54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • SötétBarom
    #10511
    Hülyén nézett ki, hogy miközben 90el keresztben toltad a kanyart 6 rendőrrel a seggedben, közben mindig kirakta az indexet az arc :DDD
  • Grove4
    #10510
    Indexes témához:megoldhatták volna úgy,mint a DRIVER-ben,nem kell külön nyomkodni,csak ha fordulsz,és akkor is magától!
  • BiG G
    #10509
    áve :)
  • DJ Skyline
    #10508
    jármű lista GTA Warehouse módra. kb ugyanaz mint a másik oldalon szereplő, de talán kicsit gyorsabban tölt (nálam), meg a képek is nagyobbak
  • ldavid
    #10507
    mert ott dög lassu régi járgányok vannak csak, meg van "tempomat"
  • BiG G
    #10506
    egyeseknél ez már kiüti a biztosítékot, np
  • DJ Skyline
    #10505
    nem tudom most mi a probléma ezzel hogy leiírtam hogy index
  • Magiszter
    #10504
    Sőt az "Élet 18 keréken" játékban is volt index. Néha használtam, mikor eszembe jutott.
  • rotator
    #10503
    Mafiában működött.
  • Yoda001
    #10502
  • Magiszter
    #10501
    Indexes témához:

    Akkor már rakjanak bele sebváltót, kuplungot, ablak törlőt, visszapillantó tükör állítást, ülés magasságot és dőlést. Sőt bizonyos idő közönként meg kell állnod és ellenőrizned a kerék nyomást, olaj szintet, hűtő és ablakmosó vizet. Valamint x kilóméterenként tankolnod kell, a megfelelő benzinből, dizelből. És akkor már nem GTA IV-nek kellene nevezni a játékot hanem GTA - On-road simulator-nak. Sőt a fegyvereknél hasonló dolgokat kellene tenned. Betölteni a tárba a golyókat, kitisztítani a csövet... sőt... te magadnak kellene elkészítened a golyókat.... mert az úgy valósághű... és akkor tényleg ráfoghatnák hogy ez tanította meg a 8 éves gyereket házilag robbanóanyagot készíteni, telitömni egy kisbuszt vele, és belevezetni a parlamentbe...
  • elitehun
    #10500
    egyet értek
  • ldavid
    #10499
    szerintem az rohadt idegesítő és csak rontana a játékélményen
  • FZoleee
    #10498
    csak ha be vagy rúgva és úgy vezetsz, akkor köröznek :D
  • Mor3llo
    #10497
    Mafia.
  • rooney8
    #10496
    driv3r-be van ilyen :)
  • Pepsi Twist
    #10495
    ja
  • Balumann
    #10494
    Pedig az lenne az igazi, ha nem szabályosan közlekednénk, akkor is elkezdenének üldözni :)
  • mikiking
    #10493
    nem néztem az órát :D
  • Pepsi Twist
    #10492
    holnap? ma....
  • mikiking
    #10491
    jo ez rendben,de holnap gondolom kapunk infot a gta 4 ról.szoval nem lesz sok off.reméljük
  • red bull
    #10490
    és te ugy látod hogy ebben a topciban csakis a gta4 ről van szó? ha igen akkor szted mért vannak ilyen hsz-ek hogy asd asd asd meg stb stb. Ezért van top10 be a topic. MIKI10-et meg már bannolni kéne mert kezd idegesíteni a lama kérdéseivel, és szerintem nem csak engem idegesít.
  • rooney8
    #10489
    olyankor nem is kell... :) a sok emberölés mellet már tök mind1, hogy indexelsz vagy nem :D
  • DJ Skyline
    #10488
    ok, nem is akarok éjjel nappal minden körülmények között indexelgetni, de nálam az ilyen apróságok is emelnek a hangulaton :)
  • cenobite
    #10487
    Nincs index - legalábbis a konzolos verzióban.


    De talán nem is baj. Kezdetben én is élvezném, de amikor 1425 zsaru van a seggedben, nem biztos, hogy az indexelésre figyelsz a legjobban. :)
  • rooney8
    #10486
    aham... akkor elbújok egy bokorba és megvárom mig abbahagyja :D
  • DJ Skyline
    #10485
    ja igen, riasztóról jutott eszembe, hogy remélem tudjuk mi is használni majd az indexet, ha már van az autónkon :) mert az is villog mikor bekapcsol a riasztó, de én konzolos verzióban nem tudtam rájönni hogyan lehet belőni az indexet. nem mintha sok múlna rajta, de hangualtfokozónak megteszi szerintem :)
  • DJ Skyline
    #10484
    nem lehet, majd magától lekapcsol. és reménykedj hogy nincs kopó a környéken :) bár nem bonyolult még az egyes körözési szintet lerázni, de én inkább akkor megvárom míg kikapcsol a riasztó, nem nagyon indulok el
  • rooney8
    #10483
    Hali!

    Amikor behúzok egy verdát, akkor nem lehet rögtön elhalgattatni a riasztót? Mert nézegettem videókat és ekég soká haggya abba a "szirénázást"...
  • mikiking
    #10482
    mért lennne tele offolva holnap..ugy tudom ami gta IV ről szól az nem off
  • red bull
    #10481
    pls holnap ne offoljátok teli a topikot
  • mikiking
    #10480
    holnap kezdődik amugy
  • Neoncsoves
    #10479
    Itt a Games Convention és eddig semmi. gondolom majd holnap
  • DJ Skyline
    #10478
    nem nem, fűnyíró! nem mind1
  • NEOreg3
    #10477
    mosogató?
  • DJ Skyline
    #10476
    honnan tudod milyen gépem lesz 3 hónap múlva? :)
  • Pepsi Twist
    #10475
    naja
  • Szabi1991
    #10474
    úgyse indul el a gépeden
  • DJ Skyline
    #10473
    legyen már Nov 21 :|
  • ldavid
    #10472
    az Midnight Club reklám, inkább a mögötte lévő fal érdekes ;)
    itt egy másik is