54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #9479
    xD
    megmondom bátyámnak lesz:D 24:D ha nem adják el felhivm odajön aztán egyből meg is lesz ha meglátják:D mondjuk vicces lenne mondjuk 576ban ott áll két cswákó motoros kabátrban csizmában sisakkal a kezében ::DDDD
  • Snexi
    #9478
    nekem anno a vice city-t adták oda pedig még csak 9 voltam akkor
  • DöflingR
    #9477
    Eladják,nyugalom :)
  • arty
    #9476
    igaz, mivel arra SZÜKSÉGED van, gta-ra meg nincs... tehát még durvább is gta-t lopni :) (viszont könnyebb :) )
  • DJ Skyline
    #9475
    kíváncsi leszek hogy a 18-as játékot eladják-e 14 évesnek :D nem csesztetésből, de ez jó kis teszt leszen ^^
  • ChuckyHUN
    #9474
    De 100 hogy én megveszem:)
    Ahogy megjelenik felülök a motoromra és elzuzzanok Tatabányára, remélem ott lesz:)
  • ChuckyHUN
    #9473
    Azért a GTA4et ne hasonlítsd a kenyérhez meg a sonkához thx
  • DöflingR
    #9472
    Szerinted mi hogy multizunk xbox live-on?:D
  • Bence94
    #9471
    de még egy nagy gond hogy hivatalosan nincs itt mon live. csak ha amerikai címet adunk meg asszem.
  • Cat 02 #9470
    Nem hiszem, lanon úgyis lehet multizni haverokkal.
  • Synit HUN
    #9469
    Úgy legyen!
  • Alwares
    #9468
    Mért lenne kétséges a multi ha megveszed eredetiben, a live miatt? Már nem kell gold előfizetés PC-re, így itthonról is nyugodtan elérhető. Nem lesz ezzel gondotok én mondom ;)
    És igen a Live egy nagyon jó rendszer
  • Synit HUN
    #9467
    Én biztos megveszem. Még akkor is ha kétséges a multi a live miatt. Bár akkor azért csalódott is leszek....
  • Tisszi
    #9466
    nekem szerencsém van mert 11.-én van a névnapom... + tesómmal megegyeztem hogy a felét ő fizeti
  • DöflingR
    #9465
    Hameg kedvenc játék akkor sztem már a sokadik részt illene megvenni eredetibe, ha szeretnénk még fojtatást. Konzolon játszom (most ebből nem szeretnék vitát,hogy akkor mit keresek itt) és nem warezolok rá, igaz,hogy nem is sűrűn veszek játékot, de a warez nem anyagi,hanem elvi kérdés. Megveszem-e a játékot,mert megérdemli a pénzt a kiadó, vagy ellopom.
  • poppe
    #9464
    ha még a kedvencedet sem veszed meg, akkor a gémer tárasadalom legalja vagy, és miattad fejlesztenek mindent konzolra, hogy csapna a villám a kisírt gépedbe
  • Tomsteel
    #9463
    és most nehogy visszaírj, hogy engem biztos apuci töm zsével, meg, hogy nekem biztos minden eredeti, mertnem így van, de nem írkálok be marhaságokat, amikkel magamat sodorhatom kellemetlen szituba!
  • Tomsteel
    #9462
    Na látod ez az a mondat amiért minden épeszű ember neked fog ugrani, köztük én is, mert az ilyentől hányok.

    Gondolom te mikor besétálsz a sarki közértbe, köszönés helyett csak annyit mondasz, hogy "én most lopnék 1 kiló kenyeret, meg 10 deka sonkát, mert holnap jön a fűtésszámla"

    Ilyen marhaságot legalább ne irkáljunk be, írd azt, hogy warez lesz, és kész punk tum.
  • Szasza20
    #9461
    De mindenképpen végigtolom, mert kedvenc játék! ;)
  • Szasza20
    #9460
    Én nem veszem meg meg mert van jobb helye is a money-nak!
  • Tomsteel
    #9459
    én mocsok leszek, mert annyi kikötésem van, hogy jelenlegi konfigon élvezhető legyen, és akkor tuti megveszem.
  • DöflingR
    #9458
    Jólteszed, eszméletlen jó a multi rész :)
  • Tisszi
    #9457
    természetesen megveszem..mivel multizni akarok
  • DöflingR
    #9456
    Kíváncsiságból megkérdezném,hogy közületek ki veszi meg a GTAIV-t és ki warezol?
  • rooney8
    #9455
  • ChuckyHUN
    #9454
    mert 20 centis vízben hova sűllyedjen???
  • DJ Skyline
    #9453
    nincs semmi ilyen, volt is valami top 10 videó itt még délelőtt hogy helikopterből bele a vízbe, de a felszínen vergődött és kb megis halt
  • Firerock
    #9452
    és ha magaból beleugrasz akkor van víz alatti élet?
  • Firerock
    #9451
    :(
  • DJ Skyline
    #9450
    viszont nincsen szkuba dájving, csak úszol a felszínen
  • Synit HUN
    #9449
    Jóvammánamán! :D
  • DöflingR
    #9448
    ASDASD:D

    Synitka - igen rendes vagyok xd ( az egyik logodat én csináltam :D )
  • Pacal17
    #9447
    Samu, azaz DöflingR :D

    nézd meg a logóját. Xbox liveon is samunak szólitjuk.
  • Synit HUN
    #9446
    Szinte kötelező - hogy magamat idézzem. De a leg jópofább csíteket eddig a gta-kban láttam. Sztem igazán érdemes megnézni őket. De én SOHA nem játszom csít segítségével.

    Pacal: Samu rendes csávó lehet... :D
  • Pacal17
    #9445
    samu mondta hogy jöjjek a pc-s gta4 topikba okoskodni...

    hát jöttem, de nemtudom mit okoskodjak :D
  • DöflingR
    #9444
    Kötelező? Nemhinném, ez hozzáállás kérdése.
  • mama2
    #9443
    Hát akkor én visszatérek a játékhoz és motorozok tovább:P.
  • elitehun
    #9442
    De térjünk csak vissza a GTA IV-hez
  • elitehun
    #9441
    World at War
  • elitehun
    #9440
    inkább maradjon csak World a War ;)