54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Istencsászár
    #9519
    A játékipar manapság az egyik leg jövedelmezőbb terület, hihetetlen mennyiségő pénz forog benne... ez egy óriási szórakoztató ipar az egyik ha nem a legnagyobb manapság... szóval aki warezol az ebből lop...
  • Istencsászár
    #9518
    Minden olyan játék amitvel játszol megérdemli, mivel a fejlesztők sok hónapon, éven át tartó kemény munkájuk gyömölcsét élvezed, ami sok millobe került. Manapság fél órás HD ingame videók vannak minden játékból, aki megakarja nézni megtudja, és eltudja dönteni. Nemvagyok gazdag, nemköltös sokat gémekre, de minden hónapban találok 1-1 gémet amivel hetekig elvagyok... nem az az gémer aki minden nap a warez szájtot frissíti hogy mit lopjon el hanem az aki megveszi a játékot és tisztességgel kijátsza és élvezi a fejlesztők kreálmányait.
  • DöflingR
    #9517
    Őrület ami itt megy
  • Pluskast
    #9516
    Mondjuk nem minden game 8000 főleg nem az újak. Amúgy meg csak halkan jegyzem meg, hogy 10.000 Ft-ig szabálysértés. Felette már bűncselekmény.....
    Egyébként meg igazad van mindenki azt csinál amit akar. Ha valaki letölteni szeretne töltse csak mi a fenének kell ezzel dicsekedni?
  • [HUN]FaTaL
    #9515
    Én csak azokat veszem meg amik megérdemlik: Counter-Strike, Trackmania United, Test Drive Unlimited, Unreal Tournament eddig. Még a World Racing 2-t készülök megvenni, eddig itthon nem lehetett kapni.
  • Darukezelő
    #9514
    Nem értek egyet ezekkel a hasonlatokkal, hogy autólopás meg bankrablás. Srácok azért ezek kicsit nagyobb volumenü dolgok mint letölteni egy játékot. Az átlag felhasználó ha warezol akkor annak a következménye kb 0. Ha kirabolsz egy bankot vagy ellopsz egy autót, akkor valószínű keresni fognak. Értékben is más a kettő, más egy 8000 Ft-os játékot leszedni, és más egy 8.000.000 Ft-os autót ellopni. Valószínű a rabló nem fog 8000 Ft-ért besétálni a bankba, vagy nem fog egy alkatrésznek eladó Ladát hazatolni. Hiába vannak x évente razziák a nagyobb torrent, sms oldalak ellen, úgyis lesz más helyettük. Ha meg valakinek tényleg nincs 10 ezre megvenni egy játékot, vagy másra kell a pénz, mert van fontosabb dolog amire kell a pénz is, de kíváncsi a játékra mert érdekli, várt rá, akkor hagy töltse le ha jól esik neki. Semmi közünk hozzá igazából :) Az hogy hangoztatja? Nem érdekel, vannak fontosabb dolgaim is hogy most leálljak szájkaratézni emberekkel arról amiről kb lassan miden topik szól, hogy warez vs nem warez, vagy konzol vs PC.
  • Pluskast
    #9513
    "hát tudod aki kő gazdag és csicska... hogy minden szart megvesz... "
    Ezt az indokot úgy szeretem.... Most őszíntén. Ha nincs pénzed, hogy megvegyél egy autót akkor ellopod?
    Egy dolog, hogy valaki warezol de szerintem okosabb ha az illető inkább nem hangoztatja....
  • totyak
    #9512
    Egyébként lehet, hogy én számoltam rosszul, de szerintem ha a mai napot nem számoljuk (pedig még ebből is van vissza bőven) akkor még 100 nap van vissza November 21-ig, nem pedig 99. 99 nap múlva még csak November 20 lesz. Szóljatok, ha a logikám nem helyes, de szerintem így van.

    Ja és bocs, ha ezzel valakit lelombozok.
  • mama2
    #9511
    "amíg nem kopogtatnak az ajtómon hogy fiacskám warez miatt letartoztatunk addig nem is fogom megvenni a játékokat..." Hát aztán már biztos nem veszel minimum 15 évig játékotXD.
  • Pepsi Twist
    #9510
    hát tudod aki kő gazdag és csicska... hogy minden szart megvesz... lehet hogy annyira láma vagy hogy letöltsd... és ezért kényszer pályán vagy hogy megvedd... nagyon sok embert ismerek aki ilyen láminger... és már bocs... amíg nem kopogtatnak az ajtómon hogy fiacskám warez miatt letartoztatunk addig nem is fogom megvenni a játékokat...
  • Pluskast
    #9509
    Az a baj egyébként, hogy sajna ma már nem divat demo-t kiadni. Emlkészem 10 éve ez még magától érthetődő volt. Simán kijöttek a demok 1-2 hónappal a megjelenés elött. Az alapján meg az ember nyugodtann el tudta dönteni, hogy érdemes e pénzt költeni rá vagy sem. Ezt ma miért nem lehet megtenni?
