54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • totyak
    #50778
    Az igaz, hogy a GTA IV-et csak 10-szer lehet revoke-olni és ha 10-szer anélkül törlöm, akkor ugrik a cd kulcs? Valahol ilyesmit olvastam. Én már azt hiszem 1x vagy 2x revoke nélkül töröltem.
  • BIZ0906
    #50777
    De ez a játék egy optimalizálatlan katyvasz :)
  • Kekez
    #50776
    Windows 7, van a gepen 64 bites.
    Szóval akkor a grafikust illene lecserelnem.... :D a ram-ot megrendeltem mar hozzá, és csak azért érthetetlen számomra mert mondjuk CoD Black Ops-ot, Dirt 2, Mafia 2 siman viszi magas graf. beállitasokkal.
  • figure85
    #50775
    Nem lehet, hogy valami tűzfal (UAC?) blokkolja a programot. Nekem akkor csinált ilyet Win 7 amikor fent volt az IE 9 beta/rc. Illetve olyat, hogy vártam vagy 10-15 percet mire elindult. Még Win 7 allat, meg Vista alatt úgy tudom alapból nincs DX 9, és vannak olyan programok amik kérik (De mivel telepítésnél elvileg felteszi.) Ha nem akkor nézd meg amit belinkeltem web instalert azt leszedi a legfrissebb 9/11 dxet.

    nekem eredeti vista ultimate BOXom van (nyeremény), de ezt kiküszöböltem azzal, hogy főiskolán tanulok, így campuson keresztül igényeltem rá updatet.
  • blackcalibra
    #50774
    Üdv!

    1.0.6.0 milyen Car Packot ajánlanátok?
    Néztem párat, de azok az 1.0.7.0hoz voltak jók.
  • gumikacsa
    #50773
    Üdv!

    Eredeti a játék.

    A win7-et leszedtem, mert a boltban tették fel, tehát nem volt éppen jogtiszta, illetve semmi nem működött, mindenbe belekötött. Visszaraktam a régi xp-t (ez is eredeti). Illetve van még eredeti Vistám, ha úgy van, majd felrakom azt. Win 7 kilőve, mert egyelőre nincs rá kavics (én már csak ilyen begyepesedett vagyok, ne szeretem a nem legális programokat a gépemen).

    Szóval, mikor win7-en feltettem a játékra a javítást, bejött a social clubbos ablak, beírtam az adataimat, és indítottam. Elkezdett keresni a lemezen, de nem történt más.
    Az XP-n ugyan ez a helyzet, viszont XP-n már nem szaggatott.
  • masterthief
    #50772
    Valszeg warez verziód van :D
  • dani40
    #50771
    valaki meg tudja mondani miért van az hogy felteszem a átékot és a karakterem olyan mint ha ivott volna és össze vissza forog a kélp és nem lehet a kocsikat se iréányitani
  • figure85
    #50770
    Eredeti a játék? Ha nem akkor meg kell keresned hozzá a lehető legjobb törést. (Mondjuk a lehető legjobb az ha megveszed eredetiben.).
    Ha eredeti akkor van, akkor próbáld a No-DVD-vel hátha vacakol valami a védelemben.

    Gondolom Windowsod 64 bites oda 64 bites driverek is kellenek (bocs, hogy így írom de találkoztam már olyannal is aki Linuxra akarta feltenni, és még azt se tudta, hogy Linuxa van, úgyhogy még egyezer bocsánat, hogy ilyen "szájbarágósan próbálok segíteni"),

    + amit nem szeret a játék az Internet Explorer 9 (Béta, és sajnos még a most megjelent RC is).
  • rumkola
    #50769
    kapcsold be a játékban a vsync-et, és a legújabb nvidia drivert használd
  • gumikacsa
    #50768
    Lehet, én csinálok valamit rosszul, de ha a 1.0.7.0-ás javítást felteszem, nem indul el a játék.
  • figure85
    #50767
    Legfrissebb patch is gondolom fent van a játékhoz.
    DirectX böl is a legfrissebb van fent?

    Ezzel mindig a legújabb szedi le
    DirectX web installer
    Ne tévesen meg, hogy DirectX9c van ráírva jó a 11hez is (sőt alapból a Win 7en nincs is 9es csomag.)
  • mike01010101
    #50766
    Ezen mennie kéne szépen bár szerintem a szűk keresztmetszett (ha van esetleg) a vga kártya.
  • gumikacsa
    #50765
    AMD X4 635 2,91Ghz; 4Gb ram; Gf N450Gts

    Fent vannak a legfrissebb driverek.
  • gabo91
    #50764
    milyen géped van pontosan?
    feltetted a szükséges (legfrissebb) drivereket?
  • masterthief
    #50763
    ENB Series-hez vannak patch-ek. Gondolom azokat is fel kéne rakni. A hivatalos oldalukon vagy mod oldalakon nézz szét leírásért. Nálam nincs fent ENB Series mert a GTA IV-en nekem 1.0.7.0 patch van feltéve és az nem támogatja. Így sajnos nem tudok segíteni.
  • red bull
    #50762
    Üdv!

