54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #9065
    [vállatvon] szinte minden AA kategóriás filmben, vagy játékban földig rombolnak valami középületet, miért ez lenne a kivétel?

    és mi ez a LOL? te min röhögsz?
  • Máté94
    #9063
    De akkor legalább a terroristák lenyugodtak volna.
  • mama2
    #9062
    "os ott a brooklyn híd felrobbantásán át, a szabadság szobor ledöntéséig minden az eszünkbe jutott."
    Szerinted engedélyezték volna ezt a R*-nak? Ha még a játékbéli szabadságszobor sem úgy néz ki mint élőben?
    Akkor szerinted megengedték volna nekik? LOL.
  • Kandurex
    #9061
    sztem tök jól el lehetett irányítani az eddigi GTA -at, bill+egér kombóval, nem ezen múlik
  • Pluskast
    #9059
    Azért arra kíváncsi leszek, hogy az irányítása milyen lesz. Mármint remélem nem egy az egyben áthozzák a konzolos változatot, mert az pc-n sosem válik be.
  • bertino
    #9058
    http://www.gametrailers.com/player/33324.html

  • Kandurex
    #9057
    Nem tudom ki mennyire emlékszik a bemutató videókra, ott pl. volt egy jelenet amikor motorral kell menekülni a metró elől, ez a küldetés egyrészt nincs, másrészt megtalálható másformában, a "motoros", ennél többet nem mondok spoiler miatt, de kb. 20 másodpercig se tart, valamint A - B küldetés...ehh...pedig milyen látványos lehetett volna...jó az alagutba történik egy és - más, de könyörgöm CSAK ENNYI???!!!!!

    ...kitalálok egy küldetést, itt és most,..meg van:

    Lopjunk!

    Ott a féktelenül c. film, amikor busszal ment a csávó és nem állhatott meg, viszont 50 -alá se mehetett, mekkora buli lett volna összehozni ezt Libetry city -ben,..végig a városon különben robban a busz, vagy bármi...kész is, egy jó küldetés, és még csak nem is komplikált, de mennyi mindent ki lehetne hozni...de ilyen nem lesz, helyette, A - B, A - B, A - B, A - B
  • Kandurex
    #9056
    Hiába a jó nagy és szép világ, ha egyszer unalmas tartalommal töltik fel. Emlékszem megjelenés előtt pár héttel dumáltam a játékról és azon agyaltunk mit lehet kihozni a játékból,..nos ott a brooklyn híd felrobbantásán át, a szabadság szobor ledöntéséig minden az eszünkbe jutott. Még olyan jelenetek is körformálódtak, ahol város formáló dolgok történhetnek stb. stb.

    Ehhez képest a IV. legbonyolultabb küldtése az A - B - C pontok közötti grasszálás! Ami semmilyen kihatással nincs a környezetre

    A városra kiható történések fizikailag 00000!!! azaz semmi. Egyedül a rádió ami dinamikus és igazodik a változásokhoz, na de ez mindig is 5* volt. Annyi mindent meg lehetett volna valósítani, annyira dinamikus élvezetes küldetéseket stb. és kb. 100 -adát nem hozták ki. Szánalom.

    ...egyébként jó játék, de hogy mit ki lehetett volna hozni...na az lett volna a játéktechnikai forradalom, és ki lehetett volna hozni a motor adott, a környezet adott....

  • Máté94
    #9055
    Szerintem ne reménykedjetek benne:D
  • Cat 02 #9054
    Az fasza lenne, az a kedvenc SA-m :)
  • moralosan
    #9053
    Mit szólnál ahhoz, ha megkapnád az SA komplexitását és a GTA4 technikai hátterét összegyúrva?

