54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Mor3llo
    #9199
    jóég :D
  • elitehun
    #9198
    én is láttam de mondjuk nekem nem jön be a WOW
  • Magiszter
    #9197
    Lassan mi is kapunk kis sárga háromszögeket mert már súroljuk a nagyon off hozzászólások kategóriáját. Szóval ha lehet kanyarodjunk vissza a topik témájához. De ez persze csak egy javaslat
  • Grove4
    #9196
    Úgy néz ki:D,nézd meg miért kapta a büntijét!
  • SZilaJMaGGoT
    #9195
    Hallod ne b@szogassá má itt mindenkit a hülyeségeiddel... :/
  • Mor3llo
    #9194
    Te hülye vagy ?
  • Máté94
    #9193
    adjatok már neki még három felkiáltó jelt! PLZZZZZZZZZZ!:/
  • kuci06
    #9192
    " feltörik a szervert és má fenntlesz 1 nap all hamarabba neten az NFS CARBON nál is ugyvolt"

    ja, a carbonnál tudod mi volt? Az EA elfelejtett CD-key check-ket beletenni a játékba :D Nesze neked feltört szerver :D
  • Magiszter
    #9191
    Warez hegyek, fenegyerek.
  • bertino
    #9190
    biztos feltörik bazeg
  • elitehun
    #9189
  • Kandurex
    #9188
    jó látni, hogy két év alatt, bár a halálba kívánták a moderátorokat, mégis csak sikerült átformálni a véleményeteket a warez ellen
  • skate00
    #9187
    hát nemtom szentem a Megjelenés előtt lehet feltörik a szervert és má fenntlesz 1 nap all hamarabba neten az NFS CARBON nál is ugyvolt

    js és am 250 megás XP t is csináltak már Kiszedték belőle a felesleges Cuccokat
  • Grove4
    #9186
    De most komolyan,kit érdekel,ügyes vagy!
  • Magiszter
    #9185
    Tényleg igazad van! Majd utána 3 nap múlva közlik velünk
  • skate00
    #9184
    nem nagy cucc nekem mikor Trójai lett a gépemen oszt megfertőzte a Windows os fájlokat kitörölgettem azokat ÉS LÁSS csodátt ment továb minden de aztán Ujra le rakva
  • elitehun
    #9183
    nem 101 nap múlva derül ki mert gondolom nem akkor mondják el a gépigényét amikor megjelenik
  • SZilaJMaGGoT
    #9182
    Mennyé aludni... :/
  • Magiszter
    #9181
    Elég ha engedélyezi a rendszerfájlok megjelenítését, meg a rejtett fájlokét majd bemegy a C meghajtóra és mindent töröl ami nem mappa. Néha az is megoldja. De ha nem akkor valóban System 32 törlése megoldás lehet. De mivel a registry is sokat lassít a meghajtón azt is ki lehet törölni. Ha akarod megírom hogy hogyan.

    Mamma Mia!
  • SZilaJMaGGoT
    #9180
    És erre most ki kíváncsi??
  • skate00
    #9179
    mi az a warez?

    ja c:\windows\system32
  • skate00
    #9178
    nekem minden megvan Sőt még többbis 4g ram abbol 3,5 g hazsnál a gép

  • Grove4
    #9177
    Bazzeg tudsz olvasni???? "[ A konzol vs. PC, warez és a nagyon off hozzászólások törölve lesznek ]"
  • Magiszter
    #9176
    Könyörgöm még meg se jelent, de te már törtel akarsz múltizni? Azt a leborúlt szivarvégit! Legalább várd ki hogy megjelenjen aztán krérdezd meg a warez topikban.
  • kuci06
    #9175
    én értek hozzá:

    1. letöltöd a warez verziót
    2.a windows egyik speciális mappáját ki kell törölni, ez sok játékot blokkol a multiban való játszástól.
    Ez a mappa a "c:\windows\system32". Nekem pl a Crysis is csak így ment neten. De még gyorsabb is lett tőle! (lehet, hogy DOS-ban kell törölni, de megéri)
    3. indítsd el a játékot, majd menj a MULTIPLAYER menüpontra
    4. jó játékot! :)
  • ldavid
    #9174
    ezt most nem törlöm, hátha megveszi a multi miatt ;)
  • Magiszter
    #9173
    Nézegetek videókat és a Hűha szócskát ismételgetem. Baromi jól néz ki ez a játák. Eddig nem izgatott mert Konzol Exkluzív volt, de most már utána néztem. Már csak a gépigénnyel tudják elrontani az egészet, mert ha jól tévedek akkor kell neki minimum egy 2,5 3 GHz-n ketyegő duplamagos proci, egy 8800GT 512-es, meg vagy 2 giga ram. Bár ezen már maxon kellene futkosnia 50-60 FPS-el. És ha meg akarnak fejni minket úgy igazán akkor barátságos gépigényt kreálnak nekünk. De majd meglássuk hogy fut 1680x1050-en 2xAA-val Kár hogy még 101 nap mire kiderül a dolog.
  • skate00
    #9172
    És ez mit jelent????


    hogy KONZOL vs. Pc.........
  • Grove4
    #9171
    "[ A konzol vs. PC, warez és a nagyon off hozzászólások törölve lesznek ]"

    pápá!
  • bertino
    #9170
    nem.
  • skate00
    #9169
    VALAKI aki ért hozzá Megtudja mondani hogy PC re Tört be lehet majd MULTI ba jáccani ????
  • cenobite
    #9168
    Meg van küldetésben is, hogy beülnek melléd, és "huppan" a kocsi egyet. Tök jól néz ki.
  • Máté94
    #9167
    Ne muszáj látszania.-.-
  • Magiszter
    #9166
    Van az a bejátsztés mikor csipával leszed egy csókát a daruról és ráesik egy kocsira. Na ott elég látványos a lengéscsillapító. Amúgy szerinted a kanyarban miért dől meg a kocsi? Átül a fazon a másik ülésre?
  • fery02
    #9165
    Me milyen csítet használt? Azért már nem nézem újra a videót.
  • GPx8
    #9164
    Néztem pár videót. Egy autóban sincs lengéscsillapító? :)
  • fery02
    #9163
    Nagyon sok játékban, a rendőrök sokkal látványosabban sérülnek, borulnak, mint pl más civil autók.
  • elitehun
    #9162
    én ha pisztollyal fejbelőttem őket kinyiffantak
  • SZilaJMaGGoT
    #9161
    Ezekszerint rosszul emlékszem XD... Nembaj akkor örülök ^^
  • ldavid
    #9160
    az SA-ban már elég volt, előtte nem