54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #9559
    vibrátorodból sincs 15db
  • Neoncsoves
    #9558
    nem akarok a magánéletedbe turkálni, de:
    Akinek családja van, nem az az első dolga, hogy megvegyen 12ezrekért egy kurva játékot. Még ha gyereke is van, akkor meg inkább arra költse már mint játékra... Gondolom nem kell 2 gyereket eltartanod, lakást fizetni, autóba benzint venni, hagy ne soroljam még. Ha ilyen jól megy, hogy család mellett van XBOXod HDTV-vel, csak origi játékokkal... Akkor biztos sokat tanultál, hogy legyen normális munkahelyed... akkor legyen szép életed csak enm mindenkinek ilyen habostorta az élete MO.-n... ez a fájó igazság. te olyan vagy mint egy amerikai... komolyan. mintha mindenki keresne 5-600ezret ebben az országban és lenne pénze mindenre, de tényleg...
  • Zóanagyvarázsló
    #9557
    Ezek szerint igen, ha nincs tétje miért ne csinálná az ember? Ha tudja az ember hogy nincs a közelben trafipax, vagy egy rendőrt sem lát, akkor miért ne menne 50 helyett 90-nel?

    Ettől még sem nem jogszerű, sem nem helyes. Nem szeretem a gyorshajtókat, ittasan vezetőket - mert álszent vagyok...

    Tisztelendő hogy valaki becsüli a fejlesztők munkáját, viszont nem elítélendő az szerintem ha valakinek éppen nincs pénze egy játékra, ettől függetlenül lehet megvenné, de most inkább letölti mert várja.

    Szeritnem pedig a mai világban az is tisztelendő lenne, ha mindneki addig nyújtozkodna, amíg a takaró, s nem a nem is annyira göröngyös úton felbukkanó lehetőségeket keresné kényelemből. Nem kötelező játszani semmivel sem megjelenéskor. Tudatosabban, ésszel kellene fogyasztani. Ennyi.

    Csak azt akarom mondani hogy ne essünk neki valakinek mert ő most halkan megjegyezte hogy másra kell a pénz.

    Ez annyiból jogos, hogy végülis kérdésre válaszolt. Az viszont már más kérdés, hogy ezen nincs mit megmagyarázni, megindokolni, pláne itt, ahol látok egy bizonyos vörös feliratot a banner alatt.
  • Pluskast
    #9556
    Az autó példát én hoztam fel de lehetne akár ruha is vagy cipő vagy téli kabát vagy esernyő vagy vizibicikli vibrátor. Magára a termékre gondoltam és a lopás tényére.
  • Pepsi Twist
    #9555
    GTA4-et én is megveszem csak a multi miatt...
  • Pepsi Twist
    #9554
    am az autóshoz visszatérve nekem sincs a garázsomba 15 autó... (értsd 15 játék a polcon) mivel tök fölösleges... van 1 autóm amit használok na most hiába van ferrárim ha úgy végezné mint a flat out 2 ott állna a garázsba...

    tudom ez rossz példa de ez hassonló...
  • Neoncsoves
    #9553
    nem arról van szó, hogy 2 hét. mert most 1 hete jól esett az őskövület Operation Flashpointtal játszani. Nem mai gyerek ezt mindenki tudja, de jó időnként elővenni az ilyen játékokat. Többek közt BF2-t előszoktam venni, nyomulok online... GTA4 is elfér... Főleg most megveszem, mert lesz benne multi! Eddigi GTAkat azért nem vettem meg mert no multi, csak ilyen külön készített...
  • Istencsászár
    #9552
    Ismétlem, ami nem érdekel azzan nem foglalkozok... senki sem kényszerít rá hogy én pécén fifázzak azzal az otvar szarral... amugy xbxora megvan a FIFA 2008, EURO 2008 origibe, megjelenés napján vettem mind a kettőt, és a FIFA 2009et is fogom hamaorsan, mert jók... pécére egy fifám volt, utána évekig nem is foglalkoztam vele mert minek?
  • Pluskast
    #9551
    9509#
  • Neoncsoves
    #9550
    tudsz nekem mondani egyetlen egy játékhoz amihez mostanában kijött demo? GRIDen kivül, azt is meg akarom venni... lényegében alig jön valamihez demo...
  • Pepsi Twist
    #9549


    teljesen igazad van... én sem veszem meg a játékokat csak azért hogy aztán játsszak vele 2 hetet aztán a polcon végezze...

