54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #9639
    csukifutyi, mufuu
  • mikiking
    #9638
    nem volt igy
  • Miskolc88
    #9637
    Milyen fegyverek lesznek a játékban?
  • Bil Ur Sag
    #9636
    Lehet
  • Bil Ur Sag
    #9635
    Ilyen most nincsen :) Vagyis többet kell tenned a csillagokért. Ami szerintem nem is baj. Mellesleg a pay n' spray is is máshogyan működik mint eddig legalábbis nem emlékszem már rá hogy korábban is így lett volna. X távolságon belül ha üldöznek nincsen pay n' spray. De lehet hogy én emlékszem rosszul és így volt korábban is.
  • Grove4
    #9634
    Igen, meg füttyszóval is!
  • Grove4
    #9633
    Ezeknél nincs benne keményebb,esetleg a rendőrségi heli!
  • Magiszter
    #9632
    Erről jut eszemebe. Jól láttam hogy lehet taxit rendelni telóval?
  • DJ Skyline
    #9631
    igen, pl itt balra olvashatod, hogy "Az ország egész területére, egységesen, csomagonként, a benne levő termékek számától, értékétől függetlenül."
  • DJ Skyline
    #9630
    és milyen járművekkel jön az army? csak mert itt egy darab katonai járművet sem látok. esetleg ez a NOOSE - National Office Of Security Enforcement (nemzetbiztonságiak?) lehet valami keményebb dolog akkor már
  • Shiwo
    #9629
    de ha két gémet is rendelek tőlük, akkor is csak 1k a pk, nem ?
  • arty
    #9628
    "hát tudod aki kő gazdag és csicska..."

    aláírás:
    "Asus Striker II Extreme /// Intel s775 Core2Quad Q9300 OEM /// Corsair 4 GB (2 x 2 GB DDR3, 1600 Mhz) /// MSI R4870 512MB /// Seagate 1000GB 7200rpm/32MB"

    milyen kocsid van? milyen tévéd?

    khm... öngól?
  • Magiszter
    #9627
    Na akkor jó. Mert emlékszem még olyan esetre hogy kb 2 perc alatt már Enterprise űrhajót kűldtek rám és abből szórták az áldást. Ilyen láncreakció volt:
    Lelőttem egy rendőrt mert nem tért ki előlem az utcán (1*), erre jött a járőr kocsi és majdnem elcsapott, rakétát bele (2*), jött még egy rakás közéjük is raketta (4* ha jól rémlik), jöttek mégtöbben még 1raketta és zsinórba robbantak a kocsik (5*), ekkor már James Bond-ot kűldték rám a fekete kocsijukkal meg már a helikopát is feltűnt. Leszedtem a helit, meg a 007-eseket, vagy 2x jótt a 6 csillag. Hát mondom kész. Pedig kb 2 perce szedtem le egy hülye fánkzabálót. Ha ilyen lenne a bűnűldözés akkor egyesűlt világbéke lenne mindenütt még a marson is.
    Meg bírtam hogy ott sétál a zsernyák, egy bandából elkezdenek rám lőni uzival, én visszalövök erre odarohan a zsaru és ő is elkezd rám lőni. Hát azt hittem elszáll az agyam.
  • DJ Skyline
    #9626
    hát náluk úgy működik hogy a rendeléstől számított első munkanapon, azaz másnap viszik ki a cuccot. gondolom a GTA esetében is így lesz. a fizetés meg úgy zajlik hogy vagy bemész érte személyesen, vagy utánvétel, de akkkor +1000 Ft (990) a p.k.
  • Bil Ur Sag
    #9625
    Igen :) a lehető legerősebb, és bevethető fegyverzettel :)

