54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • SZilaJMaGGoT
    #9159
    Játszottam de ha jól emlékszem egy sima pisztoly ehez nemvolt elég... Márpedig a való életben egy pisztolyal is elég valakit fejbe lőni... :D
  • Magiszter
    #9158
    Hát ezek a mai mobilok már mindent tudnak. Még csítelni is
  • elitehun
    #9157
    ja azt én is bírtam
  • Máté94
    #9156
    Igen:)
  • elitehun
    #9155
    a telefonon keresztűl lehet bekapcsolni a csítet? Faja
  • Magiszter
    #9154
    Abban az M4A1-el (Vagy mi a neve) egy lövés levitte az emberek fejét. Marha nagy volt fejmagasságban megsorozni az utcát. Hullottak mint a legyek.
    Lehet majd visszateszem valamelyik részt kedvet kaptam egy kis furikázós/bőnözős játékhoz.
  • elitehun
    #9153
    Akkor még nem játszottál a San Andreas-al
  • Magiszter
    #9152
    na erről beszélek én :D Ez már döfi. Már látom hogy egy hétig csak törésteszteket végzek majd különböző járművekkel
  • Máté94
    #9151
    Nesze nektek törés!
  • Máté94
    #9150
    Azt nagyon bírom,hogy szinte kis sebességgel ha oldalról neki mész a rendőrkocsnak az felborul:D
  • SZilaJMaGGoT
    #9149
    Még nemjátszottam vele, de vidi alapján nekem nemtűnt olyan radikálisnak... Láttam már ilyet, bár lehet játék közben más, nemakarok úgy ugatni róla h nemjátszottam vele... :D
  • ldavid
    #9148
    itt megnézheted
  • Máté94
    #9147
    Miért nem már mindjárt légzsákot akartok nem?
  • SZilaJMaGGoT
    #9146
    Akkor van mit pótolnod, ha törést zúzást akarsz... :D Sztem annyi törés amennyi van a GTA-ban az épp elég.. A sebzés lenne fontosabb, azt utáltam előzőkben, h 2x-3x kellett valakit fejbelőni ahoz hogy kimúljon... :D Headshotot a népnek!!! XD
  • Gyocsika
    #9145
    Olyan -6 óra de ez tényleg OFF :D
  • Istencsászár
    #9144
    Ha másban nemis de törésben a GRID az élen jár.
  • SZilaJMaGGoT
    #9143
    Invictusos autós játékokban is rommáverheted akár a kasztnit is, továbbá flatout játékok, crashday is ilyen volt, ezeken kívül biztos vagyok benne sok ilyen játék van még, bár utolsó 2-ben nem az engine kreálja a live deformációt, de például invictus játékokba erőteljesen... :D Ezt bírom mikor csak így kijelentik, h a technika ellenére egyik játékban sincs... majd ha kipróbálta valaki mind1iket... :D
  • Magiszter
    #9142
    Bevallom férfiasan: Igen. Elképesztően sok autós játékot hagytam ki. De amit nem abban nem volt olyan amit elmondtam.
  • ChuckyHUN
    #9141
    OFF:
    Nem tudja avléaki, hogy amerikához képest mennyi időeltolodás van? (mert egy oldalon lehet nézni közvetítést ahogy játszanak:)
    ON
  • SZilaJMaGGoT
    #9140
    Az összes autósjáték?? Hát barátom, akkor jópárat kihagyhattál... :D
  • Gyocsika
    #9139
    Pedig sajnos biztos volt már rá példa :s

