54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #10911
    jah és sex simulatornak fogja használni!!!

    Drugs + Sex + Whiskey = NiceGame
  • tobias88
    #10910
  • Prince of Máté
    #10909
    Maga megveszi Katalin?
  • BiG G
    #10908
    ne adj neki ötleteket :D
  • Gando
    #10907
  • Kata
    #10906
    tudod hova dugd a szarkazmusodat...
  • laca133
    #10905
    Nah már hozzád is eljutott a hír?
  • Magiszter
    #10904
    86 nap van már csak? De rohan az idő én lemaradtam 96 környékén. Nah még kettőt alszom rá és már meg is jelent

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hétalvó mindenemet má!!!
  • Kata
    #10903
    Jáj, mégis lesz pc-s változat? Dejóó! :)
  • arty
    #10902
    hátpersze :)
  • marcell007
    #10901
    :) ja itt normálisabbak a fazonok meg gyorsabban is vállaszolnak:D
  • bertino
    #10900
    vagy csak mert a konzolost szimplán leszarja mindenki.
  • red bull
    #10899
    szerintem azért itt kérdezi mert itt sokkal normálisabbak vannak mint a konzolos topickba :)
  • Norberto91
    #10898
    Felhívod Romant és ott a Service -re mész. és kiküld egy kocsit eléd. És ingyenes ha jól tudom!
  • szabod
    #10897
    Mivel pc-re még nem jelent meg, fogalmunk sincs melyik számot kell hívni. Itt kérdezd meg!
  • marcell007
    #10896
    Sziasztok!Nem tudtok egy telefon számot amivel taxit lehet hívni?Elég fárasztó mindíg keresgélni:D na jó azért kocsikázni is szoktam de küldinél a taxit szeretem(X360on nyomom)
  • Bil Ur Sag
    #10895
    Amúgy tényleg nagyon szépek a pc-s képek!! Le a kalappal a Rockstar előtt. Legalább náluk még számítanak a rajongók. Igy tovább aj övőben is nekik.
  • Bil Ur Sag
    #10894
    Igen! Pont az ilyen dolgokban figyeltem meg hogy hihetetlenül erős a progi. Nem csak "mintha" ott lennél, hanem teljesen át tudod élni ezeket a pillanatokat.

    SPOILER!!!

    Egy küldiben felmentem egy magaslati pontra, mesterlövészpuskával a kezemben. Szimplán azért csesztem el a küldetést mert képtelen voltam nem a horizonton lenyugvó gyönyörűen megrajzolt napra figyelni. Szinte beleborzongtam amikor láttam ahogy szépen lassan estébe vált a nappal.
  • Miskolc88
    #10893
  • DJ Skyline
    #10892
    nekem az jött be mikor leszálltam a szabadság szobor mellett lévő füves területre helikopterrel és az felkavarta a leveleket. nagyon szép
  • Bil Ur Sag
    #10891
    Ennek is istenszuper a grafikája. Ez a youtube-s, gametrailers.com-os videók nem igazán érzékeltetik ezt. Élőben látva félelmetes. Olyan grafikai megoldások vannak benne ami példaértékű. szvsz az időjárási effektek, a levegő mint közeg megvalósítása ilyen még nem volt ;) Persze nézőpont kérdése. És mi az ami miatt ezek nagyon jók? Mindenhol láthattunk már gyönyörű időjárási effekteket stb... , de a legtöbb helyen teljesen plasztik benyomást keltettek. Itt ezt nagyon eltalálták. ( szinte érzed az esős délután illatát). Nálam graf-ra a Gears Of War - Assassin's Creed - Army Of Two hármas a nyerő, de a GTA 4-nél és rentgetegszer kaptam fel a fejemet nagyon szép és egyedi megoldásokon.
  • offkorz
    #10890
    mi afasznak pc gameplay?:D
    ugyanaz az egész,pár képet kaptunk hogy láthassuk hogy sokkal szebb élesebb tisztább a grafika.ennyi bőven elég,mitakartok még bazmeg?ha kapunk pc gameplayt,az sem lesz más mint a konzolos.annyira hülye emberek vannak itt.eszméletvesztés ez már:I
  • Istencsászár
    #10889
    99%ban ugyan az mind a kettő, nem teljesen tök mindegy?
  • Pepsi Twist
    #10888
    talán neki PC gameplay kell?


  • Istencsászár
    #10887
    Millió gémpléj videó van a videó portálokon, szinte végig nézheted a gémet... mi kell még?
  • ldavid
    #10886
    gameplay-t hivatalosan soha sem adott ki a Rockstar, a GC-n meg gondolom tilos volt kamerázni
  • Snexi
    #10885
    azt hittem a gc-n legalább több infó kijön mint pár kép,pl gameplay
  • Magiszter
    #10884
    No igen. DMC4 az megint csak egy etalon hogyan kell játékot optimalizálni. És tényleg nincsenek űber textúrák a játékban, de a látótáv is jól izzasztja a grafikus procikat. ÉS ha tényleg növelnek a textúrákon meg a látótávon... ki tudja mi lesz belőle. Bár ha HL2 höz hasonlóan lehet skálázni akkor megtapsolom őket és leborulok előttük
  • DJ RX7
    #10883
    szerintme maxon elfog, persze szűrés nélkül. nincs ennek olyan nagy crysis grafikája.
  • The Protector
    #10882
    REmélem nekem azért maxon elszaladgál.Ha a dmc4 maxon megy.nem egy kaptafa tudom de az a játék zseniálisan néz ki.
  • red bull
    #10881
    most nézegetem egyébként hogy novemberbe megint meg fog jelenni egy csomó játék pl nfs,cod5,GTAIV, amik a legjobbak között lesznek, legalább is nekem. Jah és a filmeket már megse említem. Tavaly is kaptunk november táján (asszem) egy csomó új gémet. megint jó novemberünk lesz, de a GTAIV az befogja tenni a kaput. :P már alig várom.
    ON
  • tdu Toyota
    #10880
    micsoda?
  • ChuckyHUN
    #10879
    aszt már beszophatnád papa
  • tdu Toyota
    #10878
    uhh bocsi meg is van sorry
  • tdu Toyota
    #10877
    van benne ami nem bug példáúl amikor a levegőbe vannak kocsik az cheatel jön elő aszt már én is tapasztaltam xboxon az nem bug :amúgy ott lehet is látni jobb oldalt hogy van egy telefon és ott kéri :D
  • elitehun
    #10876
    KERESŐ
  • tdu Toyota
    #10875
    linkelje már be valaki nekem a gta 4 konzol topikját lécci nem találom köszi előre is
  • DJ Skyline
    #10874
    leginkább a járékról az elmúlt napokban
  • ProGabe #10873
    ha láttad a képeket és azt a pár sort hírt (kicsit szebb lesz, 16+ játékos multiban, replay, szerkesztési lehetőségekkel), akkor semmi
  • Máté94
    #10872
    SPAM, FLAME mikor melyik:D