  • Alwares
    #9508
    Hajrá, de ezt mért itt kell? Talán a GTA szar lesz? A nagy 10/10-es játék...
  • Alwares
    #9507
    Gratulálok... Azért az figyelitek srácnál, hogy TDU ugyebár MMO-s, Faltout 2 meg 2 ezer forint volt. Hoáz...
  • mama2
    #9506
    Ahan, csak lehet másnak nincs annyi pénze mint neked.
  • Pacal17
    #9505
    e.e. enyém :D
  • Pacal17
    #9504
  • Máté94
    #9503
    Nem baj enyém lesz 10.000-dik:D
  • DöflingR
    #9502
    baszadmeg:D
  • Istencsászár
    #9501
    Nekm egy darab warez gémem sincs, megveszek mindent... szar játékkal nem is foglalkozok, a jo játékoknak meg utána nézek... millió hd videó, esetleg demo, szar gémet még nem vettem.
  • Pacal17
    #9500
    ték
  • FlyHigh
    #9499
    Idáig kb 2 ember mondta itt a fórumon, hogy nem veszi meg, az ilyenre minek védelem? Ez a játék el lesz adva minden körben.
  • elitehun
    #9498
    hááát sztem most sem raknak rá valami: Hűde Profi Feltörhetetlen szintű védelmet
  • DJ Skyline
    #9497
    sosem bonyolították túl a védelmet a GTA játékoknál, lehet most másképp lesz, lehet semmi extra
  • FlyHigh
    #9496
    Én már netröl veszem a ruhákat is próbálás nélkül.:D
  • Pluskast
    #9495
    Ilyen úgy sem lesz. Mindíg lesz valami megoldás a védelem feltörésére....
  • [HUN]FaTaL
    #9494
    Te megveszed a romlott kaját? Nem. Na látod mi sem vesszük meg a fos játékokat.
  • Kandurex
    #9493
    Remélhetőleg Alone In The Dark színvonalú védelem lesz.
  • trogerzsiger
    #9492
    dicsák én csak olvasom a topikot :-) De én is tatabányai vagyok :-)
  • Máté94
    #9491
    Ha ráraknak egy jó védelmet akkor úgy tölthetik le ahogy akarják mert hibával úgyis kilép:)
  • Máté94
    #9490
    Nekem 22-én!
  • Istencsászár
    #9489
    Eljöhetne már az a világ hogy a fejlesztők olyan megoldást találnak az ilyenek ellen hogy az életbe nemtudod majd letölteni... aztán mehetsz az elveiddel tudod hova...
  • mama2
    #9488
    GTA is fasza, vedd meg azt is. Amúgy nálam is így van: Letöltöm. Ha jó megveszem, ha rossz nem. De olyan is szokott lenni hogy jó, de nem ér meg annyit amennyiért árulják:P.
  • Pepsi Twist
    #9487
    én elvből nem veszek meg 1 játékot csak akkor ha kurva jó és minden fasza benne akkor megveszem... eddig 2 ilyen történt... TDU + Flat Out 2 (valszeg a TDU2 is itt lesz majd az asztalon)
  • Kandurex
    #9486
    én is szeretnék egyiptomba nyaralni, nincs rá pénz, még se megyek kirabolni egy bankot, keress más hobbit, ez nem neked való
  • Pepsi Twist
    #9485
    :D
  • mikiking
    #9484
    ember inkább ne irj ilyenszánalmas dolgokat
  • Szasza20
    #9483
    Ja és ha azt írtam volna hogy "Warez lesz, punk tum" akkor is rámförmedtél volna szóval mindegy is, azt se tudom ki vagy, azt ilyennek beszélek, na jólvan meguntam!
  • mama2
    #9482
    Valamelyik lehúzódik, de némely ember lusta arra hogy lehúzódjon-.-". Amúgy olyan is van, hogy megyek az utcán, erre a csávónak, aki elment mellettem, megszólal a telefonja:D.
  • Szasza20
    #9481
    nem töm apuci pénzel, és úgy ahogy mondod nincs sok eredeti játékom, a gépemet is saját melómból vettem, de annyi pénzem nincs hogy mindig megvegyem az eredeti játékokat, ezt kéne felfogni, Csak tudod akinek családja van az mérlegeli hogy megvegye vagy letöltse! Örülök hogy Te teli vagy lóvéval!
  • cargame
    #9480
    Nagyon erdekel hogy mikor mesz tuzoltoval vagy mentovel akar rendor autoval es szirenazol ezekkel xd akkor az autok hogy fognak ra reagalni??? Remelem nem ugy mint a SA-ban. Hanem szepen lassan lehuzodnak de nem ugy hogy kiutnek egy fat vagy egy ebmert::D