    és a kocsi téma nem jó mert a kocsit azért veszem meg mert azt minden nap használom és a létem 1 fő támaszpontja... ha nem lenne autóm én meghalnék sztem... (meghalnék: nem tudnék sehova menni pl.: dolgozni meg egyebek, jah és most ne írjátok hogy tömegközlekedés meg ilyenekm mert tudom hogy van... de én nem tudok azokon menni mert 195 vagy milyen magas 1 busz belülről és a villamos is meg minden szar)
  • Pluskast
    #9548
    Erre lennének jók elvileg a demok...
  • Zóanagyvarázsló
    #9547
    Te megveszed a romlott kaját? (alias szarjáték) nem. na látod!

    Bár csak találgatok, de szerintem meg sem eszi... Te játszol a "szarjátékokkal"? Na látod!
  • milk41
    #9546
    am a filmipar,játékipar,zeneipar sosem fog tönkremenni,elég beperelniük egy jólműködő torrent oldalt
  • Darukezelő
    #9545
    Ezek szerint igen, ha nincs tétje miért ne csinálná az ember? Ha tudja az ember hogy nincs a közelben trafipax, vagy egy rendőrt sem lát, akkor miért ne menne 50 helyett 90-nel? Ember függő, valaki megteszi, valaki nem. Ugyanez van a warez terén is, senki nem figyeli hogy mit töltesz le, mennyit, mikor. Tehát, bajod nincs belőle, miért ne tölthetné le az ember ha úgy akarja? Ettől függetlenül van a másik fél, aki meg megveszi. Egyik fél azért warezol mert nincs rá pénze de kíváncsi és kiakarja próbálni, leszedi. Másik meg szarik a warezra, nem akar mindenféle crackekkel meg meghajtók kihúzkodásával pöcsölni, inkább fogja és megveszi. Tisztelendő hogy valaki becsüli a fejlesztők munkáját, viszont nem elítélendő az szerintem ha valakinek éppen nincs pénze egy játékra, ettől függetlenül lehet megvenné, de most inkább letölti mert várja. Az meg már egy más kategória ha valakinek van pénze, de ennek ellenére sem veszi meg és letölti, pláne ha felvág vele teszem azt itt.

    Félreértés ne essék, nem arra akarom uszítani az embereket hogy akkor gyerekek nincs tétje nyomassa mindenki a warezt. Csak azt akarom mondani hogy ne essünk neki valakinek mert ő most halkan megjegyezte hogy másra kell a pénz.
  • Pluskast
    #9544
    jaaa ok.
  • Neoncsoves
    #9543
    "Minden olyan játék amitvel játszol megérdemli, mivel a fejlesztők sok hónapon, éven át tartó kemény munkájuk gyömölcsét élvezed"

    Fifa04-08ig? Kösz nem veszem inkább meg. Tudod mit? Te megveszed a romlott kaját? (alias szarjáték) nem. na látod! Most nem írom azt, hogy videokból nem lehet itélni... MERT NEM LEHET! kiszedik az ingame moviekat a játékból azt csocsi. gameplay meg hát ugye... ugy játszanak mint valami szar robot... legalábbis az esetek 80%ában... nekem meg nincs pénzem arra, hogy minden játékot előbb megvegyek, aztán kipróbáljam. Talán én vagyok az élő bizonyíték arra, hogyha egy játék tetszik, akkor azt meg is veszem! Ha kell hónapokig gyűjtök rá. Lásd: CoH,CoH:OF,TDU,BF2,BF2:SF,CoD1/UO/CoD2, Operation Flashpoint, Flatout 2, és még nem tudom mi... a legtöbbjét névnap/születésnap/karácsony/húsvét idején vettem...
  • Pepsi Twist
    #9542
    azért mert 1 bűnt nem követnek el... biztos papok :D
  • Zóanagyvarázsló
    #9541
    Aki nem lop (mint ő), az álszent. Nem volt talán világos a vegytiszta logikát felmutató értekezéséből?
  • Pluskast
    #9540
    "kivéve 1-2 álszent akik mindent megvettek -.- "

