54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Miskolc88
    #10871
    jaja xDDD
  • mikiking
    #10870
    semmi.ezek elbeszélgetnek a semmirőlllll is :D
  • Miskolc88
    #10869
    semmi kül.
  • ChuckyHUN
    #10868
    Grand Theft Auto IV
    (883 új üzenet)

    valami ujdonság????
  • Bil Ur Sag
    #10867
    Akkor jól vettem észre hogy a gatyámat is fegyverekre költöttem :)
  • Grove4
    #10866
    én sosem hagytam magam,de gondolom elveszik,igen igen borsos mindennek az ára,költöttem is rá jó sokat,de van olyan csávó,akinél feleannyiért lehet venni,egy autó csomagtartójából!
  • Bil Ur Sag
    #10865
    Igen elvesznek a fegyverek. És ahol elkaptak az adott városrész rendőrsége elé rak ki a játék.
  • Gando
    #10864
    és akkor ha bevisznek mert hagyom magam akkor gondolom elveszik a fegyvereimet és a rendőrségen ébredek?
  • Bil Ur Sag
    #10863
    Ami még fasza, bár nem emlékszem a korábbi részek "fegyverárai"-ra. De itt bizony eléggé húzosak a fegyverek. Pl. egy gránát 1000 dolcsi :) A lényeg hogy ha veszik minden egy egy rendőri elkapás következtében, hát lehet kiadni pénzt mire újra felszereljük magunkat kedvenc fegyverarzenálunkal.
  • Bil Ur Sag
    #10862
    Van egy rövid időintervallum amikor megadja a gép az esélyt az elmenekülésre. Ezt gyorsan kell lereagálni. Mikor sötétedik a gép az már azt jelenti hogy megadtad magad. És go rendőrség. Ha kitessékelnek az autóbol stb, van 1-2 másodperced hogy kereket oldj.
  • Gando
    #10861
    amúgy ha elkapnak a zsaruk ergó megadtad magad nekik akkor fekete fehér lessz a kép és újra lerak vagy bevisznek a rendőrségre?
  • Bil Ur Sag
    #10860
    Eléggé ritkák. De mittom én 4-5 óra folyamat játék után azért visszaköszön néha egy-egy ismerős arc :) De amúgy valóban nagyon sok karakter van. Fel sem tűnik igazán hogy hoppá találkoztam már vele... Ami érdekes hogy az autóvezető sofőrök hamarabb ismétlődnek mint az utcán tébláboló egyének.
  • Bil Ur Sag
    #10859
    Szerencsére ilyenekkel nem találkoztam. Pedig eléggé sokat tartózkodtam a levegőben.
  • Bil Ur Sag
    #10858
    A rendőrök üldözés közben is törekednek a kerekekre illetve az auto "hátsó" részére.
  • Bil Ur Sag
    #10857
    Szintén klassz dolog ha a benzintartájra lőssz, pár lövés és csókolom a verdának de ha szemből lövöldözöl, vagy az ajtókat puffantod kell egy jópár lövés mire lángot fog :)
  • Grove4
    #10856
    "remember wear helmet":DXDEgyébként a gumidurranás(nem olyan) is rohadt jól meg van oldva a játékban,meg az,hogy ha sokat ütközöl félrehúz a kormány meg ilyesmi...
  • ldavid
    #10855
    azért még megkérdezte a konzolosban is..
    mama2: nézz be a konzolosba
  • arty
    #10854
    75-ös IQ

    ez sem a te játékod lesz ...
  • Máté94
    #10853
    Már látom,hogy ő is egy krizoli féle alak:D
  • ldavid
    #10852
    Mielőtt kérdeznél, olvasd el a FAQ-t!
  • Szabi1991
    #10851
    amikor megjelenik, +látod.. addig meg a konzolos topikba kérdezz ieneket....
  • iván1000
    #10850
    Ki tudja mi lesz a rendszerkövetelménye?
  • mama2
    #10849
    A játékban hol van. Nem életbe.
  • Szabi1991
    #10848
    itt
  • Gando
    #10847
    ird be gúgliba a képekhez és keress a játékban egy k*rvamagas hasonló épületet
  • mama2
    #10846
    Hogy haladszik már a reccs a végén:D. Amúgy az Empire State Building hol van?
  • Gando
    #10845
    gerinctörés foreva ezt viszont nyugodtan meglehet nézni
  • Gando
    #10844
    "aki hibát keres az találni is fog"
  • Stefibaba
    #10843
    Apám ien bugok vannak az sa-ba is de ezek nem olyan bugok, hogy elrontják az egész játékot (lásd driv3r: nem tudsz motorozni, első kanyarba feldősz) szal az aki helibe ülve kocsit spawnol az vagy hülye, vagy nemtom. Az hogy Collide bugok vannak, az sa-ba is előfordul nem is kevés helyen. A brakedance-elő teherautó, meg hogy bedarálja a repcsi az elég lol :D
    Az az ember meg elmehet a jó édes anyucikájához, aki CSAK azért játszik egy NAGYON JÓ játékkal, hogy a hibákat keresse... Minden(!) játékban vannak hibák (Crysis: AI, Assassins Creed: Grafikai bug, Alacsonyra ugrasz fél tested eltűnik a földbe stb.) Szóval az ien emberek vagy nem 100-asok vagy csak ennyire unják magukat...
  • mama2
    #10842
    Most hogy így mondod, megyek is játszani és megölöm a niggereket!!!
  • rooney8
    #10841
    Legalább el tudunk bújni a zsaruk elől :D
  • red bull
    #10840
    Azért remélem már ezek a bugok nem lesznek benne a PC-s verzióba:
    Bug1
    Bug2

    Ui.: Ha jól emléxem ekkora bugok nem voltak az előző gétéákba :) bár lehet voltak csak én nem tudtam róluk.
  • Miskolc88
    #10839
    nm :)
  • red bull
    #10838
    jah ok köszi, akkor jól emlékeztem :)
  • Miskolc88
    #10837
    hehe,88 az nem a születési dátum,de elég az OFF-ból :D

    #10836-er:Igaz,asszem nagyon nagyon ritkán találkozhatunk két egyforma emberrel.
    konzolom meg nincs :DD
  • red bull
    #10836
    az igaz hogy nincsennek egyforma emberek? elég érdekes, de valahol még régebben olvastam.

    Ui.: aki már játszott a konzolos verzióval az válaszoljon
  • Gando
    #10835
    már értem azt a 88at a nevedben XD, meg még kipróbálom azt hogy provokálok egy embert mire az elkezd engem verni, és őt tartóztatják le a zsernyákok :D
  • Miskolc88
    #10834
    azoknak sem kegyelmezek :DD
    A.C.A.B. forever! xd
    (All Cops Are Bastard)
  • FZoleee
    #10833
    és ha a rendőrök ezt meglátják?
  • Miskolc88
    #10832
    meg öreg néniket is elkapok benne xDDD