54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Magiszter
    #9239
    Én is azt néztem meg. Meg a Truck vs XY sorozatot is. Valami nagyon faja játékot dobtak össze R* -ék. Mindjárt előre prögetem a naptáram hogy már november 21 legyen
  • ChuckyHUN
    #9238
    ja, én subscribeoltam a srcára, jól keni
  • laca133
    #9237
    Gyerekek megnéztem a GTA4 Details sorozatot a Youtube -on hát leesett az állam. Egész biztos, hogy megveszem eredetibe. Megéri a árát ez a játék.
  • moralosan
    #9236
    Jah.

    Meg ami tök jó, hogy a helikopter nem robban fel ha a propeller [nem tudom a nevét ^^] nekimegy valaminek, csak összetörik és lezuhan a földre.
  • Yoda001
    #9235
    nem
  • bertino
    #9234
    itt ugye attol még, hogy fejreáll egy jármű, nem fog rögtön utána kigyulladni, ugye ?
  • bertino
    #9233
    gecc ez a város... ez bakker, valami hihetetlen

    egyrészt, hogy mekkora, másrészt, hogy milyen látványt nyujt pl a game éccaka... kész.
  • ChuckyHUN
    #9232
    hehe:D igazad van:)
  • SZilaJMaGGoT
    #9231
    Ez az, hogy a jogait mindenki kurvára tudja, csak épp a kötelességeit nem.. :D
  • ChuckyHUN
    #9230
    igen.. HE paraszt-e vagyok-e ?:DDD
  • SZilaJMaGGoT
    #9229
    Ez durva h még neki áll feljebb... :D
  • ChuckyHUN
    #9228
    megvolt :)
  • Máté94
    #9227
    Törik az aszfalt:O
  • Máté94
    #9226
    Jelentsd fel a modiknál!^^
  • ChuckyHUN
    #9225
    le lettem fikázva:
    Feladó: skate00
    Elküldve: 2008. 08. 11. 16:17
    Tárgy: fika
    az anyukád nem mondta még hogy FIKA akkor meg kusoljá majdha Mondják hogy FIKA

    akko pofázzál be HE
  • BiG G
    #9224
    megteremtették az alapokat ahhoz, hogy remek kiegészítőkkel folytatódjon a sorozat, amiben már a tartalomra is oda tudnak figyelni. szvsz.
  • FZoleee
    #9223
    thx
  • ChuckyHUN
    #9222
    http://www.youtube.com/watch?v=DlwbsX6T4Ls
  • ChuckyHUN
    #9221
    ok megkerweem
  • Magiszter
    #9220
    JútúbPontKom. Én pl most azt nézegetem
  • FZoleee
    #9219
    linket pls (a vidihez) :D
  • Grove4
    #9218
    Sztem van benne valami (" és aki szerint atörténet lapos, az egy kottafej."),nem is a sztori,hanem a Missionok egy kicsit repetitivek,nem annyira változatosak mint az SA-ban,legalábbis nekem.Mindig menj oda ,öld meg ,menekülj el,üldözzd!Ennek ellenére szerintem egy nagyszerű gém,de az SA-ban sztem változatosabbak izgisebbek voltak a küldik!
  • ChuckyHUN
    #9217
    NEEEE!!!!!egykéthánéy96785
  • ChuckyHUN
    #9216
    Hát gyerekek, 13:00 óta csak videókat nézek a youtuben, és csak ámulok báémulok... Kedvebnc:
    csávó megy motorral a hírda felfelé egykeréken, megdfobja a moci hátuljaet egy uthiba, a motor felborul a csaávo felrepül, és lendületből, izomból megfejeli a híd keresztmerevítőjét xD És túléli. Leérkezik fekszik a fölön, erre átmegy a fején egy kocsi és meghal xD
    Ja, meg bele-beleolvastam a végigjátszásba, és aki szerint atörténet lapos, az egy kottafej.
  • Grove4
    #9215
    Én meg a R* beépített embere,már küldtem is nekik egy mailt,hogy nagyon elburjánztak itt a dolgok!
  • FZoleee
    #9214
    igen, a rockstar le fogja állítani a fejlesztéseket, tutira!!! Én vagyok a játék pc verziójának felelőse, én már csak tudom... ha még egy warez hsz születik, akkor leállítom a fejlesztést!!!!!!!!!!!!!!!44444négy4öt5
  • Tomsteel
    #9213
    Nem értem, hogy az ilyet miért nem bannolják véglegesen ?
    Nem kell az ilyet engedni írogatni.
  • Magiszter
    #9212
    GTA az a külsőnézetes kocsikkal jó szerintem. Egyszer próbáltam belső nézetben (motorháztetős/lökháítós) játszani de nem igazán sikerült a dolog
  • Nohab
    #9211
    Szévédőnézet, de nálam az már belsőnézet :)
  • Máté94
    #9210
    Nincs mert felesleges:)
  • Máté94
    #9209
    3-mal!
  • Grove4
    #9208
    Ezt nem értem?:)Belső nézet az nincs(mármint ahol a kormányt látni)
  • Nohab
    #9207
    Van notrmális belső nézet? Jó tudni.
    Még valami: 9151-ben lévő kocsiba be akart szállni, ha jól vettem ki. Tehát nem lesz egyenlő a totalcar a felrobbant kocsival?
  • bertino
    #9206
    nincs kedved még 2 ponttal jutalmazni ezt a lámát ?
  • totyak
    #9205
    Na sok warezhuszár már bejelentette, hogy ő bizony letölti. Majd jól úgyjárunk, hogy R* felnéz a fórumra, látják, hogy a sok magyar mind csak letöltené, és inkább leállítja a fejlesztést. Az lenne csak a nagy valami.
  • Máté94
    #9204
    Takarodj!
  • Grove4
    #9203
    Azt nemtom,viszont azt igen,ha fejbelősz egy embert a kocsiban,akkor ráborúl a kormányra és megnyomja a fejével a dudát,és ha be akarsz szállni,akkor a hullát rángatja ki Nico!Egyébként itt észrevettem egy hibát,mégpedig,ha meglövöd a kocsi szélvédőjét akkor a törés kívűlről látszik,de belülről nem!
  • skate00
    #9202
    AM mi az a WAREZ ?
  • Nohab
    #9201
    Akkor egy kérdés: Mi történik a felrobbanó kocsiban lévő emberekkel? Kirepülnek, eltűnnek (lásd régebbi részek) vagy bent maradnak?
  • skate00
    #9200
    nekem bejön a WOW de SZenvedni kell a sok PAths el meg minden