    Nincs szükség erre, és szerintem egyszerűen arról van szó, hogy a fejlesztők nem használják fel az összes tartalékukat, hiszen akkor mi lenne újdonság a következő részekben?
    Van egy olyan érzésem, hogy követik a 3 - VC - SA felépítését, azaz elsőnek jött a nem kicsi technikai megújulás. - ami lehet most nem annyira feltűnő, mint a 2D-ből 3D-be transzformálódás, de szvsz legalább akkora volumenű - következőnek lehet, hogy a Vice City szintű atmoszféra lesz az irányadó. Végül pedig jön az a rész, ahol legalább annyi mindent megcsinálhatsz, mint a San Andreasban.
    Sőt, van egy 1000-esem arra, hogy az ezt követő GTA Vice City-ben fog játszódni.
  • Kandurex
    #9051
    letölthető tartalom
  • moralosan
    #9050
    downloadable content
  • elitehun
    #9047
    én se láttam még, pedig én már akkor is itt voltam amikor még konzolra se jött ki és akkor mentem el innen amikor bezárták a topicot (ez nem kötekedés)
  • red bull
    #9046
    uristen életembe nem láttalak ebbe a topicba aztán most beirsz 1 hszt és kiosztassz hogy dupla láma meg minden. amugy nem tudom mit kell értetlenkedni. Én csak azt mondtam hogy én már akkor tudtam hogy bevan jelentve amikor az volt kiirva h 105 nap. De tök mind 1 haggyuk ,
    ON
  • The Protector
    #9045
    Ne oszd az észt.Már megijedtem.
  • II Rocky II
    #9044
    ja,hát nem mindig van időm olvasgatni,most bukkantam rá és nemtudtam h vki betette-e :)
  • akyyy
    #9043
    grat 4 napos hir:D
  • II Rocky II
    #9042
    nemtom volt-e ? :SSSS
    http://www.sg.hu/cikkek/61829/thaifoldon_leallitottak_a_gta_4_forgalmazasat
  • RedDevilsza
    #9041
    Olvasd már végig mit írt .... -.- arra gondolt hogy nem 105, haem 102 nap van már csak hátra, szal már majdnem sikerült arcoskodnod te dupla
  • red bull
    #9040
    Olvasd már el végig mit irtam........ -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #9039
    Hát mert az úgy korrekt... :D De a modding az nem is az alapvető tulajdonságok megváltoztatásánál kezdődik... A legtöbb módosítás a legtöbb játék esetében alapvetően a látványra épül... Főleg egy ilyen játéknál...
  • ldavid
    #9038
    nem is a modellcserére gondoltam, ha jól emlékszem SAMP-ben sem lehet módosított handling-et használni
  • Neoncsoves
    #9037
    HIV szerón?
  • SZilaJMaGGoT
    #9036
    Figy ha nem komolyabb módosításról van szó(pl. járművek esetén teljesítmény, vagy fegyverek esetén tűzerő/sebzés erőssége) csak éppen modellek lecserélése, az a multiba nemszámít bele... az csak a te látványod, max annyi, h a te lamborghinid helyett lehet valaki egy traktort lát majd elszáguldani, azt meg megtudják oldani, hogyha a gém módosított handlingot észlel vagy valami akkor nem enged fel, de egy okos hozzászóló már mondta, hogy valszeg biztosan megoldják majd valahogy... Különben meg van SAMP ami ugyebár nemhivatalos multi de multi, és nem egy ember játszik rajta modolt játékkal...
  • ldavid
    #9035
    akkor jó :)
  • ProGabe #9034
    ezt millió másik játék esetében is megoldották már! CoD-tól (ahol a fejlesztők részéről igen komoly a mod támogatása) PES-ig (ahol már nem annyira).
  • Cat 02 #9033
    Modolt CoD2-vel is lehet játszani hiv szerón.
  • ldavid
    #9032
    és ha lesz modding, akkor mi lesz a multival? mert egy agyonmoddolt játékkal gondolom nem enged majd fel senkit
  • ProGabe #9031
    erre nehogy bárki is bármit visszaírjon ,hiszen:

  • Máté94
    #9030
    Hát nincsen úgy,hogy szívás!:D
  • SZilaJMaGGoT
    #9028
    Te miről beszélsz?? Xbox demó??
  • ronaimate
    #9027
    nagy zsír a demót lelehet szedni
  • SZilaJMaGGoT
    #9026
    Kiterjesztés nemokoz problemet ha adnak ki hozzá plugint, a többit meg leírtam előző hsz-embe...
  • SZilaJMaGGoT
    #9025
    Ezesetben viszont semmi probléma... Még egyszerűbb lesz egy autót összerakni mint eddig, mivel a törését nem neked kell lemodellezni... Gondolom lesznek fizikai meshek(phys) ami egy nagyon low poly valami, ami nagyjából követi egy tárgy formáját, és innentől kezdve tényleg az engine deformálja dinamikusan...
  • ProGabe #9024
    nem vagyok teljesen képben, de elviekben ez úgy működik, hogy gyűrődés, törés pontokat kell elhelyezni a modellen. ezek alapján az engine dinamikusan deformálja a modellt
  • DJ Skyline
    #9023
    abban hogy kitalálnak egy tök új kiterjesztést. dff helyett valami újat, meg nem tudom mi alapján működik pl a lövések nyoma, teljesen random. nem úgy van hogy belelőssz az ablakba mint az SA-ban, majd akkor textúra csere van, és hopp betört a szélvédő meg a törés sincs leredukálva ajtókra, lökhárítókra ilyenekre, teljes kasztni törik, ezt sem tudom mi generálja és hogyan. ok, biztos lesznek pluginok meg scriptek meg mindenféle toolok de szerintem körülményesebb lesz egy autót a játékba tenni mint a SA-ba
  • SZilaJMaGGoT
    #9022
    Bár ennél már nem az engine deformálja az autót??
  • SZilaJMaGGoT
    #9021
    Hidd törés modellt modellezni még egyszerűbb mint magát az autót... :D
  • ProGabe #9020
    a törés nem úgy működik, hogy minden egyes autónál külön megcsinálják. szép is lenne :) eddig is tudták moddolni, ez után is fogják. minden normális fejlesztő úgy csinálja meg a játékait, hogy bizonyos kereteken belül lehessen változtatni. ez óriási mértékben megnöveli a játék élettartamát = pénz!