54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #9439
    Call Of Duty: World of Warcraft! Szintlépésekkel,kasztokkal, skillekkelXD! Nem is olyan rossz ötlet!
  • elitehun
    #9438
    hoppá Mármint a CoD WaW-ot
  • elitehun
    #9437
    az tuti hogy jó áték. Én ezt a játékot várom a FarCry2-őt és a CoD WoW-ot
  • mama2
    #9436
    Én a Sanchezzel nyomulok mindig:D. Meg persze a repülőgéppel felszállok azt kiugrokXD.
    A csítet szerintem is csak akkor jó használni, ha hülyülni akarsz. De mondjuk ha egy küldetést a végén azért baszol el, mert elkaptak a rendőrök az idegesítő és erre jó az a cheat, hogy lemegy a körözés nullára. De én is szeretném hogy több cheat legyen. Mint az előző GTA-kban, hogy repülő kocsi, nők rám tapadnak(aztán mindegyiknek HECCSÁT!), soha nem köröznek a rendőrök(ez hülyülésnél jó, mert nem kell előráncigálni állandóan a telót.
    Meg néha az az idegesítő(de élethű), hogy köröznek. Lőnek rád ezerrel. Elővennéd a telefont a rendőr csít miatt, de nem bírod, mert meglőnek és ilyenkor Niko elrakja a telefont:D. Mert hát ugye életbe is ha meglőnek akkor sem tudsz telefonálni:D. Jó játék az egyszer biztos...!
  • Máté94
    #9435
    Egyszerre felrobbannak:)
  • Nohab
    #9434
    Jaja, "solid graned car" bekapcs és röhögök a repkedő kocsikon :D Itt azért kiváncsi leszek, hogy mennyire fogja összezúzni egy gránit kocsi a másikat :)
  • SötétBarom
    #9433
    Hát nemtom.. Nekem minden eddigi GTA-ban volt olyan, amikor kicsit ráuntam a küldikre, hogy ökörkdtem egy darabig mindenféle idiota cheattel.. Kb ugyan olyan szintű időtöltés mint helikopterből kiugrálni :D
  • Grove4
    #9432
    Szerintem ,csítelni csak akkor "szabad,érdemes",ha már minden lehetőséget kipörgettünk a játékban 100%-ra(vagy legalább a story-t meg a mellékküldiket),máshogy tétnélküli az egész.

    Jah és ha persze úgy elakadunk(mondjuk ebben a játékban sztem ez nem fog előfordulni és ezt nem mint negatívum írom) ,hogy a pokolba kívánjuk a fejlesztőket!
  • SötétBarom
    #9431
    Pistike és Lacika szellemi csököttségét galaktikus ívben leszarom. Aki ennyire buta, úgysem tud élvezni semmit 100%-osan.. -.-
  • totyak
    #9430
    Én először mindegyik részt kipörgettem 100%-ra és csak utána csíteltem. De akkora fílingje van, mikor egy állat sportkocsival repesztes. És akkormivan ha összetöröd. Kérsz egy másikat csíttel.
  • Grove4
    #9429
    Szerintem van,hülye Pistike meg Lacika,akik szarnak rá,hogy a boltban kell venni a stukkert,mert van csít!
  • SötétBarom
    #9428
    Ember, szerinted van olyan ember, aki mondjuk végigtolja úgy, hogy röpködnek az autók, és mindenki lő mindenkire???
  • broman191
    #9427
  • Gando
    #9426
    ahh multiban milyeneket lehet majd nyomni XD king of the hill a szabadság szobron, bunyózni kell és aki leesik az úgyis meghal
  • Grove4
    #9425
    Baromkodásra persze,de sztem akkor ha már a storyval(fanatikusabbak a 100%-al) készen vannak!
  • Grove4
    #9424
    Szerintem elveszi a játékélményt,mekkora az már,mikor meglátsz egy vadiúj és ritka sportkocsit a sarkon,visszafordulsz érte,kirángatod a kocsiból a sofőrt és elszelelsz,csakhogy BANG neki egy kukásautónak,mehetsz a Pay'n'Spraybe,majd beállítod a házad előtti parkolóba és gyönyörködsz benne,mert nem mered elvinni sehova.Számomra ez szép!
  • Synit HUN
    #9423
    Igen! A GTA-kban szinte kötelező legalább baromkodásra kipróbálni a csíteket. VC-ben a repülő autó volt jó. A súly számított meg lendület, így egy tank hamar felemelkedett és az ágyút hátrafordítva lehetett meghajtásnak használni XD
  • Máté94
    #9422
    Az autók is jók amiket meg lehet kapni egy gombnyomásra:)
    Annihilator:
    Jetmax:
    NRG-900 RR:
    Sanchez:
    FIB Bufallo:
    Pfister Comet:
    Grotti Turismo:
    Enus Cognoscenti:
    Dewbauchee Super GT:
  • SötétBarom
    #9421
    Csítek a legjobbak.. A mindenkinél fegyver van, meg a mindenki lő mindenkire cheat együtt használva a legnagyobb fun :DDDD
  • broman191
    #9420
    semmi érdekes...
  • Grove4
    #9419
    Lehet hogy velem van a baj,de nem értem amit írsz,aki meg csíttel játsza végig a GTA-(ka)t.....:(
  • Máté94
    #9418
    Remélem lesznek benne több csítek mert elég kurta a konzolhoz:D
  • mikiking
    #9417
    Szevasztok,2 napignem voltam, kb 400 uj üzenet..van valami érdekes ?
  • FZoleee
    #9416
    ejtőernyő nincs, de Nico tud úszni
  • Firerock
    #9415
    ejtőernyő és úszni tudás van/lessz benne?
  • elitehun
    #9414
    xD
  • Gando
    #9413
    100 nap mulva? :D
  • elitehun
    #9412
    európában vajon mikor jelenik meg?
  • N o N a m e
    #9411
    100 nap van 18.-áig vagy 21.-éig?
  • FZoleee
    #9410
    ez de király
  • akyyy
    #9409
    hey,
  • mama2
    #9408
    Jah, hogy nem is a tánc a lényeg?XDDD
  • mama2
    #9407
    Háde hogy táncol?:O
  • Magiszter
    #9406
    Ez nagyon állat! Végre nem te vagy az elsőszámú közellenség.
  • mama2
    #9405
    10-es pont az kurvajóXD!
  • Hymtozis
    #9404
    A hinta jó szökési lehetőség a zsaruk ellen. :D
    Pl rádmásznak kocsival a zsaruk, téged meg kilő a hintpalinta.
  • Nohab
    #9403
    Inkább ezt nézd meg és ne mama2-re hallgass.
  • Magiszter
    #9402
    Nem is kicsit volt bugos az a hinta. De katapultnak tökéletes lett, remélem bennehagyják a PC-sben is.
  • bertino
    #9401
    gravity : Nico
    2 : 0

  • Gando
    #9400
    szerintem bugos hinta XD