54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #9805
    Engem meg köröztek a rendőrök:D. Ittasan motort vezetni milyen? Még nem próbáltam:D.
  • Grove4
    #9804
    Nekem meg olyan volt,hogy elbaszta a kocsi xD
  • cenobite
    #9803
    Amúgy volt olyan, hogy csajjal randi volt, berúgtunk mindketten. Csatakrészegen be a kocsiba, miközben vittem haza a csajt, egyfojtában káromkodott. :)
  • cenobite
    #9802
    Ilyen.
  • Grove4
    #9801
    kérdezz normálisat,ha kérdezni akarsz!
  • rooney8
    #9800
    az milyen, hogyha bepiálsz? (asszem be lehet benn baszni nem?)
  • Prince23
    #9799
    A Cold War mindjárt utoléri ezt a topik népszerűségben :D
  • Gando
    #9798
    mennyé próbáld ki :D
  • Grove4
    #9797
    fájdalmas?
  • Gando
    #9796
  • Gando
    #9795
    milyen ha beleugrassz egy repülőgép hajtóművébe?
  • Grove4
    #9794
    kérdezz,és válaszolok!
  • rooney8
    #9793
    Inkább konzolos barátaink, monnyatok valami jót a gta 4-ről
  • milk41
    #9792
    próbáljuk a gtaiv totyikot a toplistán tartani...
  • ldavid
    #9791
    én is csak nézek, hogy mi van itt :D
  • FZoleee
    #9790
    És ez kit érdekel? Nyissatok neki topikot. Bye.
  • Csaba42
    #9789
    Én suliidőben általában időben fekszem le (22-23 körül), és kb. 07:00-07:30 körül kelek. Ha 10-re, vagy még későbbre megyek (múlt félévben hétfőn csak 1 db 90 perces órám volt, 16:00-kor), akkor meg 09:00-09:30. :)
  • Magiszter
    #9788
    Engem a kutyank kelt, koveteli a reggelijet es nem lehet neki azt mondani hogy csak meg 10 percet :D
  • milk41
    #9787
    szünetben én állandóan fentvok hajnali 3-5ig,és 10kor kelek mert vagy valaki benyit és elkezd ordibálni vagy elkezdenek fúrni a szomszédok...
  • Magiszter
    #9786
    én legutobb a dmc4-et toltam hajnalig annyira lekotott. Regebben meg a lineage2 volt az amivel hajnalig boss-oltunk. Regi szep idok :)
  • gergobaby
    #9785
    Nah én is csatlkozom: fél 2 ig CS Source, 6-kor keltem, és 3 TZ, összesen 8 órám volt... utána délutén 4kor feküdtem le :)
  • rooney8
    #9784
    Amikor suli volt, én is föntmaradtam 12-1 ig és 7kor keltem :) (most szünetbe pedig 2-3 általában)
  • milk41
    #9783
    én sztem egyedül az MTA:VC volt a jó(azzal játszottam először neten ha jól tom,vagy lehet hogy az ET-vel)
  • milk41
    #9782
    átmész konzol topikba...khm...bocs,ott csak a pc vs konzol téma megy,nézz jútubon videókat
  • cenobite
    #9781
    Hát legutóbb GTA4 multiban ökörködtünk minden cél nélkül néhányan hajnalig. Mondjuk az nagy jó volt.
  • Miskolc88
    #9780
    Ingame screenshotokat nem nagyon látok itt.
    valakinek vannak ?belinkelné őket ?
  • cenobite
    #9779
    Én azokat is meguntam. (WoW, GW van meg, jó volt, de egy idő után beleuntam)
  • milk41
    #9778
    manapság már engem se foglal le semmi,max hétvégén ha szervezek egy TDU krúzt ami eltarthat 22:00-tól hajnali 2-3ig
  • Cat 02 #9777
    Hát, mmo leköti az embert. Remélem gta4 hajnalig fennmaradósra sikerül.
  • cenobite
    #9776
    Régebben még én is bírtam az ilyen hajnalig gépezés, utána suli dolgokat. Igaz az akkori játékok jobban lekötöttek - vagy csak megöregedtem. Manapság nincs olyan játék, amiért fent bírnék maradni eddig... :(
    Vénülök... :)
  • Cat 02 #9775
    Én ismerek olyat aki suliidőben éjfélig gépezik és 4-5 kor kel.
  • milk41
    #9774
    én inkább dolgoznák,bár most nekem jó lesz mert heti 5*4 németórám lesz:D(ezaz átka a kéttannyelvű német gépészetnek),de nem baj mert legalább megtanulom a németet is,és amikor megint kimegyünk beldzsömbe,akkor német suliba fogok járni francia helyett.mellesleg nálam annyi a tanulás hogy kinyitom a könyvet,megnézem 5-6x a képeket,megirom a házit,és zsupsz vissza a gép elé
  • Pepsi Twist
    #9773
    munkaidőbe éjfélig gépezek? (vegyesen... néha játszok néha netezek csak néha meg dolgozom)
  • milk41
    #9772
    én 4évesen kezdtem el jáccani,meg is láccik rajtam...bár ismerek olyat is aki suliidőben hétköznap éjfélig szokott jáccani,ami szerintem kicsit túlzás
  • norbi56
    #9771
    Igen ez így van tesómat még akkor is elküldöm ha codozok igaz ő még csak 5 éves de ő még nem is szeret semmivel LEGO-s gémekkel sem játszani csak Paintel szokott:D Majd ha nagyobb lesz úgy is elkezd ilyenekkel játszani...akkor már úgy is megérti mi az a játék és valóság...
  • Pepsi Twist
    #9770
    szintúgy... én 2esre írtam meg a cuccokat az érettségim lett 4es átlagba... és most dolgozok napi 6 órába -.- és ide írok XD
  • mama2
    #9769
    Ha már a körözésről feljött a szó: Olyan is van, hogy köröznek, mondják hogy Pull Over Now(Húzódj le), de olyan is van, hogy a neved is mondják(Pull over now Niko):D
  • Csaba42
    #9768
    Én már inkább dolgoznék, mint suliba járnék. Na, nem a tanulás a gond, hanem ezek a hülye ZH-k meg vizsgák, meg majd az állam-, és nyelvvizsga, meg Isten tudja még mik, amiket meg kell írni/le kell tenni. Na jó, a tanulás annyiban zavaró, hogy miatta nem szentelhetek elég figyelmet a hobbijaimnak. :(
  • Snexi
    #9767
    nekem az hogy még 105-öt irt ki is úgy tűnik mintha tegnap lett volna pedig már 1 hete
  • ChuckyHUN
    #9766
    Jó.. s láttál már olyatr, hogy egy autt úgy fújnak át 3 óra alatt, hogy benne ül a hapika? :D
    Ajtó belső oldala is egyszínű lesz de nyikó kanátja tiszta wáów:D Szal ha valóság akkor már a DRIV3R üldözése rendszere voltjó. Ott egy ideig cska a kocsit keresték, aztán már téged is. Itt is jó lett volna olyan, hogy pl 1 csillagnál kocsiváltás, és nem körözenk.