54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ Skyline
    #9725
    ja az eddigi GTA részekben nem tetszett, hogy a város összes rendőre rajtam csüngött mindíg tudták hol vagyok pedig már sehol 1 rendőr, egyszer csak hirtelen jaj tök véletlenül kirepeszt az utcából és arra kanyarodik amerről én jövök :| igencsak esélyes :D meg hogy állandóan feljelentettek, kiesett a fagyi a kezemből, máris jött a "suspect last seen on foot" :|
  • Bil Ur Sag
    #9724
    Szerintem ez érezhetően változott. Nem azt mondom hogy nem húz el a sikátor előtt, de szerencsére már nincsen az hogy ha magad mögött hagytad 2 km-re, akkor is tudja hogy te melyik legeldugodtabb utcaszegletbe bújtál el. Nem vettem észre hogy ilyen 200-al repesztő rendőrautó kiszúrt volna a legsötétebb sarokban. De...ezt okosan oldották meg. A kisebb utcákba nem követ az autó. Pl. Sikátorok, hanem a körülbelüli tartózkodási helyedet megfigyelve a zsaruk lezárják az utcákat az autóutakat, a kisebb utcák, sikátorok felé pedig elkezdenek beözönleni a rendőrök. A másik hogy mindig rejtve kell lenni a helikopter elől mert ha ő észrevesz akkor aztán a nyakadba zúdúl az áldás :)
    Szal azt mondom hogy megvan benne a "szökevény" érzés. A program "enged" menekülni. Nem teszi hiteltelenné az egészet.
  • Atti12
    #9723
    remélem az meglesz csinálva hogyha elbújok mondjuk 2ház közé egy sötét lyukba ahol véletlenül se vehetnek észre, és a rendőr elszáguld kocsival az útón akkor szépen tovább megy és nem áll meg. SA-ba ez nagyon idegesítő volt. Nem lehetett olyan "szökevényeset" játszani :)
  • bertino
    #9722
    saját magát.
  • ldavid
    #9721
    van pár beteg videó az IGN-en, Citizens of GTA sorozat, kegyetlenek xD
  • DJ Skyline
    #9720
    az ilyen emberekben valószínű régóta gyűlik a szar, vagy eleve nincs minden rendben odabent, nekik minimum pszichológus kell, de inkább pszichiáter. sajna a szülő is ludas lehet, rossz nevelés, vagy rosszabb esetben hagyja a gyereket úszni az árral mert szarik bele. a játékra nem lehet kenni, normális ember tud különbséget tenni valóság és játék között. a gyereknek meg azért nem való mert nincs még ilyen téren kifejlődve, sajnos öcsém is játszott a San Andreassal párszor, 8 évesen. k*rvára nem akartam, én voltam a f@sz hogy játszottam mikor itt lebzselt a szobában, és akkor próbáld megmondani egy 8 évesnek hogy ez nem egy játék, nem játszhatsz vele stb stb. szerencsére csak átmeneti dolog volt, de sajna megmaradt benne kicsit és mondta szedjem le neki a Jerichot mert véletlenül természetesen a pcdome-on lógtam és jaj mi az a véres nézzük már meg :D hát akkor szerezzem meg. mondom ezt nem, 1. nem neked való, 2. én is lefosnám a bokám kb. ment a sírás egész délután, de inkább utáljon meg arra a napra és bömböljön, minthogy ilyenekkel játszon és totál elferdítse a fejlődését. most már visszaszoktatgattam szolidabb játékokra, szereti a Star Warsos játékokat, abban nincs úgy aresszió a lövöldözésen kívül. meg a LEGO-s téma is bejön neki, Star Warsok szintén meg Indi meg most jön a Batman is. örülök hogy hamar elfelejti az ilyen dolgokat, azóta nem jutott eszébe a Jericho, az meg kb tavasszal volt. na mind1, on :)
  • norbi56
    #9719
    Szerintem marhaságok ezek a "játéktól ölnek"emberek azoknak a játék csak feltette az I-re a pontot azok amúgy sem normálisak(én is csak 13 vok)
  • Nohab
    #9718
    Na jó, de ő kit tudna bántani?
  • Firerock
    #9717
    mama2-nek is megvan
  • DJ Skyline
    #9716
    mindezt azért mert pár gyökér szülő nem képes nevelni a gyerekét, vagy mint olvasható volt szarik bele hogy mit vesz a gyerekének, annak ellenére hogy ott világít a 18+ vagy a mature content felirat.
  • norbi56
    #9715
    Annyira nem is durva sztem de a motorhang az nagyon tetszik mikor a sportkocsinak defektje van és már tiltásnál jár a fordulat fúú de brutál nagyon várom:)
  • Miskolc88
    #9714
    ja
    odaképzelem a parlamnetben lévő zsi....zsi...ööö "magyar" embereket és a ci..ci...cickányokat :D
  • Bil Ur Sag
    #9713
    "nehezebben kezelhető problémával szembe szálni" akart ott közte lenni :)
  • Bil Ur Sag
    #9712
    Igen pontosan! Ott a pont. De mindig jobb megtalálni a baj forrását valamiben mint egy nehezebben Emlékszem régen a filmek is megkapták a magukét. Maximálisan egyetértek.
  • Gando
    #9711
    épp ezért létezik a korhatár...egyrészt, másrészt meg ha arra fogják hogy a játék miatt ölt vagy ugrott valaki, akkor az nem teljesen igaz mert, egy hasonló stílusú filmtől is bekattanhatnak ezek az emberek, ráadásul ez betegség,hogy nem tudja elválasztani a játékot/filmet a valóságtól
  • BIZ0906
    #9710
    Képzeld oda a minisz... akarom mondani jó öreg barátunkat xD
  • Miskolc88
    #9709
    Nem birom kivárni a GTA.t.
    Ártatlan gyalogosok fejét akarom szétverni.
    Persze csak a játékban.
  • Bil Ur Sag
    #9708
    A GTA semmivel sem erőszakosabb játék a hasonszörű társainál. Az egyetlen dolog amit a vezető emberek nem szeretnek az ha az orruk alá dörgölik az a színtiszta igazságot. A GTA nem keveset merít ezekből. Sok helyen támadja meg a társadalmat, sok helyen szúrja oldalba a politikát. Sokszor társadalomkritikus és nem egyszer irónikus a maga módján. Bemutatja egy "elkurvult" társadalom minden " szépségét és hibáját". De ez a játék pont ettől jó, és az ami. Ez az ami a mondanivalóját adja. A mindennapokból merít. De ő úgy viszi a vászonra a dolgokat mint fényképész a a negatívokat. Amit szabad szemmel látunk nem feltétlenül úgy van, sőőt... Ez a játék nagyon szépen bemutatja ezt. Ez nyilván nagyon sok ember szemét szúrja. De mi nagyon sok értékével, ezekkel egyetemben is nagyon szeretjük. Aki meg öl, csal, lop, ott nem a játék a felelős, hanem pont az a társadalom amit nekünk ez a game bemutat ;)

