54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kata
    #10951
    nem tudom miért vagytok oda hogy egy lánynak is tetszik, a gta3 óta mind megvan és mindet végigjátszottam :)
  • NEOreg3
    #10950
    ezért regisztráltál? D:
  • Máté94
    #10949
    Olvassd el a FAQ te lusta dög!
  • bertino
    #10948
    aha, nem.
  • long vehicle
    #10947
    a gépigényéről tudtoki valamit?
  • ProGabe #10946
    egy értelmes, céltudatos, jó üzleti érzékkel megáldott döntéshozó tudja, hogy hosszú távon jobban megéri a minőség, mint rövid távon a sok szar

    íéjjel kapcsolatban a gond nem ott van, hogy futószalagon gyártják a sok szemetet, hanem ott, hogy erre van igény! ha nem vennék, nem csinálnák. gondolom ezért jönnek most a nagy nyilatkozatok a vezetőik felől, miszerint a minőséget helyezik előtérbe: csökkentek az eladások, mert a sok amcsi seggfej rájött, hogy ugyan azt veszi évről évre
  • arty
    #10945
    naiv vagy. pénz beszél, a játékok minőségét a döntéshozó leszarja, ha most jól kitömik a zsebeit :)
  • Snexi
    #10944
    ha a részvényeket veszik meg akkor nem nagyon mondhat nemet
  • milk41
    #10943
    lécci,ne folytasd:')
    olyan megható ez,egy lánytól ilyet
  • Pretorian
    #10942
    Kíváncsi vok milyen lenne egy Need for RoboCop in Liberty City Midnight Crysis. XD
  • fery02
    #10941
    Tudod, hogy mi a baj? Azt ők is nagyon jól tudják, hogy a minőség már nem a régi, de ha mégis van rá igény, akkor nem fogják jobban strapálni magukat. Már most is látom, hogy az NFS: Undercover-ből is mekkora eladások fognak születni. De nekem elég volt a játékból egy gameplay videó, hogy döntsek az idére is NFS téren.
  • ldavid
    #10940
    az eddigi ajánlatokra mindig nemet mondtak, a múlthéten az EA le is tett a felvásárlásról, erre most elkezdtek tárgyalni
    ha felvásárlás nem is, de valami biztos lesz belőle (sajnos..)

    amúgy attól, hogy a Rockstar nem csinálna robotost, egy EA stúdió simán csinálhatna, mivel a játék jogai az EA kezében lennének - volt már hasonlóra példa
  • moralosan
    #10939
    Az nem esik le senkinek, hogy a Take Two mondhat nemet is? Valószínű, ha előre látnák a játékaik minőségének csökkenését kétlem, hogy megegyezés születne... Robotos GTA-t elvből nem csinálnának a R*-osok, szóval tökmindegy.

