54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Neoncsoves
    #10551
    rosszak az érzéseid. pc-n mindig jobb volt a gta! xD
  • red bull
    #10550
    mért van olyan érzésem mintha jobbak lennének a konzolos képek mint a pc-sek? bár lehet azért mert még kész sincs a játék
  • Neoncsoves
    #10549
    Crysisban nem szaggattam be a robbanásnál akkor itt se!
  • Blekk Síp
    #10548
    Aha...
    Legszebb robbanás ebben a játékban van sztem.
  • Neoncsoves
    #10547
    hát amiket videókat néztem, az autórobbanás nem egy "nagy" effekt :)
  • Pepsi Twist
    #10546
    ebbe sincsenek? (mert az előzőkbe nem voltak de ebbe? főleg hogy PCn még senki nem próbálta)
  • Neoncsoves
    #10545
    GTA-ban nincs nagy effekt. ha több robbanás van, akkor próbálja egybe kezelni a robbanást ezért kevesebb procit zabál :p
  • Pepsi Twist
    #10544
    én sem de azért kiváncsi leszek azért a minimum 60FPS legyen meg :D hogy az ilyen nagy effekteknél is legyen 40 FPS XD
  • Neoncsoves
    #10543
    R* tud optimalizálni ugyhogy nem félek:)
  • Pepsi Twist
    #10542
    sztem ez nem túrbózott 1600x1200-ba meg HIGH beállításokon + 8xAA + 16+AF + HDR-el is ilyen szép lesz :)


    (csak reménykedem hogy mennyen majd tűrhető FPS számmal ezzel a beállítással)
  • The Protector
    #10541
    azt mondanám h fasza ha nem egy felturbozótt kiigazított kép lenne.az ilyenekből elegem van.
  • Pepsi Twist
    #10540
    semmit csak beszúrtam :D fasza az üveg
  • ldavid
    #10539
    mit kell nézni, az ujjatlan kesztyűt? xD
  • Pepsi Twist
    #10538
  • Pepsi Twist
    #10537
    XD
  • BiG G
    #10536
    dehogyis, nekemmár megvan a gétéanégy bétálya, csak nincsenek benne a küldyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444
  • bertino
    #10535
    ajjaj, valami vicces gyerek játszadozik az egyik torrent oldalon a hülyeségeivel GTA 4 PC letöltéssel

    nagyon amatőr lehet
  • FZoleee
    #10534
    remélem nem vásárolják fel, mert akkor bye-bye minőségi játékok
  • BiG G
    #10533
    találékony a pécés, úgyis meg lesz oldva a probléma, másrészről pedig a microsoft sem hagyja majd ezt annyiban szerintem, mivel nem csak minket érint a probléma.
  • bertino
    #10532
    jo, csak PCn valahogy még senki nem erősítette meg, hogy működik is :D

    vagy csak nekem nem rémlik
  • ldavid
    #10531
    ugyanmár, szerintetek a boxosok hogy multiznak?
  • bertino
    #10530
    http://www.hwsw.hu/hirek/36734/ea_electronic_arts_take-two_interactive_gta_felvasarlas_jatek_szoftver.html
  • BiG G
    #10529
    elég csecse, főleg egy magamfajta autóbuzinak, mivel rengeteg verda nagyon jól felismerhető mása az eredeti amerikai csodáknak. és mondtam: szebb lesz a grafika ^^
  • rotator
    #10528
    Tudtommal működik, ha külföldi adatokat adsz meg regisztrációnál. Régebben azért volt gond, mert hamis adatokkal nem lehetett előfizetést vásárolni, de mivel PC-re eltörölték, és teljesen ingyenes, így ez már nem lehet gond. Javítson ki valaki, ha tévedek...
  • gman906
    #10527
    Első PC-s képek
  • BiG G
    #10526
    good for you :) de multi nélkül tényleg baromi nagy érvágás lesz ez a magyaroknak. fohászkodok az MS-hez.
  • bertino
    #10525
    hát ja.
    bár májusban már irány anglia, ott engem ez már nem fog érinteni, de tudom, magyarországgal fasz az MS sajna.
  • ProGabe #10524


    nagyon seggberúgsz, ha azt mondom "elloptam" a hsz-ed és posztoltam máshol? nem volt kedvem saját szavimmal leírni amit már megtettél :)
  • rotator
    #10523
    +1 hét az semmi a fél éves konzolos csúsztatáshoz képest.
  • BiG G
    #10522
    ja, a hajunkra kenhetjük ha nem lesz Windows Live! magyarországon.
  • BiG G
    #10521
    "(...) GTA IV is still "a work in progress" and there's "a lot of polishing and cleaning" to do before the game is released on November 24th."

    well well well...
  • bertino
    #10520
    16+ player in multiplayer

    omg
  • rotator
    #10519
    Első részletek a PC verzióról

    - visszajátszás editor: az utolsó 30 mp-et bármikor szabadon lehet vágni, filterezni, kameraszöget állítani, a végeredményt elmenteni és megosztani, ill. több ilyen 30 mp-es szegments egybegyúrni;

    - multiplayer: 16-nál több játékos támogatása, bővített szűrők (pl. lehetsőség "csak pisztolyos" meccseket vívni);

    - részletesebb grafika: a karakterek és a környezet is sokkal részletesebb, mint konzolon, a megvilágítás realisztikusabb.

    +1: már csinálják a Bully-t is PC-re :)))))))
  • DöflingR
    #10518
    Én is remélem,de nem csak a gta miatt, rengeteg játkék van ami érdekel:D
  • bertino
    #10517
    elkezdődött a GC 2008.

    Remélem jönnek az infók ezerrel.
  • Balumann
    #10516
    A Cobra 11-ben is van index :) Lehetne külön fokozat esetleg, hogy nehezebb fokozaton elkezdenéének üldözni szabálytalan vezetés esetén, vagy ilyesmi...
    Szerintem érdekesebb lenne, ha lehetne indexelni, meg ilyen külső dolgok :)

    Én annak nagyon örülnék, ha az irányítást be lehetna majd úgy állítani, hogy az autókat gamepaddal vagy kormánnyal, az embert meg egér+bil -el. Csak mert a korábbi részekbe ha gamepadot is használni akartam, nem lehetett beállítani az egérrel való célzást :(
  • BiG G
    #10515
    nem egy hülye ötlet, de a GTA4-ben már tuti nem lesz ilyen, sőt más játékban sem nagyon, mert kevés elvetemült értékeli az ilyen - egyébként jelentősen hangulatjavító - apróságokat.
  • Máté94
    #10514
    légzsák nem kell?
  • Szabi1991
    #10513
  • SötétBarom
    #10512
    Amúgy lenne erre egy egyszerű megoldás, mégpedig egy szabályos közlekedés trigger gomb.. Ha lenyomod, akkor limtálja az autó sebességét 50ben, illetve kanyarodáskor indexelget, meg ilyenek.. Ha kinyomod, akkor meg durr bele..