54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #9599
    flém off:D
  • Máté94
    #9598
    Mert senki se hajlandó bannolni:D
  • Synit HUN
    #9597
    Faszé pörög itt ennyire a flém???
  • Magiszter
    #9596
    Hát már a kisputtonyom is kivolt azzal hogy az üdv hadsereg megy rám az elérhető összes katonai járművel, csak mert rakétavetővel robbantom fel a taxikat a városban. Tényleg nem is értettem hogy miért lettek morcosok. A helikopáterekkel meg elkivántam őket a pokolba is. Már vártam hogy mikor jön a légitámadás sziréna és a nagy villanás, majd a Gém Óver felirat. Borzasztó hogy milyen könnyen felkapták a vizet.
  • Neoncsoves
    #9595
    "atomtámadás a város ellen"


    LOL DE BETEG :D egyébként nem rossz ötlet xdxdxd csak akkor hamar vége lenne a játéknak... legalábbis nálam XD
  • Magiszter
    #9594
    Akkor ha már témánál vagyunk lenne egy kérdésem: A játékban a rendőröknek milyen szintjei vannak? Értem ez alatt hogy 1* -nál jönnk a gyalogos járőrök, 2*-nál a kocsival nyomulnak rád...stb hogy van tovább? A végén itt is 8 helikopter, meg atomtámadás a város ellen?
  • Neoncsoves
    #9593
    najó, szerintem hagyjuk ezt a témát... legyen szó a játékról... akinek van origi gamekre MINDIG pénze, akkor vegye meg nyugodtan, legyen jó élete és maradjon meg az a munkahelye... akinek nincs, annak legyen jobb munkahelye, kívánom. 14 évesen meg nem hiszem hogy tudnék dolgozni főleg gerincproblémákkal...
  • Zóanagyvarázsló
    #9592
    Tehát ilyen értelemben nem tulajdonitod el, ha letöltöd. Persze megsértesz egy rahedli szerzői jogot, de a BTK ezen része nem vonatkozik rád.

    ...és van egy olyan része is a BTK-nak mely szerint illegális szofvermásolásért szabadságvesztéssel büntethetnek.

    Ez lenne a demó a játékiparban. Amit ugye vagy csak konzolra adnak ki, vagy egyáltalán nem.

    Tényleg egyre kevesebb a demó, de ez így az általad előadott formában egy elég méretes csúsztatás.

    Na mindegy én ebből kiszállok, eleve nem kellett volna ebbe az irányba elvinni a topikot (ebben én is hibás vagyok), ahogy a warezt sem kellene megmagyarázni itt. Vannak erre alkalmasabb helyek is a fórumon. De érvek terén nincs új a nap alatt, demagógia annál inkább.
  • DJ Skyline
    #9591
    tudom, csak szakadozik a frankó wireless netem valamiért most, amikor írnék akkor meg meghal fél percre most már jó, lehet írni oda is
  • Neoncsoves
    #9590
    25ször nagyobb... de akkor is! Ott lenne rá pénz, van ott elég gyár, stb...
  • Pluskast
    #9589
  • Magiszter
    #9588
    Böffents oda valamit, mert csak a témanyitóé lehet az első HSZ....
  • Neoncsoves
    #9587
    igaz, ez rossz példa volt...
  • Magiszter
    #9586
    Igen. Te mennyit keresel? Én egész nap de nem találom amit keresek

    ABBA LEHETNE FEJEZNI!!!!!!
  • szieszáj
    #9585
    ez a ki mennyit keres topik?
  • Pluskast
    #9584
    "nézd meg, amerikában sokkal sokkal sokkal több a warezos, kb 30x annyi mint MO.-n. pedig ott a fizetés nem a béka segge alatt van "

    Ez 2 okból van. 1. mert az amik kényelmes lusta disznók, 2. kb 25-ször nagyobb a populáció mint nállunk.
    (Megjegyzem ma már az USA lakosságának nagy töbsége az elszegényedett társadalomba tartozik)
  • Tisszi
    #9583
    öhmm azt is vedd figyelembe hogy csak New York-ban fele annyian élnek mint MO-n
  • DJ Skyline
    #9582
    az a hely itt van. eljött az ideje az off topiknak azt hiszem
  • Pepsi Twist
    #9581
    megmondom a tutit, én havi 300k-t keresek és nem sok, mindenre elég jól élek meg minden, de azért szoktam vakarni a fejem hogy akkor holnap milesz? csak 200k elmegy számlákra meg részletekre...
  • Prince23
    #9580
    120 üzenet :S bravó :D
  • Pepsi Twist
    #9579
    itt vagyunk 10 millióan ebből 1 millió aki játszik és ebből az 1 millióbol 1 ember aki megvesz mindent a többi warezol és az sem warezol le mindent na most sztem ez nekik veszteség 1 ilyen kicsi országba? szegedről pestre kocsival 50 perc az út... ez tudom hogy nem jön ide de ez 1 pálda hogy az országot át lehet szelni 50 perc alatt amerikát meg több nap alatt...
  • SZilaJMaGGoT
    #9578
    Én csak olyan játékot veszek meg amiről tudom, h kihasználom(pl ha jó multi van hozzá), azt is akkor ha már olcsó... Egyelőre pl. PC-re sincs pénzem... XD
  • Magiszter
    #9577
    Ott a gond hogy a Szoftvert nem veszed tulajdonba csak a "bérleti jogát" fizeted azzal hogy megvetted. Tehát nem lesz a tied ha megveszed botlban. Tehát ilyen értelemben nem tulajdonitod el, ha letöltöd. Persze megsértesz egy rahedli szerzői jogot, de a BTK ezen része nem vonatkozik rád.