    Remélem PC verzióba megcsinálják h legyenek mentős küldik :) meg rendőrös... Azokat szerettem .
  • Magiszter
    #9138
    Persze nem autószimulátor de úgy vélem hogy eléggé lényeges eleme a játéknak. Így jobb lenne ha a lenti képhez hasonló formában látnám a kocsit ha 200-al belerohanok egy beton oszlopba. De persze lehet kicsit sokat várok el a játéktol .
    Amúgy a sebzéseket milyenek? Ha valakit vállon lövök egy nagyobb kaliberű stukkerral az ugye nem ránt rögtön fegyvert és lő vissza? Hanem minimum a födlön fetreng egy sort. Persze tudom nem élet szimulátor... De ha már akkorát újítottak akkor legyenek benne ilyen nyalánkságok.
  • GPx8
    #9137
    Majd olyan 5-6 év múlva...
  • VRSDM
    #9136
    de fölösleges több kép, ha egyszer még itthon is karambolóznak olyat hogy a motorblokk váltóstul szakad ki és találják meg 30méterrel alrébb, szóval nem kell messzire menni.
  • VRSDM
    #9135
    ugyan nincs benne a villanypózna de érzékelteteni hogy hogysmint :]
  • ldavid
    #9134
    törésekről van youtube-on rakás videó, szerintem elég jó lett
  • VRSDM
    #9133
    pedig bizony felváltja az anyós helyét :D
  • mama2
    #9132
    Én se hallottam még.
  • elitehun
    #9131
    JAVÍTÁS: hogy egy oszlop kettévágott egy kocsit
  • moralosan
    #9130
    Euphoria nem a viselkedésre van, hanem a fizikára.
  • elitehun
    #9129
    Elvégre a GTA sorozat nem egy auószimulátor. És én még a valóságban sem láttam/hallottam olyat hogy egy oszlop kettévágjon egy kocsit
  • elitehun
    #9128
    de a R*-osok mindíg így csinálták fél évvel később adták ki a PC-s verziót :)
  • Magiszter
    #9127
    Az összes autós játékból (GTA-kat beleértve) hiányoltam a karosszéria deformitását. Nekimentem 160-al egy villanyoszlopnak és felgyűrődött a motorháztető. Hol ott ha megnézed hogy igazából mi történne leesne az állad. Ugyanis ilyen esetben a villanyoszlop felváltja a sebváltót, miután ketté nyírta a kocsi elejét. Ezt, vagy legalább is hasonlót még sohasem láttam, pedig a technika adott lenne szerintem. Ebben a GTA-ban már lesz valami hasonló? Hogy minimum behorpad a kocsi eleje ott ahol nekimész egy villanyoszlopnak? A másik ami érdeklne az MI (AI, vagy nevezd ahogy akarod). Az előző részekben a "trafic" a forgalom az egy csimpánz stílusát mintázta. Hát még a kanyarodó kocsik. Látja a barom hogy tolatok ki egy sikátorból, de azért belemegy a frissen fényezett kocsimba. Hát persze hogy utána kiszálok, kirángatom és baseball ütővel szétverem. Vagy hogy sétafikálok a 4 sávos autópálya közepén és keresztül megy rajtam. Hát lagalább satufékezzen, vagy álljon meg megnézni mit ütött el. Ez lenne egy normális reakció. És tudom a GTA-ban a sok hülye direkt van benne, de a 4-be ugye ott az Euphoria ami az élethű emberi viselkedést szimulálja. Akkor az élethű emberi gondolkodást, rekciókat is szimulálhatnák. De persze lehet hogy tévedek, de jól estek volna a fenti dolgok az eddigi részekben is. Jó mondjuk sokáig szórakoztam azzal ahogy beálltam egy forgalmas utcában, lelőttem egy embert és a rendőr letarolt vagy másik 20-at ahogy befékezett a járdán a kocsival. Mentő pepitálva.
    Még 101 nap és kiderül.
    Off: amúgy az Alone-t direk nem lovasították meg. Nem azért mert nem tudták. Pusztán szolidalitásból. Én úgy tudom.
  • totyak
    #9126
    Csak attól félek, hogy majd atomerőmű kell ahoz, hogy játszani tudjunk vele. Sajnos nekem pedig nincs atomerőművem. Sebaj, majd leköltözöm Paksra.
  • oneal1
    #9125
    ha kiadják időben, nemtudom mi lesz a vizsgaidőszakkal:S :D:D:D
  • SZilaJMaGGoT
    #9124
    Ha már nem úgy nézki, akkor gyakorlatilag nem is az, ami azt jelenti, h mindenféle jogsértés nélkül porig lehetne rombolni, ezért verheted rommá a verdákat is mert nem licensesek hanem fantáziaautók... Ha már szép nem vagy legalább hülye ne legyél... :D
  • totyak
    #9123
    Egy hete elutaztam nyaralni a családdal és abban a tudatban voltam, hogy nem lesz PC-re GTA IV. Tegnap hazaértünk hulla fáradtan és már nem volt kedvem gépezni. Erre ma bekapcsoltam a gépet és mit látok: Be van jelentve PC-re. Ráadásul még idén. Ez óriási hír számomra.

    Persze gondolom itt már mindenki kiörömködte magát ezalatt a pár nap alatt, de nekem még újdonság és nagyon very happy vagyok.

    A kis gonosz R*-osok már biztosan jóideje készítik a PC verziót, csak szenyóztak a néppel és nem jelentették be. Nesze nektek kárörvendő konzolosok, akik azon vihogtak, hogy nekünk PC-seknek nem lesz GTA IV.
  • The Protector
    #9122
    Én annak örülnék nagyon ha alene in the dark 5 be menne t a dolog a játék védelem szempontból.Aki játszani akar vele annak meg kell vennie mert eddig nem lehetett feltörni.
  • mama2
    #9121
    Hát ezt mondom én is.
  • moralosan
    #9120
    De basszus értsd már meg, hogy játszhatsz 5000 M+ rated játékot, nem fogsz bedilizni, mert egy ~normális ember nem kerül olyan súlyos helyzetbe, hogy más embereket megöljön egy játék miatt [az megint más kérdés, hogy mennyire fejlett az ember EQ szintje ^^].