54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • n3whous3
    #9850
    Nem lesz lan mód, haverok csatlakozhatnak majd akár játszás közben is melléd bandázni, ha jól tudom, de...
  • Bil Ur Sag
    #9849
    Ahogy Pepsi is mondta még ki kell forrnia. Amúgy szerintem a legjobb rész. De ez mindig nézőpont kérdése.
    Várd úgy mint egy játékot amit szeretsz, de ne képzelj mögé álmokat, és képzeteket. Ahogy mindegyik játéknak, ennek is megvannak a maga hibái. De a maga nemében ez egy nagyon szuper és tartalmas rész. Komplexitását ne keresd a San Andreas után, de itt a sztori bőven kárpótol érte. Jóval szerteágazóbb, "mélyebb", komolyabb a történet mint az eddigi részekben. Szal ne aggódj nem fogsz csalódni benne ;)
  • n3whous3
    #9848
    Nézzétek meg a találatokat

    (gy.k. lecachelte google azokat a generált oldalakat, amik keresések eredménye, vagyis a gyakori keresések egy-egy oldalon így látszódnak néha. Eredmény: mennyi faszláma van Istenem...)
  • milk41
    #9847
    [URL=javascript:alert('NEFÜRGYÉLE');]szivesen]/URL]
  • DJ Skyline
    #9846
    kell neked CoD? :)
    "The Very First Call Of Duty, Call Of Duty Is A Game Based On WWII, Like Battlefield... Very Nice Looking Models / Graphic... A Must In Your Game Archive ^^ "
  • Bil Ur Sag
    #9845
    Kicsit késve válaszolok rá :)

    Amúgy igen. Ez a hirtelen lángrakap majd robban dolog a múlté. Szerencsére.
    Tegnap kérdezte valaki a rendőröket. Figyeljen! Eddig még nem volt rá példa a játékban, de ma egy 4-es kőrözésnél, a gyalogos járőr egy ideig szaladt utánam, majd miután kocsiba vágtam magam, ő is elkötött egy útmellett álló motort. (Hellfury-t) :)
  • BIZ0906
    #9844
  • rooney8
    #9843
    Nekem lécci küldd el a torrent file-t...köszi
  • milk41
    #9842
    az egész linket én találtam ki,abban reménykedtem h a sok kaknaab itt fog sirni hogy miért nem megy a link:D
  • norbi56
    #9841
    legjobb angolos vok az osztályba de a tanár 1 faszXD
  • n3whous3
    #9840
    ja loál
  • n3whous3
    #9839
    Ha Grand_Theft_Auto_IV_Beta_Revealed a link vége és Call of Duty jön be, akkor vajon azok, akik kommenteltek, miért nem anyáznak? :-| Hogy van ez a link ÍGY?
  • milk41
    #9838
    de basszus,azt hittem h nem fog behozni semmit:D a számokat is én találtam ki...
  • rooney8
    #9837
    Baszki, nekem nem akarja megnyitni... Nem akarja valaki elküldeni a torrent file-t??????
  • Pepsi Twist
    #9836
    delbanhtx :D

    (viccel )
  • Alwares
    #9835
    Én elég sokat jászottam a GTA-val és megszoktam ezeket a frankó akcentusokat, beszólásokat. Ezek hangulatot árasztanak magukból. Nem hiszem, hogy ez egy esetleges szinkronnal mennyire jönne át....
  • ChuckyHUN
    #9833
    Jámotó-ee-sikákáá?
  • Neoncsoves
    #9828
    kamehame? xD
  • The Protector
    #9827
    Néztem bunyós videókat a gameből.Nagyon jól meg van csinálva.Én ha online leszek tuti mindenkit meg fogok támadni és lekaratéjozom.
    hádzismeeeeeeeeeee
    hadzsámáááááááá
  • DJ Skyline
    #9826
    OFF TOPIK-ba pls, thx
  • The Protector
    #9825
    Átment suliidőben ki mit csinál topikba.
  • elitehun
    #9824
    pedig pont azon nem kéne elaludni
  • norbi56
    #9823
    hát ja én suliidőbe max 10-ig szoktam akkor is majd el alszok az órán főleg az angolon:D
  • Miskolc88
    #9822
    de
  • elitehun
    #9821
    senki nincs itt?
  • FZoleee
    #9820
    [nála is ez van ]
  • elitehun
    #9819
    Már a GK-n is elő lehet rendelni
  • Prince23
    #9818
    Nekem is...
  • elitehun
    #9817
    nekem tökéletesen megy a firefox
  • milk41
    #9816
    Opera FTW
  • n3whous3
    #9815
    Most mondjátok már meg, a Firefox csak olyan buzi, hogy első betöltésre nem lehet belépni a hivatalos oldalra? FF2-vel meg 3-mal is ez volt. Refresh után meg jó.
  • DöflingR
    #9814
    Az is igaz:D
  • Magiszter
    #9813
    Ott nem pörögnek ennyire mint itt
  • DJ Skyline
    #9812
    ott van az off topik erre a dologra, de látom nem nagyon kapó rá senki :D
  • DöflingR
    #9811
    Hát igen, nekem nem egyszer volt,hogy akit elvittem valahova meghalt út közben.. Mindíg kiment az autó elé
  • rooney8
    #9810
    ez jóféle :D teccetős
  • Tomsteel
    #9809
    lol a csaj biztos élvezte :):):)
  • mama2
    #9808
    Jah:D.
  • Gando
    #9807
    mókás mikor 2 lépésenként pofáraesel :D
  • Grove4
    #9806
    olyan mint kocsit vezetni,csak nagyobb a kockázat(esés)