    én nem aggódom igazán
  • Pretorian
    #10938
    Egyébként meg valszeg EA-nél látták, h a kisebb kiadók által pénzelt minőségi fejlesztések (pl. Take2-nál az Oblivion, Bioshock, vagy éppen a GTA-k, THQ-nál Stalker, Company of Heroes, Dawn of War) hosszabb távon nagyobb profitot hoznak, mint a lagymatag szar "toljunkkigyorsbamégegyepizódot" -modell. Nyilván ezért (is) akarták megvenni a Take2-t.
  • Pretorian
    #10937
    Hát remélem is, mert mióta intenzívebben játszom PC-n (kb. 7 éve), azóta nem sok igazán minőségi EA-s játékot láttam. Tisztelet a kivételnek.
    Egyébként tudja valaki, h itthon mennyi fogy egy-egy világsikerből? CoD v Crysis kaliberű játékokra gondolok elsősorban...vagy ha már GTA tápig, akkor GTA...?
  • Pretorian
    #10936
    Azért a The Witcher eladási mutatóiban visszaköszön a nem kicsi lengyel lokálpatriotizmus, a'la S.T.A..L.K.E.R. az ukránoknál.
  • Snexi
    #10935
    most gyógyul az EA,pár hónapja nyilatkozott hogy felhagynak az rossz játékok készítésével és csak minőségit akarnak.Ezt az állítást az is alátámasztja hogy pl a nfs-vel nem egy hanem másfél évet foglalkoztak, akkor a miroror's edge sem tűnik rossznak,red alert 3-on se féléve dolgoznak
  • Snexi
    #10934
    egy gép
  • iván1000
    #10933
    nem tudja valaki mi lesz a rendszerkövetelménye?
  • Nohab
    #10932
    A legjobb videók, amiket eddig találtam: 1 2 3
  • Nohab
    #10931
    Oh, jeee.....
    Az a legnagyobb baj, hogy nem tudják/akarják felismerni, hogy szar amit csinálnak.
  • Dante73
    #10930
    Warez miatt nem... Az gyenge elméjűeknek való dajkamese. Míg egy portolás olcsóbb lessz, mint a bevétel, nem lesz gond. Márpedig, viszonylag fillérekben van.
    Én a minőség miatt aggódom. EA már bizonyított. Amihez hozzányúl, az megy, míg a név viszi, aztán befuccsol, a minőség miatt. Persze konzolra a szart is el lehet adni, mert annyian vannak, mint az oroszok, de azért az eladási mutatók erre vallanak.
    Pc-s pedig csak a nagy neveket veszi, (többségében) de azt is csak akkor, ha sikerült darab. Ha nem egy etvas, inkább tölt-töröl, bosszankodik, és hálát ad, hogy nem tejelt. (na jó, ha nem nagy a név, a sikerültebb daraboknak akkor sincs félnivalójuk. Példa erre a Witcher. Tulajdonképp nulla támogatással elérte azt az eladási példányszámot, amit az agyonreklámozott EA-s Crysis... Hiába no, amihez EA hozzáér... Pedig még fél év meló, kevesebb dx10-es parasztvakítás, és durranhatott volna. Nagyot. Most csak kipukkadt....;- ()
  • Prince of Máté
    #10929
    ez a beszéd
  • Kata
    #10928
    meg hát
  • Nohab
    #10927
    Ha úgy lesz ahogy mondod, akkor nem csak a PC-és játékoknak fog leáldozni, hanem az egész ipar szar minőséget fog kinyomni magából. Ha meg úgy érted, hogy a warez miatt fogják beszüntetni a PC-és játékokat, akkor utána mit csinálnak? Akkor sem fog több fogyni. Vagy rosszul látom?
  • Dante73
    #10926
    A Take2 mindig olyan munkákat adott ki a kezeu köül, amit még a nagy warezosok is megvettek, többségében. (Nem a 12 éves kis vérpistikékröl beszélek!)
    Ha EA megveszi a jogokat, esetleg amblock az egészet, max 2 év, és az eladásaik drasztikusan csökkenni fognak, mint annyi nagy címnél már láttuk. Így járt a MoH sorozat, az NFS is és sorolhatnám. Nembaj, kapunk évente egy szar bio-t, egy GTA-t, ami szart sem ér, az eladások csökkennek, a nagy nevek elenyésznek, viszont az EA részvényesek kaszálnak egy nagyot, aztán, ha elfogyott a bekebeleznivaló, minden címet tönkretettek, akkor sírnak majd a warez miatt, és hogy milyen igazságtalan a világ.
    A Pc-játékoknak pedig tényleg leáldoz.

    Kéne venni pár EA részvényt, legalább valami jó is kisüljön a dologból!
  • Nohab
    #10925
    Vagy évente fog megjelenni november végefelé.
  • Kit--Kat
    #10924
    Majd kapunk vérnélküli robotos GTA-t, hogy betudja soroltatni az EA a Simsel 1 kategóriába 10éveseknek is.
  • milk41
    #10923
    na most gyújtom fel az EA-t
  • rooney8
    #10922
    Há nem tom... Nem látok be a fejükbe xD
  • Prince23
    #10921
    Vagy nem így van? :D
  • rooney8
    #10920
  • Prince23
    #10919
    Csak sokat fog pofázni nekiek, ez a gond itt.
  • rooney8
    #10918
    Végülis ez "csak" egy kiadó :D Úgyhogy tök mind1, hogy take-two vagy ea van ráírva :D
  • Prince23
    #10917
    Kár
  • bertino
    #10916
    http://gamepod.hu/iras/ea_take-two_mar_targyalnak.html
  • rooney8
    #10915
    ték
  • Prince of Máté
    #10914
    Köszönjük az offot
  • Prince23
    #10913
    Te az én netes csajom vagy Kata. Kell egy Pepsi? emlxel? Xd
  • milk41
    #10912
    azta,legyé a csajom:D
    ilyen szépet még lánytól életembe nem halottam:D