54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #9119
    Persze hát hogyne. Aki megöl valakit egy játék hatása miatt, Az már eleve nem normális. Én, ha eddig nem öltem meg senkit és semmit(jó a házi legyeket igen, de azok nem hiányoznak senkinek), akkor később se fogok.
    Nem fogok szerezni egy pisztolyt, kimenni az utcára és hátulról fejbelőni valakit egy pisztollyal mint a GTA-ban.
    Vagy nem fogok lábon lőni valakit úgy, hogy ne tudjon felkelni, aztán ajándékba egy kibiztosított gránátot ott hagyni, hogy hadd robbanjon fel.
    Ezeket csak játékban csinálom, élőben soha.
  • Kandurex
    #9118
    de még lehetsz ...és óvni kell az ifjúságot
  • szieszáj
    #9117
    háát
  • mama2
    #9116
    Miért nem szabad adni? Pszihopata lesz? Én is játszottam már a GTA-kal, sőt 3 évesen már House of Death-oztam, 10 évesen Postal2-ztem, és még se vagyok pszihopata...
  • Kandurex
    #9115
    18+...khm, mama2 és korosztálya...jogilag, ha kitiltom a fórumról, gyakorlatilag törvényesen járok el
  • bertino
    #9114
    ugyanugy a kezükbe fogják adni.
  • Kandurex
    #9113
    Egy fikcióban mindent szabad és ez a lényege, megint más, hogy a fikciót mennyire szabad keverni a valósággal! Szerintem nagyon is komolyan kellene venni a korlátozásokat, és bizony a 18+ játékot, kiskorú kezébe NEM SZABAD ADNI!
  • ProGabe #9112
    az csak hype volt. elhíresztelték hogy azt a képet a terroristák csinálták....lol

    szabadságszobor felrobbantásáról meg annyit, hogy amit a Cloverfieldeseknek szabad, azt pont a R*-nak nem? ugyan már!
  • bertino
    #9111
  • Kandurex
    #9110
    nem
  • fifakocka
    #9109
    PC-re ki fog jönni?
  • Synit HUN
    #9108
  • SötétBarom
    #9107
    Az ultimate érv a bill mellett az, hogy amint kiszállok a kocsiból egy esetlen gyökér leszek, ha még mindig az autoaimes padot markolászom -.-
  • n3whous3
    #9106
    Nemtom mi a gond vele, San Andreasban volt már pár bővítés, ami a billentyűzetet illeti és mégis 1 nap alatt beállítottam úgy, hogy tökéletes volt minden.
  • Prince23
    #9105
    Na már NR 1 helyezésű lett ez a topik.
  • ldavid
    #9104
    minden másodpercben nem lehetek itt, mindjárt kiszedem ami nem kell
  • Istencsászár
    #9103
    Ez egy ultimate érv a bill mellett :) akkor használd sok sikerrel, és ragaszkodj a jól megszokott roszabbikhoz.
  • Máté94
    #9102
    Nem.:)
  • mama2
    #9101
    Apropó törés: a törés is nagyon fasza:D. Főleg amikor a kórház közelében van egy ilyen hegyes hely, kerítéssel elkerítve, ahol ha leugrassz, a parton találod magad(persze nem ott kell igazából lemenni).
    Azzal szoktam szórakozni, hogy beszállok a mentőautóba(feltöröm). majd leugratok, és vagy kiszállok és a sziklákon széttörik a fejem, vagy ha jól betudok gyorsulni, akkor úgy eltud a kocsi szállni, hogy a tengerbe köt ki(kb 50 métert repül, ha nem többet XD).
  • Prince23
    #9100
    Lol ez a DEITER nagyon láma. Dirrekt nyított egy flusztráló topikot a gta4-nek.
    És akkor most ő végleg bannolt lett?
    Legalább írt volna egy normális szöveget... és akkor enyhe büntetése lett volna, vagy semennyi sem.
  • mama2
    #9099
    Repülőgép a katonai helikopteren kívül van más is?:O