    sorry a hosszú OFF-ért.
  • rooney8
    #9707
    jó, végig tudom vinni angolul is, de azért csak jobb, ha magyarul játszok... Meg azt is tudom hogy lesz fél év után hozzá magyarítás, de az fél év és addig micsináljak?... :D
  • elitehun
    #9706
    Az is egy megoldás
  • elitehun
    #9705
    Még az is lehet
    De thaiföldön azoknak volt szerencséjük akik megvették a játékot az eset előtt
  • ldavid
    #9704
    még mindig megrendelheti külföldről
  • Stefibaba
    #9703
    Éshaén pölö leszúrok egy embert, és azt mondom hogy az Assassins Creed miatt tettem, akkor azt is betiltják? :O Sztem az egészről a THQ tehet :\
    (nemték vagy ték de ték a 9700 :D)
  • elitehun
    #9702
    Bűnözés alatt a warezt értem
  • elitehun
    #9701
    Az a gáz ebben az ügyben hogy akinek kell Thaiföldön a GTA IV az letölti. És lehet hogyha nem tiltották volna be akkor megvette volna. Tehát nem hagynak más választást csak a warezt. Ergo bűnözésre ''kényszerítik'' őket.
  • Miskolc88
    #9700
    jujj most nem vehetik meg.
    amúgy ez akkora egy buziság hogy a GTA-k miatt gyilkolnak.
    Már egyszer irtam hogy a putris cigány is a GTA miatt öl/lop/csal/hazudik ?
    am meg a ThaiFöldiek letöltik ha kell nekik :D
  • elitehun
    #9699
    GTA IV Szorul a hurok
  • red bull
    #9698
    Magyarosítást ugyis csinálnak rá a játék megjelenése után egy fél évre, de szinkront télleg hülyeség és még ha nem is tanulsz angolt talán akkor is megérted hogy mit kell csinálni a külikben meg stb. Aki meg tanul angolt vagy tanult pár évet az meg ugyis érti a poénokat vagy bármit szinte.

    Ui.: TomDantes:
    Ilyet senki nem mondott. De nembaj te majd megvárod a fordítást (ami persze szar lesz mert én még nemláttam jó magyar feliratozást gta-hoz) és addig mi már rég kifogjuk jáccani. Erről ennyit.
  • Miskolc88
    #9697
    nincs mit !
  • marko37
    #9696
    köszönöm
  • Miskolc88
    #9695
    Itt kérdezd meg szerintem
  • FZoleee
    #9694
    Az vice City, nem sity -.- Ja, és ne ide írd, kösz.
  • Miskolc88
    #9693
  • marko37
    #9692
    sziasztok elnézést hogy ide irok a vice sity vel játszanák de nem tudom alkalmazni az egeret nem reagál semmire /nem az egér rosz/mit kellene át irni vagy modositani hogy müködjön az egér
  • rooney8
    #9691
    És aki nem tud angolul, mert németet tanul? (ne mondd azt h játszam németül, mert németbl meg szar vok :D) Jó a szinkron az szerintem is hülyeség lene, de legalább a szöveg lenne magyar...
  • TomDantes
    #9690
    Hogy te mekkora zseni vagy! Aki meg nem tud angolul...az meg ne is játszon! Sát..dögöljön meg....rohadt szemét, miért nem perfekt angol? És még GTA-zni akar? Áh...rémes!
  • Miskolc88
    #9689
    Gálvölgyi tetü hetes.t csak viccből mondtam :D
  • DJ Skyline
    #9688
    aki tud angolul annak minek? :D én sem szoktam, inkább akkor már angol felirat ha van a játékban olyan lehetőség. hallott szövegértésem nem a legjobb (még), de amit írnak azt az esetek nagy részében megértem
  • ProGabe #9687
    "Gálvölgyi János Ray Liottához képest ipari tanuló. Csak elbaszni lehet vele."

    lol? lol!
  • Doog
    #9686
    Ne mond, hogy te még egy játékodhoz sem használtál magyarítást?