54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Loco
    #9685
    Most őszintén. Mi a ráknak szinkron, fordítás?

    1. Ahogy Istencsászár is mondta, az autentikus, pl.: négerhez/kínaihoz/szerbhez köthető hanghordozást, tónust az életbe nem _lehet_ leszinkronizálni élményvesztés nélkül.
    2.Nagyon nem kéne összevetni egy mezei magyar színészt egy profi amcsihoz. Nem egy szint a kettő. Gálvölgyi János Ray Liottához képest ipari tanuló. Csak elbaszni lehet vele.
    3. Egyik GTA-nak sem volt űber nyelvtannal megfogalmazott szövegzete. Ergo egy középiskolai angollal lazán megérted az egészet, és ha láttál már 30-40 amcsi filmet eredeti hanggal és felirattal, akkor a szóviccek jó része lejön.

    Amikor kijött egy egy új epizód a GTA3 óta mindig a beszélgetős rádiókat hallgattam először. Némelyik olyan szinten volt vicces, hogy hangosan felröhögtem, persze küldetésre akkor már úgyse tudtam figyelni.

    Aki meg nagyon nem tud angolul, és mindenáron büntetni akarja magát, annak úgyis készít majd egy 13 éves legényke valami félig lefordított fost duplaannyi káromkodással, és feleannyi tartalommal megfűszerezve, mint ami az eredeti.
  • Grove4
    #9684
    Yeap nigga!
  • Istencsászár
    #9683
    Arró nem is beszélve hogy a néger, és egyéb bevándorolt egyének hangjait megnyilvánulásait, az amcsi arcokat stb... a különböző dialektusokat nem lehetne leutánozni.
  • Grove4
    #9682
    egyetértek!Isteniek a szinkronok,csakugy mint a korábbi gta-ban
  • DJ Skyline
    #9681
    jupí
  • Istencsászár
    #9680
    A szinkron csak rontana az élményen. Profin fel van ez szinkronizálva angolul, nemkell ebbe belekontárkodni mert csak rosszabb lesz a minősége.
  • bertino
    #9679
    ami part2, azalatt az elején a zene a TDUban is benne van -.-
  • Nohab
    #9678
    Ezt egy kcsit rossz helyre linkeltem.
  • ldavid
    #9677
    én gondolkodtam a magyarításon, de mikor megláttam a 8 méter hosszú szöveget, úgy döntöttem nincs rá időm
    majd talán kapunk megint gamehunter szintű retket
  • Magiszter
    #9676
    Hogyne. Zalatnai Cili inkább, nem?
  • Bil Ur Sag
    #9675
    Azaz!!! :)

    Na meg Brucie :D Na őt hallani kell :)
  • Miskolc88
    #9674
    Gálvölgyi János lenne Nico magyar hangja
  • Grove4
    #9673
    Little Jacobra gondolsz többek között meg a haverjára:D:D:D

    Egy örökérvényű beszólás:"You slavic motherfucker"
  • Bil Ur Sag
    #9672
    Ha lessz magyarítás akkor mindenképpen a felirattal járnátok jobban. Baromijók a szinkronok benne. Egytől egyig profi-n szólalnak meg a szereplők. Főleg hogy sokukat pont a hangjukról, artikulációjukról fogtok megjegyezni :) ;)
  • Miskolc88
    #9666
    jó lenne magyar szinkronnal a játék,de erről még álmodozni sem merek,örülök ha van hozzá magyar felirat.
    de a szinkron is csak akkor lenne jó,ha rendes "TV"-s szinkronhang lenne nem valami Mesterlövész szerü szar,mert az nagyon sokat rontana a játékélményen :D
  • Magiszter
    #9665
    Doh Pedig de jó lett volna....No mindegy majd meglássuk így mennyit fogok majd fel a sztoriból. Ha nemsokat akkor marad az ökörködés egy sufnituning magyaritásig.
  • Grove4
    #9663
    Magyarítás max feliratosan érné meg(ha csinálnák 100% hogy úgy csinálnák),mert az a szöveg amit nyomnak,az valami hihetetlen,van egy raszta csávó,olyan szlengben nyomja,nem érted h mit mond.
  • rooney8
    #9662
    még csak pár napja jelentették be hogy lesz pc-re... van még idő reklámozni :D
  • arty
    #9661
    nincs szó magyaritásról sehol :( gondolom reklámoznák ezerrel, mint tették a Mass Effect esetén is...
  • Magiszter
    #9660
    Kérdés hogy nálunk magyarítják e gyárilag, vagy nem. Ha nem akkor tényleg érdemesebb 8500Ft-ért házho rendelni angliából, mint megvenni 13 ezerért a sarkon. Feltéve ha tudsz neten fizetni, meg egyébb nyalánkségok.
  • Bil Ur Sag
    #9659
    Mindenképpen megéri ;)
  • ProGabe #9658
    még nincs hivatalosan árazva. inkább odaírnak valami nagyobb számot, mint hogy később ebből gond legyen. szerintem 10k lesz. de ha 12, én annyiért is megveszem. sőt, ha lesz CE, táskával, széfrekesszel, lehet arra ruházok be :)
  • Miskolc88
    #9657
    már várom a gamet
    !
  • Bil Ur Sag
    #9656
    Működik. Egy barátom lépett már le hatos körözöttségnél.
    Csak piszok nehéz.
  • arty
    #9655
    jol latom, h ez nem az ujabban "szabvány" PC-s 7990ft-os áron jön? :O (pcdome, cdgalaxis)