    ENB Series el kapcsolatba lenne a következő a problémám:
    letöltöttem a 0.079 sora verziót a hivatalos weboldalról, beraktam a fájlokat a gta iv mappába, és amikor tölt be a játék bejön hogy enb series a képernyő közepére meg bal felső sarokba hogy mien tipus minden szal "látja" a játék és valamiért mégse változik semmi ha shift+f12-t nyomok. nagyon megköszönném ha valaki tudna ezügyben segiteni mert kicsit már meguntam a lemattult kocsikat a játékban. (megoldás pedig van rá mert régebben már volt ilyen problémám és megoldottam vhogy , csak már nemtudom hogy) a játékom pedig eredeti. köszönöm előre is
  • gumikacsa
    #50761
    Üdv!

    Pont ennek okán néztem be ide. A héten elég súlyosan lehúztam a családi kasszát, kicseréltem a számítógépet, mert a régi döglődött. Mivel úgy voltam vele, hogy arányleg jó gépet kellene venni, kicsit többet szántam rá. Most, hogy megvan, gondoltam, megnézem, hogy muzsikál rajta a játék (ami az előző konfigon is eldöcögött minimumon).
    A beállításokban meglepődtem, mert amit ajánl alapbeállításoknak, annál jobbra számítottam. Sebaj, ez sem rossz gondoltam, induljon a játék. Elindulok, szaggat, nem kicsit. Gondoltam, picit lejjebb veszek mindent. Úgy is szaggat. Még vagy kétszer lejjebb vettem, végül fogtam, és mindent lehúztam minimumra. Úgy is szaggat....

    Majdnem szűz windows 7, csak pár szükséges program van fent.
  • figure85
    #50760
    Ennek több oka is lehet,
    A 2 Giga ram kevéske, a játék nagyon szereti a rammot 4 gigán érzi igazán jól magát
    A processzor talán elég neki de ahogy látom ez egy előző generációs Phenom, (itt is jobban szereti a 4 magosat de inkább úgy fogalmaznék, hogy 2 nél több).
    Winyó az nem nagyon számít, habár egy töredezettség mentesítés jót tesz neki (pl ezzel )Contig.exe ezt bemásolod a játék könyvtárbába, és parancssorból kiadod a Contig.exe -s)
    Meg persze legfrissebb DirectX, meg driverek, (+ felesleges programok kilövés az autoindításnál) .

    A Videokártyád meg lehet, hogy 1 gigás, de elég soványka.

    Legfrissebb patch fent van + milyen oprendszered van?

    Sajnos ez nem (vagy inkább nem csak) a géped hibája, hanem a GTA IV nagyon vacak portolása.
  • Kekez
    #50759
    Hello mindenkinek!!
    Lenne egy kérdésem, itt a gépem konfiguraciója:
    AMD Phenom x3 8750 2,4 Ghz (3 magos)
    Ram 2 GB DDR 2
    320 GB SATA
    Nvidia GF 9500 GT 1024MB DDR2

    Szóval az lenne hogy a játék megy de néha megakad 1-2 másodpercre, hiába veszem le a grafikát minimumra, habár mikor maximumra teszem nem akad meg olzan sokszor…
    Mi lehet ennek az oka??? Kössz előre is.
  • Morfi
    #50758
    Hali. Friss windows 7 telepítés után a játék a wtv 190-es hibával áll le. Amit írtak róla, hogy a szedjem le game for windows live-ot majd rakjam újra. Megcsinltam és nem változott semmi. Az összes driverből szinte a legujabb lett felrakva és így sem változott sem. Viszont mikor a game fow windows live-ot rakom fel a telepítés sikeresen megtörténik, a 4 szükséges program felkerül hozzá.Viszont ahogy indulna valami Marketplace-es dlog akkor az meg troubleshoot hibval leáll és annyi. Ha a sima gta4-et rakom fel akkor a játékban a home billentyűre müködik a live is. Ha felrakom a kiegészítőt is akkor kezdődnek az iménti roblémák. Esetleg ha van valakinek ötlete azt szivesen vennem :)
  • danyr
    #50757
    köszönöm a válaszod ;)
  • figure85
    #50754
    Nála azért ajánlatom 4 magosat mert GTA IV jobban szereti (Egy 4 magos Athlon jó választás, főleg ha még a letiltott magokat is fel tudja oldani.) Vagy Intel oldalról egy i3.