    Ők miért álszentek?:)
  • Pluskast
    #9539
    Figyi én csak ismételni tudom magamat. Mindenki úgy tölt le ahogy akar de akkor sem kell hangoztatni mert azért valljuk be nem éppen helyes dolog....
  • mama2
    #9538
    Hát jah-.-"
  • Pepsi Twist
    #9537
    amúgy ha a warez komolyan menne és börtönbe zárnának érte akkor a földön minden ember már börtönbe lenne kivéve 1-2 álszent akik mindent megvettek -.-
  • Szasza20
    #9536
    Hát igen, teljesen mindegy is ezen vitázni hogy ki veszi meg, meg ki nem! Ez nem az a topic......
  • Yoda001
    #9535
    asva.hu/bsa.hu biztos levan írva..
  • Pepsi Twist
    #9534
    semmit nem csinálnak veled csak felmérik hogy mennyi warezod van aztán kifizettetik veled azoknak a 3x árát + a büntetést...
  • mama2
    #9533
    Amúgy ha már fel jött a warez: Ha valakit lekapcsolnak warez miatt. Annak csak a gépét viszik el meg a nem eredeti dolgokat? Meg megbüntetik pénzre?
    Mer unokatestvérem azt mondta, hogy elviszik a gépet, a nem eredetieket, meg az eredetieket is, meg pénzre megbüntetik. Akkor ez most hogy van?
  • moralosan
    #9532
    Neked meg szövegértésből 1-es.
  • Szasza20
    #9531
    Igen ezt próbáltam mondani, dehát...
    Mert leszedtem a TDU-t is és tetszett, meg is vettem utánna!
  • Pluskast
    #9530
    "word in confict magyarul 9 ezer forint"

    A fóti Coraban tegnap láttam már csak 3 rongy.
  • Zóanagyvarázsló
    #9529
    Tehát egy bűncselekmény csak akkor erkölcstelen, ha fennáll a veszélye annak, hogy lebuksz? Ezzel jól összefoglaltad (összefoglaltuk) a hazai morál lényegét.
  • ldavid
    #9528
    nov 21. 0:00-ig számol a számláló
    én számolni nem szoktam, csak át állítom a windows órát, úgy jó minden ;)
  • moralosan
    #9527
    Ezt azoknak szánom akik büszkék arra, hogy nem vesznek meg valamit.

    Ezt a fröcsögést kéne abbahagyni. Nem veszed meg, hát nem veszed meg, akár indíthatnánk is egy petíciót "Leszarom a munkád" címmel, melyben megköveteljük a világ összes játékfejlesztőjét, hogy igazán ne fejlesszenek már többet PC-re, mert úgysem éri meg. Még szerencse, hogy létezik konzol, ahol képesek akkora profitot termelni a kiadók, hogy megjelentessék a játékaikat PC-re (tekintsük a hardcore PC-s címeket kivételnek ez esetben, melyek - szvsz - egyébként mind masszív netes tartalommal rendelkeznek egytől egyig, esetleg MMOk: lásd #9515).
  • Darukezelő
    #9526
    És valaki nézi, hogy a játékiparban hányan lopnak? A lakosság nem kis részét meglehetne büntetni ha komolyan vennék az érintett szervek.
  • mama2
    #9525
    "Gondolom ha valami noname, vagy valami 0 színvonalú játék lenne akkor nem töltené le, de mivel várja, érdekli, kíváncsi erre a játékra (mint ahogy nagyon sokan mások), ezért letölti."
    Ezt nem értem. Szóval ha Noname 0 színvonalú játék lenne megvenné. Vagy mi?
  • Zóanagyvarázsló
    #9524
    És szerinted ki lop romlott kaját? ;)
  • Darukezelő
    #9523
    Ok, a 8000 most csak egy példa volt, de hiába szabálysértés vagy bűncselekmény, ha senki nem nézi. Szasza szerintem nem dicsekedett vele hogy most akkor jaj de jó letöltöm ti meg megveszitek x ezerért. Megmondta tök normálisan hogy ő nem fogja megvenni mert másra kell neki a pénz, szerintem ez még nem felvágás. Gondolom ha valami noname, vagy valami 0 színvonalú játék lenne akkor nem töltené le, de mivel várja, érdekli, kíváncsi erre a játékra (mint ahogy nagyon sokan mások), ezért letölti. Lehet később megveszi, most nála más a fontossági sorrend az anyagiak terén, ez van. Nem tudom miért kell ezért neki esni. (Akinek nem inge............)
  • trogerzsiger
    #9522
    olcsó. 9 ezer forint volt a kane and lynch, ajándék filmmel, word in confict magyarul 9 ezer forint.. asszem már csak 4.
    Most amígy nem lesz hír a pcs játékról nem nagyon lehet itt miről beszélni..
  • Pluskast
    #9521
    Mármint mire gondolsz? Hogy drága?
  • trogerzsiger
    #9520
    nézd meg a cdprojektes árakat.