54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Magiszter
    #9890
    Nekem csak Kender Magos procim van, és a VGA-m helyére egy PVC-t tettem mert az jobban hangzik. Menni fog ez a játék 3 Gigányi Rummal? Bár most csak sütő van, de a szomszéd olcsón tud literest is hozni
    Amúgy a kép alapján nagyon xar lesz a grafikája mert ha jobban megnézed, nem is ilyen a valóságban ez a város, és jobbról a második házban az ablakban lévő embernek pixeles a feje. És az a hajó is aminek piros az alja... mintha bugos lenne, mert áll és mégis hullámzik mögötte a víz. Remélem az irányítása jó lesz

    u.i.: Hú de péntek van
  • ldavid
    #9889
    nesztek, de ehhez már legalább 6 magos proci kell..
  • Magiszter
    #9888
    Mindjart kuldok egy kepet itt az utcarol gta4 cimen es elvezkedjetek
  • The Protector
    #9887
    Sajnos késnek a Fake képek mert szétbaszódott a windows.A FAKE képek holnap várhatókXDXDXD
  • Synit HUN
    #9886
    Él még ez a GTA4 project? Vagy már másba kezdtetek itt? :D
  • SötétBarom
    #9885
    Nagy fíny, oszt eccercsak ASZTAPICSA!!4 És ez így vót kíremszépen.. Ezzel a két szememme láttam!
  • Gando
    #9884
    ezt a sok kémikust meg fizikust XD
  • Pepsi Twist
    #9883
    igen és a dikonvergens sublimáló könyvek a térhajtómű csavarlapátaiba akadtak és ezáltal dimenziót váltott a monoton korlátos konvergens egyenlet segítségével
  • Magiszter
    #9882
    rohadt meleh volt a dobozokban, es meg a kozmikus sugarzas is konvergalodott az atomi strukturajukban. Csak ez lehet a magyarazat. : D

    No de off kikapcs.
  • elitehun
    #9881
    Ja mert egy csomó könyv és egy PC játék csak úgy simán elszublimál :D:D
  • Gando
    #9880
    szimplán elszublimáltak :D lehet túl meleg volt..
  • mama2
    #9879
    "hogy aztán kiscica formájában álljanak össze egy Wales-i búzamezőn, miután gabonaköröket vágtak maguk körül." LOL:D!
  • Magiszter
    #9878
    Az hagyjám hogy elhagytam a GTA3-at ami eredeti volt, de még az Idő Kereke könyvsorozatomnak a felét is. És egyszerűen nincs sehol egyik sem. Mintha eltűntek volna valami dimenző közti szakadékban, hogy aztán kiscica formájában álljanak össze egy Wales-i búzamezőn, miután gabonaköröket vágtak maguk körül.
  • Pepsi Twist
    #9877
    nekem is valami ilyesmi története van a GTA 3nak :D 1 ideig meg volt játszottam vele meg minden aztán sehol sem találtam :S
  • Synit HUN
    #9876
    "Azzal a játékkal annyit játszottam hogy kifordultam az első utcából és rátenyereltem az "Exitgameuninstall" gombra."
    Dettó.
  • Magiszter
    #9875
    Azzal a játékkal annyit játszottam hogy kifordultam az első utcából és rátenyereltem az "Exitgameuninstall" gombra. Bezzeg GTA3-al annó mennyit nyomtam. Csak sajna elhagytam valahol költözésnél a játékot
  • milk41
    #9874
    a driv3r amilyen gyorsan jött,olyan gyorsan is ment
    én már a demónál tudtam h nagy fos az egész
  • Neoncsoves
    #9873
    lol... Driv3r-t annyit sem érdemelt, hogy leszedjem... még akkor is GTA3aztam amikor kijött a Driv3r:D
  • Pepsi Twist
    #9872
    lol ma pakolásztam reggel és mit találtam :D 2004 márciusi PC guru (nem biztos hogy márciusi csak az rémlik) és azt olvastam benne hogy veszélyben a GTA3 trónja jön a Driv3r :D
  • Magiszter
    #9871
    Erre meg jön az az anekdota, hogy Filozófia vizsgán azt a feladatot kapták a diákok, hogy írják le "mi a bátorság". Egyetlen jeles dolgozat született, azé a srácé aki a nevén kívűl csak egy szót írt a papírra "Ez" és úgy adta be.
    On totyik: Mi az hogy nincs lan? Ez mekkora hülyeség már... Bár szerintem hamar kitalálnak rá egy LAN-modot, elvégre a multi funkció adott. Bár sose nem lehet tudni se nem.
  • elitehun
    #9870
    Nem lesz lan mód, haverok csatlakozhatnak majd akár játszás közben is melléd bandázni, ha jól tudom, de...
  • PrisonMan
    #9869
    Online mellett lesz LAN mód is a játékban?
    Jó lenne
  • Bil Ur Sag
    #9868
    Bizony. De én személy szerint örülök ezeknek a változásoknak. Persze kinek a pap, kinek a papné. Nekem ez a fajta "irányvonal" jobban bejön. De igen a régi szép felülnézetes idők :D
  • DJ Skyline
    #9867
    na igen, a felülnézetes GTA epizódokhoz képest a 3 egy hatalmas újítás volt. az előző 3 (PC-s) részhez képest a GTA IV is egy hatalmas újítás, sok mindenben megváltozott a játék.
  • n3whous3
    #9866
    Ez kb olyan, mint az alábbi hír: (off igazából, de vicces is, meg hasonlatot akarok adni)

