voltak erről híresek... ép ellenkezőleg.
  • Istencsászár
    #8923
    DMC 4 nem nagy szám teknóban ahogyan egyik Capcom játék sem.... összhatásban kiváló, részletekben mesteri... japó powa!!!
  • bertino
    #8922
    ja
    egy két helyen a texturák is aláznak benne, mert olyan pocsékok egy két helyen.
  • The Protector
    #8921
    Nézzétek csak optimalizálás és graf szempontbúl a dmc4-et.nincs hozzáfogható sztem.aláz.majd fog a gta4 is.
  • Grove4
    #8920
    A küldit itt is seperc alatt újra lehet kezdeni, az SA-ban jött egy taxi és elvitt a küldetéskezdéshez ,itt pedig kapsz egy sms-t,hogy "újra akarod kezdeni?",és ha rányomod hogy igen akkor adugrik a küldi elejéhez!
  • elitehun
    #8919
    ja csakhogy itt nem minden küldetést kezdhetsz újra. de egyépként tudtomman itt is van valami olyasmi mint a sa-ban asszem skip travel a neve
  • sparrow35
    #8918
    Egyetértek, de tanulhatnának is másoktól pl.: Driver 4 - ahol újra lehet indítani a küldetést, nem kell végigautózni a városon, lehet fast travelezni, hosszú küldetés közben van auto save... (amúgy vicces hogy ezeket ott jól megcsinálták, de minden más gyengébb lett...).
  • The Protector
    #8917
    sztem a gépigénnyel sem lessz baj.a rockstarosok nem basznak el semmit.
  • sparrow35
    #8916
    Szerencse mert különben meg is zavarodnék.
  • elitehun
    #8915
    egy játéknál nem csak a grafika a lényeg
  • bertino
    #8914
    milyen felesleges dolgokat tudsz megemlíteni, hihetetlen
  • kirol
    #8913
    Aha, ok.
  • SötétBarom
    #8912
    Heh! Na mivan, elmegyek nyarlni, oszt mire visszajövök itt figyel a konkrét dátum snecik??!?!?! :DDD
  • Kandurex
    #8911
    Attól nem lesz jó egy játék, ha türhető motor van alatt. Eléggé az Assassin Creed hibájába estek a készítők. Bár ebben az esetben, bizonyos részeken kritikán aluli a grafikai minőség (főleg árnyékok és képelmosás). Viszont persze vannak csillagos ötös részei is!
  • ldavid
    #8910
    8 hónap helyett most csak 6 hónap lesz köztük, valószínűleg a konzolos késés miatt kell kevesebbet várni
  • Snexi
    #8909
    április 29.
  • kirol
    #8908
    Mi össze bírtok beszélni egy még meg sem jelent játékról.
    Hihetetlen.

    Már most 8908 hsz.

    Amúgy konzolra mikor jelent meg?
    Az előző talán 1 éves csúszással jött. Ez meg mintha hamarabb jönne.
  • ChuckyHUN
    #8907
    xD ukrán maffia kempingbájkkal amerikában :DD
  • Gyocsika
    #8906
    Szerintem is jó volt a kondi, az is egy kihívás volt h kigyúrjam Cj-t...
    Attól függetlenül a GTA IV szerintem sokkal jobb lesz, ahogy elnézegettem a konzolos topikba...
  • The Protector
    #8905
    a bicikli jobb volt.de most képzeljétek el egy ukrán?? maffiózót biciklivel.Inkább illik a képbe egy gettős feka mint CJ.NEM?
  • fery02
    #8904
    Halo 2-nek a PC-s borítójára mi van írva?
  • fery02
    #8903
    Ha rengeteg új dolgot meg akarsz tudni, akkor látogass el a gametrailers.com-ra, és ott van a játékról egy tizen valahány perces review. Sajnos én nem bírtam ki, és megnéztem, így kevesebb meglepetés ér majd 102 nap múlva. :(
  • hen-tes
    #8902
    Jó, jó.. csak a biztonság kedvéért. :p
    Be akartam kapcsolódni a chatelésbe.:p
  • elitehun
    #8901
    miért kéne Visa hozzá. azt írja Games for Windows nem azt hogy Games for Vista. érted az XP is windows
  • elitehun
    #8900
    F.A.Q.