54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #9930
    "az ilyenek megérdemelnek egy tarkón baszást"
    Hát te is. Attól hogy valaki rajong valamiért, és gyűjti a hozzá kapcsolódó dolgokat, miért kéne tarkón baszni? Ennyi erővel a nagy Star Wars fanok is megérdemelnének egy tarkón baszást. Vagy akárki aki rajong valamiért.
    Te is értelmes vagy...
  • Pepsi Twist
    #9929
    na ő kocka
  • milk41
    #9928
    az ilyenek megérdemelnek egy tarkón baszást,énis cod1 buzi vagyok mégsincs codos pólóm,sapkám,pószterem,matricám sőt még collectors editionom sincs,ez kérem szépen csak "pózerkedés"
  • The Protector
    #9927
    Van aki megszállott.vagy esetleg ez TE vagy?
  • mama2
    #9926
    LÁL. Ekkora fant!
  • banplz
    #9925
    loolz
  • The Protector
    #9924
    van az auto aim és az assist aim.nem mind1.
  • bertino
    #9923
    aha.
  • Istencsászár
    #9922
    Célzás rásegítés... több szintben skálázható, ha a modell közelébe ér a célkereszt akkor rásegít, segít tartani a pozíciót.
  • Istencsászár
    #9921
    Első dolgom az hogy kikapcsoljam, csak a "bénáknak" kell ( jó értelmbe, ha nem megy nekik, hát nem megy ), szóval ez totál nem kötelező csak lehetőség, de felesleges.... kezdő játékosoknak segít, meg felfogható valami csítnek aki nemtud célozni.
  • bertino
    #9920
    az nem célzás rásegítés, az auto aim.
  • DöflingR
    #9919
    De csak a lámák használják. Egyépként auto aimmal kiba szar a gtaiv.
  • The Protector
    #9918
    nevezzük csak célzás rásegítésnek.vagy arról van szó mikor megjeleni egy kijelölés egy tagon és akárhogy futsz mindíg őt lövi?mert a 2 nem ugyanaz.konzlos gameknál alap a célzás segítség.
  • DöflingR
    #9917
    Itt is látszik hogy milyen sok tudatlan ember van a világon.. Aki indítja a multi game-et (leader) az be tudja állítani,hogy auto aim disallow, egyépként meg aki autoaimot használ az egy marhanagy láma, ennyi. (Megjegyezném még azt is,hogy az előző pc-s verziókban is volt auto aim.)
  • The Protector
    #9916
    köszönöm arany barátom de én igazat írtam h nincs live de legalább ki lehet játszani.
  • ChuckyHUN
    #9915
    Külföldre kell regisztrálni már meglett beszélve arany barátom
  • Neoncsoves
    #9914
    amerikai címet adsz meg. de erről meg kell vki olyat kérdezni aki már tapasztalt a fake live account kreálásban
  • The Protector
    #9913
    Még nincs live megarorszáfun úgyhogy felejtős az együtt való multizás.
  • Neoncsoves
    #9912
    ja:)
  • ChuckyHUN
    #9911
    Ja, vagy téged ölnének az autoaimos kecsegeek
  • Neoncsoves
    #9910
    mennék konzolost ölni:)
  • DöflingR
    #9909
    Me az elég fasza lenne:D
  • ProGabe #9908
    még nem tudni hogyan lesz
  • ChuckyHUN
    #9907
    Jájá bitte bitte cchöööön
  • DöflingR
    #9906
    Lehet már ki lett tárgyalva, de most akkor majd a boxosok és a pc-sek együtt multizhatnak?
  • Snexi
    #9905
    itt a GC mindjárt,azon fognak jönni a gameplayek és a képek
  • Tisszi
    #9904
    képeket már adtak ki ha jól számolom kb 8at deh ugyan olyan mint a konzolos szal...
  • Magiszter
    #9903
    De csak majdnem... szóval húzzanak bele

    Najó szerintem most felveszem a muszájdzsekim és kihúzom a billentyűzetet, majd elhajítom messzire magamtól... a sorrend még kérdéses...
  • elitehun
    #9902
    97nap az majdnem 1 negyed év. Van még idejük
  • Magiszter
    #9901
    Aham.... Csóringer Japók
  • ldavid
    #9900
    mindig később kapják meg az adott részt, mert a Capcom még lefordíttatja és talán cenzúrázza is
  • Magiszter
    #9899
    A felkiáltó jel utáni részt egy szóval le tudnám írni: IDIÓTA

    De tényleg. Azon kívűl hogy mondták "Nyugi skacok, má' tákoljuk nektek PC-re is ezt a vackot." nem érkezett semmi hír csak még annyi hogy "Lesz multiban még egy két cucc, csak hogy örüljé' mikó' meglátod.". Szóval én többre vágyom mint egy két beböfögés. Képekre, hírekre hogy hol járnak, vele, meg mennyire lesz az irányítás elk*rva....stb...
  • Grove4
    #9898
    Nem azt mondta,hogy nincs bejelentve!
  • Máté94
    #9897
    Be van jelentve te nagyon!
  • Magiszter
    #9896
    Ki vagy tíltva a topikból! Az ellenséggel lepaktálni.... cö-cö-cö...
    Amúgy érdekes hogy 97 nap múlva megjelenik a játék de még semmi hír a PC-sről. Se gépigény, se képek, se pletykák, se semmi.... vagy csak én akarok sokat?
  • Stefibaba
    #9895
    Na jöhet a lecseszés: Végigjátszottam a Driv3rt xD Hát bazz 2. küldetés után már csíttel kellett menjek olyan sz*r az egész :\ A Driver Parallel Lines viszont jó :D
  • Magiszter
    #9894
    Mármint náluk otóber 30-án lesz konzolon? Kicsit érdekes. pedig ők időben előrébb vannak mint az amcsik
  • ldavid
    #9893
    egyébként közben a japánok is kaptak egy megjelenési dátumot (még konzolost), ami október 30
  • Magiszter
    #9892
    Nah az újgazdag Pösti! Gyüssz te még az én kukorica fődemre!
  • milk41
    #9891
    az én gépem ilyen grafikat eszik reggelire,a 16magos procim és az ati 4870x16 vid karim hűtés nélkül elviszi ezt