    "Csupán az igen durva káromkodásnak számító "fuck off" kifejezést vetette papírra egy brit diák az angol írásbeli érettségin és elégséges minősítést kapott a munkájáért.
    A tanulók azt a feladatot kapták, hogy készítsenek leíró fogalmazást a teremről, amelyben vizsgáznak. A kétszavas szitkozódással a diák 2 pontot szerzett a 27-ből és többet is kaphatott volna, ha használ írásjeleket - mondta Peter Buckroyd, a vizsga lebonyolítását irányító szakfelügyelő a The Times című londoni lap szerint.
    - A beadott fogalmazás tanúsága szerint a diák értékelhető mértékben rendelkezik azokkal az alapvető jártasságokkal, amelyeket vizsgálunk. Ilyen például az írásbeli kifejezési készség és a helyesírás - mondta Buckroyd. - A megoldásnak ugyan nincs köze a feladathoz, de kétségtelen, hogy a diáknak van némi nyelvtani tudása. Magasabb pontszámot is kaphatott volna, ha a mondat végén kiteszi a felkiáltó jelet. (MTI) "

    Azt mondom, hogy ha a fenti érettségi, akkor az is elég, amit a repülősuliban tanultál a játékban :DDD
  • Bil Ur Sag
    #9865
    Bizony :) Szerintem akik most fanyalogtak azok a következő epizódok?kiegek? után elégedetten fogják konstatálni hogy a GTA 4 egy szükséges állomása volt annak a GTA történelemnek mint anno a 3.
  • DJ Skyline
    #9864
    hát igazából a képzettséget a repülő suli adta a kemény loopokkal meg szállj fel, menj egy kört és szállj le feladatokkal
  • Bil Ur Sag
    #9863
    Igen ebben is értettem hogy komolyabb. Valahogy jobban megvan az íze a dolognak hogy ott vagy a történet közepében.
  • n3whous3
    #9862
    Fú nem is a normál repülőkre gondoltam. NAGYON imádtam azt a harrier style gépet, de az is mekkora lol már, hogy képzettség nélkül elkötöttél egy anyahajról egy gépet meg lelőtted akik rád jöttek, stb...
  • DJ Skyline
    #9861
    na igen, a jetpack kicsit sok volt már, kis 0 gettó néger majd az 51-es környezetben fog jetpackokat lopdosni :D bár poénos volt az tény. a repülő azért kellett SA-ba, bár azzal meg az utazási idő nagyon lerövidült, hirtelen értezte az ember hogy ez az SA nem is olyan nagy. autóval más a tészta, pláne egy nem gyors szekérrel.
  • Pepsi Twist
    #9860
    csak ahhoz civil nem juthat hozzá :D
  • Pepsi Twist
    #9859
    nagyobb érzetet ad :D
  • BIZ0906
    #9858
    Akkor jó az is :)
  • n3whous3
    #9857
    SA-hoz képest nem, de nagy a város, nagyon.
  • Pepsi Twist
    #9856
    nem tom sztem ja
  • BIZ0906
    #9855
    Pedig a jetpack nem lenne egy rossz találmány xD
  • n3whous3
    #9854
    Akkor lehet meg kellene azokat várni

    Hogy sajnálom, hogy nem az SA-hoz volt először szerencsém... omg
  • BIZ0906
    #9853
    De azért egy hagyányit kibővitetteb verzió mármint a terület is sokkal nagyobb lesz nem?
  • n3whous3
    #9852
    Szerintem meg azok az extrák, amik bekerültek (telefon,internet,tévé stb) jobb cuccok, mint az, hogy jetpack meg repülő... Engem kifejezetten irritált pár olyan dolog az SA-ban, ami kilógott a képből.
  • Pepsi Twist
    #9851
    ez most olyan mint a GTA3 liberty city olyan újdonság most megcsinálnak még 2 részt PCre ezzel a motorral aztán a végére fasza lesz