    Ez a warez, nem warez dolog meg az agyamra megy. Mindenki úgy jut hozzá ahogy tud. Nem érdekel hogy pistike most megveszi, letölti, ír magának egyet...stb.

    Amúgy senki se vesz szerintem 30 millás merdzsót úgy hogy nem űlt benne, csak egy filmben látta hogy űltek benne és azt mondák hogy jó. Hanem elmegy kipróbálja és ha tetszik akkor már virítja is a lóvét. Ez lenne a demó a játékiparban. Amit ugye vagy csak konzolra adnak ki, vagy egyáltalán nem. Hát persze hogy elkötök egy mercédeszt és kipróbálom.
  • NEOreg3
    #9576
    unom, a megrögzött warezosok és a vérkonzolosok menjenek máshová flémelni, thx
  • Neoncsoves
    #9575
    zárójelben annyit megjegyeznék, hogy itt 12 óra munkáért havi 160 körül kapsz, ami elég kevés, főleg ha gyerek is van. de ez más tészta... egyébként nem a magyar embereken buknak a legtöbbet a kiadók... igazából ha most belegondolsz. amikor az lop, akinek nincs rá, de mégis szeretné egyszer kipróbálni... azt mondom hogy sokkal jobb! nézd meg, amerikában sokkal sokkal sokkal több a warezos, kb 30x annyi mint MO.-n. pedig ott a fizetés nem a béka segge alatt van
  • Zóanagyvarázsló
    #9574
    Nem értem a példádat, de gondolom labdát és cipőt sem lopsz. Mindenesetre az érved teljesen irreleváns válasz az én kérdésemre. Vagy tekinthetem igennek?
  • Pluskast
    #9573
    Azért mindentől függetlenűl ez igaz....

    Lopás
    316. § (1) Aki idegen dolgot mástól azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa, lopást követ el.

  • Istencsászár
    #9572
    Igen szar nekem hogy nem lopkok. Na mind1, sok sikert a warehoz, hiszen a warez jó!
  • Neoncsoves
    #9571
    inkább te vagy nyakig a trágyában Mr.President-.-
  • Neoncsoves
    #9570
    ja énis :) talán 3-4 éves lehettem... csak az irány gombokat ismertem de elvoltam nagyon :))) SPace-t csak hosszú gombnak hivtam :D:D:D
  • Istencsászár
    #9569
    Örülök neki, legalább látom hogy én kilógok a trágyából.
  • Pepsi Twist
    #9568
    lost vikings vazze azzal mennyit toltam :D
  • Neoncsoves
    #9567
    csak tudod nem kell félteni a kiadókat meg a fejlesztőket. mikrofos keni pénzzel az összes kiadót/fejlesztőt hogy késve adják ki PCre a játékot... majd ha elfogy a pénze mikrofosnak (talán meg se élem) jól kiröhögöm, minden a régi lesz... emlékszem amikor P1en nyomtam a Lost Vikings-t... azóta sok minden változott
  • Pepsi Twist
    #9566
    bazzeg te már nem tudsz mit írni... nem látod hogy mindenki ellened van? legalábbis a többség...
  • Neoncsoves
    #9565
    omg... ennyi erővel ne focizzál mert nincs stoplisod meg origi nike labdád, ja bocs... hogy 30ezer körül van együtt a kettő? :-)
    nem jogosít fel semmire az, hogy nincs rá pénz. szerintem még mindig jobb ha egy játékban éled ki a dühödet mint a családon vagy a többi emberen... ne mond, hogy nem esne jól 12 óra munka után enni egy jót és 1-2 órát játszani... nincs high-end pcd, nincs XBOXod se... ezért letöltöd a játékot megnézed milyen... lehet 2-3 hónap múlva meg is veszed.
  • Istencsászár
    #9564
    10 játékból 1et megveszem aki érdekel, a többit majd később ha lesz rá alkalom olcsón... nem kötelező játszani, csak akkor játszok amikor van mivel, vagy játszok azokkal amik megvannak... ki kényszerít arra hogy minden megjelenő játékot letölts játszd és fikázad ha nem tetszik, vagy kijátszd és ugy teszel mintha nem történt volna semmi... ja semmi csak megkárosítottad a kiadót, fejlesztőt...
  • Pluskast
    #9563
    hülye
  • Zóanagyvarázsló
    #9562
    komolyan. mintha mindenki keresne 5-600ezret ebben az országban és lenne pénze mindenre, de tényleg...

    Tehát ha valamire nincsen pénze az embernek, akkor az önmagában már felhatalmazás is az eltulajdonítására?
  • Pepsi Twist
    #9561
    amúgy van 1 statisztika hogy az ittas vezetők okozzák a balesetek 30 valahány %-át... akkor ittasan kell vezetni :D akkor kevesebb baleset lenne :D
  • Neoncsoves
    #9560
    ki tudja