    angoloknál 7500ft lesz ... onnan postával 8500ft ... gondolkozzunk ;)))
  • Grove4
    #9654
    Akkor rosszul tudtam,bár ez nem zárja ki sztem az én verziómat(bár nem néztem végig a videót):)
  • Bil Ur Sag
    #9653
    Más a rendszer mint eddig volt. Itt egy radaron látod a rendőrök hatókörét. Hogy mekkora területet ellenőríznek. Na ebből a radar területből kell mindig kikerülnöd. Értelemszerűen minél több rendőr üldöz, annál nagyobb az ellenőrzésük alatt lévő terület. Ha kikerülsz ebből a területből egy kis idő múlva megszűnik az üldözöttség, de ha felfedez közben egy rendőr indul újra az egész. Ha egy ellenőrzött területen belül elbújsz nem szűnik a körözöttség. Legalábbis nekem nem volt még erre példa. Pedig volt hogy behúzodtam sikátorokba. Csillagok nincsenek mentesítőnek. Lehetőségeid a pay n' spray, a menekülés. Valaki korábban írta ha megcsinálod egy bizonyos személlyel a játékban a kapcsolatodat 100%-ra ő levesz egy csillagot.
  • Máté94
    #9652
    6 csillagos körözés part1
    Part2
  • Magiszter
    #9651
    Köszi a válaszokat. Akkor végre kivették ezeket a marhaságokat is.
  • Grove4
    #9650
    Szerinted(szar)!
  • Grove4
    #9649
    Sztem az összes csillagnál működik a menekülős dolog,csak bazi nagy a hatósugár!
  • Miskolc88
    #9648
    pff alig lesz valami,Szán Ándreász.-ba több volt,de sztem a szán ándreász szar.
  • DJ Skyline
    #9647
    van egy bizonyos hatósugár, amiből ha kiérsz akkor egy kis idő után lenyugodnak a rendőrök. asszem 3-as csillagnál még lelehet így rázni a yardot de 4-nél már fényezni kellett. vagy 3-nál? nem tudom, lényeg hogy így működik most, ilyen kis csillagokra nem emlékszem amik lejjebb viszik a wanted levelt
  • Miskolc88
    #9646
    köszi
  • Grove4
    #9645
    Ki kell kerülni a körözési körből,payandspray,vagy bemenekülsz a rejtekhelyedre,nincs érme!
  • DJ Skyline
    #9644
    ilyenek
  • Magiszter
    #9643
    És hogy lehet levenni a csillagokat? Itt is vannak olyan érmék aminek ha nekimész akkor "kifizetted az óvadékot", vagy ha elbújsz és kussban maradsz akkor szépen lassan "elfelejtenek"?
  • DJ Skyline
    #9642
    ja, máshogy volt, ha a rendőr arca előtt álltál be oda, akkoris lefestették a kocsid :D itt meg problémázik hogy lekéne rázni a rendőröket kicsit, ami élteszerűbb, de mondjuk nehezebb is. na nem baj, ettől lesz mégjobb a játék :)
  • Grove4
    #9641
    Nem korábban úgy volt,hogy ha bementél a rendőr orra előtt a Pay'n'Spraybe és kijöttél egy más színű kocsival,akkor a rendőr nem is sejtette,hogy "némá Géza...",most pedig ahoz hogy használjon is a Pay 'n' Spray ki kell kerülni a rendőrök látószögéből(nem az üldözési körből,csak a látszószögből) és úgy bemenni!
  • Miskolc88
    #9640