    Az is igaz, hogy sok játék még a 2 magot használja ki, de(ez megint saját vélemény) jobb egy kicsit előre gondolkodni.

    danyr: aránylag jó, de én a biztonság kedvéért beletolnék még 2 Giga ramot. Lassan már ez minimum lesz

    (basszus emlékszem még mekkora volt az amikor a 386-ba 4 Mega ramot tettem az 1 helyet 40 MHz proci mellé.))
  • Krisz018
    #50753
    Találtam egy mentést de ezt az üzentet kapom amikor be akarom tölteni : Load failed.Please check your hard drive and try again. Ez mit jelent valaki tudja mi lehet a gond?
    előre is köszönöm!
  • Krisz018
    #50752
    Sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy honnan tudok mentéseket letölteni az episodes from liberty city.hez? előre is köszönöm.
    Üdv!
  • 12346
    #50751
    :D
    de jogos^^
  • danyr
    #50750
    Most, hogy így írod tényleg elég érdekes :D
  • freestyle666
    #50749
    basszus! :S na mind1 azért köszi, pedig direkt ezért vettem, de nembaj jó lesz máshoz
  • lolSL
    #50748
    nincs kormány támogatás a játékban.
  • freestyle666
    #50747
    Sziasztok!
    A játékkal hogyan hozhatom összefüggésbe a kormányom?!
    Ma vettem egy kormányt és az istennek se akarja betáplálni magát a játékba! Pedig a kábelek be vannak dugva. (usb)
  • lolSL
    #50746
    ATI-QUAD HD GAMER AMD QUAD CORE x4 4X3000Mhz AM3 64BIT

    ez mi? olyantól ne vegyél semmit aki nem tudja leírni az alkatrész nevét se..
  • danyr
    #50745
    Egy ilyen konfiggal mit lehetne kihozni a gameből? :)
    ATI-QUAD HD GAMER AMD QUAD CORE x4 4X3000Mhz AM3 64BIT
    2048MB DDR3 RAM
    500GB SATA II HDD
    20X dual layer DVD író
    ATI RADEON HD5670 1024MB DDR5 DX11
    6 csatornás HD audió
  • masterthief
    #50744
    Egyébként igazad van! Jobb konfigot kellene összedobni! Ez amit a leírtak alapján össze lehet rakni kb 60 000 Ft. (attól függ hol rakatja össze az ember) Ha erősebbet szeretnél pótolj bele még kb 20 000 Ft-ot egy jobb processzorért. Nem muszály 4 magosat venni egyáltalán. Bőven elég a 2. Sok game nem tudja kihasználni még a 2 magot sem, nemhogy 4 -et. Nem kellene az embereket bele hajszolni ilyen vételekbe, mert rámegy minden vagyonuk! Ha akad valakinek jó ismerőse aki hardver szakmában dolgozik eladóként, annak szerencséje van. legalább is sokkal olcsóbban megussza.
  • figure85
    #50743
    Futni valószínűleg futni fog, de nem hinném, hogy élvezhető lenne. Szvsz egy ilyen konfiguráció ennyiért sok.
    Inkább egy AMD rendszert állíts össze ezért az összegért (nem tudom, hogy mennyit vagy hajlandó rá áldozni).

    Azt fontos, hogy a tápegység minőségi legyen (kerüld az ilyen táppal együtt kapható gépeket) .

    Ha megmondod, hogy max menyit vagy hajlandó rá áldozni, szerintem tudunk neked segíteni összerakni egy sokallta jobb konfigot.

    Ha GTA IV re kell akkor minimum egy 4 magos proci, meg 4 giga ram és a winyó se legyen 5400 rmps. Valamit a VGAt se a búcsúból lőtt verzió legyen (mégha 4 pálcás is ).

    Tehát azt mondom (de ez tényleg személyes vélemény). Hogy igen el fog futni ezen a gépen de nem lesz élvezetes. A másik meg, hogy 90 k sok erre a gépre (ár/teljesítményben meg főleg).



  • truckerfan95
    #50742
    akkor biztos hogy megy a gépemen?
    nagyon kééne
  • figure85
    #50741
    Heart - Straight On

    http://www.youtube.com/watch?v=yKwOOymOURo
  • truckerfan95
    #50740
    szal akkkor fut vagy nem?
    mer ez most a lényeg ..........
    öcsémnek meg city bus 2010
    az megy?
  • masterthief
    #50739
    Jó az! Mondom nekem gyengébb a kártyám, mégis közepes beállítással kiválóan fut. Maxon már azért belaggol. A proci a fő meghatározója a játéknak nem a kártya. Na persze mindig jobb ha erősebb van abból is. Kártyát még fel is lehet húzni ha szükséges.
  • Bence94
    #50738
    hát azért elég halovány az.... kell egy viszonylag jó vga is.
  • truckerfan95
    #50737
    köszi a segítséget a géépel kapcs ba