    Aircraft

    * Annihilator
    * Helitours Maverick
    * Maverick
    * Police Maverick
    fúúú:O!!
  • Máté94
    #9098
    Alig várom.hogy törésteszteset játszathassak vele:D
  • mama2
    #9097
    Hát... semmi, csak felhoztam példa ként.
    Amúgy a bannerban pirossal: "A konzol vs. PC, warez és a nagyon off hozzászólások törölve lesznek!"
    Ahhoz képest Istencsászár hozzászólásai nem lettek még törölve...
  • Máté94
    #9096
    Itt lehet nézelődni:)
  • mama2
    #9095
    Nekem van: Ilyen telepjáró féleség, fehér, de azzal ha nekimész valamelyik kocsinak oldalból, azonnal felborul. Csak nagyon ritka:S. Amúgy itt is megmaradt az a "hiba", hogy: találsz egy nagy motort ami nagyon ritka. Ellopod, és abban a pillanatban amint felszálltál rá, minden utca sarkon van egy olyan motor.
    Így a kocsiknál is.
  • Synit HUN
    #9094
    Az Assasin's Creed mi ehhez a játékhoz képest??
  • bertino
    #9093
    főleg, hogy eddigi gta-kat ugyanugy toltuk billel, nem ezen fogunk elhasalni... valakinek mégis billel az igazi.
  • mama2
    #9092
    Nem hiszem hogy percenként 100 új üzenet. Mert amikor az Assassin'S Creed megjelent warezon, csak ugye kilépett Jeruzsálemnél, akkor a top1 helyen volt a topik. Mikor megjelent a játék Warezon jó verzióban, meg eredetibe, akkor meg lecsúszott a 8. helyre.
  • Máté94
    #9091
    Valakinek van a játékból kedvenc kocsija?

    [most hirtelen nem jut az eszébe semmi]
  • Synit HUN
    #9090
    Ha szerencsénk lesz... :D
  • bertino
    #9089
    majd csinálunk egy off topicot. :)
  • Máté94
    #9088
    Váltsunk témát.
    November 21-én mire lehet számítani?
    Warezosok,Hülye kérdések,n00b-ok meg ilyesmi.
    És nagyon sok BAN.
    Ja és percenként 100 új üzenet:D
  • elitehun
    #9079
    már volt
  • elitehun
    #9078
    de billel + egérrel sokal jobb FPS játékokat játszani
  • DJ Skyline
    #9077
    semmi baj nincsen a bill egér kombóval, akinek nem megy az gyakoroljon :| hiszen hiába veszel joystickot egy rep szimhez, nem leszel még top gun oktató. értelemszerűen szokni kell annak aki eddig gamepaddal tolta, amúgy abban egyet kell értsek hogy GTA IV meglepően jól kezelhető volt a kontrollerrel', gáz fék finom adagolása, kanyarodás szabályozása, stb. sajna billel ezt tényleg nem lehet, de nem sokat ront a játszhatóságon szerintem
  • Pluskast
    #9070
    Hopp észre sem vettem. Köszi, javítom!
  • Kandurex
    #9069
    "Nincs nállam nagyobb rajongója a női nemnek és ezt számlákkal tudom bizonyítani!"

    ha már minden hozzászólásodba szerepel akkor: NÁLAM! (csak 1db L)
  • Pluskast
    #9068
    Na ja. Kiindulva abból, hogy a Fallout 3. részét majdnem leállították mert a legenerált környezet egy atomháború utáni Amerikát mutatott be amit az agyas és okos politikusok terrorista veszélynek tituláltak. Szerintem az R* készítőit bezárták volna 1000 év börtönre Guantanamo-ba.
  • Kandurex
    #9067
    nekem so - so, jól elirányítottam az SA PC -n, de jól elvoltam Boxon is,... én mindent elirányítok
  • mama2
    #9066
    Szerintem meg igenis jól lehet irányítani billel.