    Mondjuk az mindenképpen szimpatikus dolog hogy alacsonyabb szinten az első az volt hogy felszólítottak hogy adjam meg magam. Ergo nem lőnek rommá. Nem mondom inkább hogy mennyiszer éltem ezzel a lehetőséggel :)
  • Shiwo
    #9624
    láma kérdések...ha cd galaxison megrendelem a gémet, akkor a megjelenéshez képest kb mikorra fogom megkapni, ill hogy kell fizetni ? neten vagy mikor kihozzák ?
  • mama2
    #9623
    Katonaság helikopterek minden.
  • elitehun
    #9622
    Gondolom 6 csillagnál katonaság :)
  • Bil Ur Sag
    #9621
    Háát... kb az első három kategória ez. 1 csillag járőr plussz egy rendőrautó, ha az utóbbi vett észre. 2 csillag itt már jönnek a rendőrautók bőven. És lőnek is rád. De ha gondolod kiszállhatsz a kocsiból és megadhatod magad :) Főleg hogy a GTA-k mindig is erre voltak kihegyezve :D. Harmadik csillag helikopter és vizi járművek is becsatlakoznak. 4 csillagom még nem volt, pedig volt hogy olyan rampage-t nyomtam végig a városon mint az iszonyat. Ilyen téren kicsit reálisabb lett a dolog. Szal nem szakad a nyakadba rögtön az egész üdvhadsereg :) A többi csillagot majd leellenőrzöm. Gondolom 6 csillagnál már feje tetejére áll itt is a világ.
  • trogerzsiger
    #9620
    ezt a konzolosba kellett volna:D
  • Kit--Kat
    #9619
    Háhá és lesz PC-re, de várható volt:)
  • DJ Skyline
    #9618
    próbáld most
  • Máté94
    #9617
    Helikoptera gondol:)
  • ProGabe #9616
    repülőgéppel? azt' hogy? :\
  • Magiszter
    #9615
    Ezzel már átmentünk a másik topikba
  • DöflingR
    #9614
    Tetszik ez a hozzáállás,hogyha valaki nem warezol akkor már mekkora nagy patkány.. Én sem warezolok konzolra, igaz nincs sok játékom,de elvagyok velük. Pláne,hogyha valaki warezol mért büszke rá?Ahogy már sokan mondták, a warez az nem anyagi hanem elvi kérdés, nekem sincs sose pénzem, mégis összesporolom a játék árát, mert úgy gondolom hogy megérdemli a fejlesztő. Ha meg warezolsz akkor ne legyél büszkre rá hogy lopsz és ne kezd oltogatni azokat akik eredeti játékokkal játszanak. ( hm, remélem ez a hsz-em is törölve lesz úgy ahogy az előző 3 ilyen jellegű)
  • Magiszter
    #9613
    Majd adunk neki szívmasszázst 99 nap múlva. Ennyi :-)
  • mama2
    #9612
    Jeee, meg van:D. Már repülök is oda a játékba:D.
  • mama2
    #9611
    De ha odaírnánk az ilyen kérdéseket, kihalna ez a fő topik.
  • DJ Skyline
    #9610
    nem, mert van már off topik, ha még a 4 szemeddel nem vetted volna észre a banner jobb alsó sarkánál
  • mama2
    #9609
    TUDOM, de így se úgyse lenne miről beszélni/csak a flém menne. Nem mindegy?
  • Gando
    #9608
    honnan tudnánk? még 99 nap a megjelenésig
  • DJ Skyline
    #9607
    keresd meg, hepinesz ájlend a neve
  • Neoncsoves
    #9606
    ez nem a konzol topic pazmeg
  • mama2
    #9605
    Egy konzolostól kérdezem akinek meg van a játék: A Boldogság-Szobor hol található? Mert én kerestem repülő géppel, de nincs meg:S.
    Hol lelhető fel?

    UI: Mielőtt bárki belém kötne, azért írtam ide, mert ezt jobban figyelik.
  • elitehun
    #9604
    csak én nem tudok belépni a gta IV off topicjába mert az előbb még betudtam?
  • ChuckyHUN
    #9603
    :DD kihagyhatatlan volt:D
  • szieszáj
    #9602
    én sokat :D
  • Magiszter
    #9601
    Beléd is, de csontig hogy zörögjön! a Sok Tékofiliás
  • ChuckyHUN
    #9600
    T-T-T-T TÉK