54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Bil Ur Sag
    #11191
    Sajnos ezt nem vettem észre hogy lenne ilyen. Pont írtam hogy olyan húdenagy szálviharok sajnos nincsenek. Pedig valóban fasza dolgokat lehetne volna kihozni belőle. Majd a folytatásban reméljük :) Amúgy mindent egybevetve nagyon jó ez az időjárásmotor. Az emberek ruháján csurog a víz. Akik eláznak megrázzák magukat. Menedékekbe szaladnak, esernyőt hordanak... Az aszfalt és a fűves rész pedig nagyon jól mutat esőben, eső után. Ha behajtasz mondjuk egy nyílt parkban esőben látod amint a kocsid kerekei felverik a vizes földet, sáros keréknyomot hagyva maguk után. Az aszfalt pedig páratlan. Valamikor már írtam hogy szinte érezni az "esős aszfalt illatát", annyira élethű az egész. Gondolom pc-n a jobb grafikai lehetőségek kihasználásával ezen a dolgon is dobnak. És akkor már egy rossz szava sem lehet senkinek.
  • rooney8
    #11190
    És ha mondjuk erősebben fúj a szél és te futsz egyenesen akkor jobbra húz (vagy amerre fúj a szél) Nico :) Ez tök jó lenne :)
  • Bil Ur Sag
    #11189
    Ja igen! Viharban, a szél fújja a papírzacskókat, de hogy különösebben borogatna mást is, nem vettem észre. Ez is egy kis visszakanyarodás ahhoz amit leírtam. A Vihar ha van is, lehetett volna sokkal aktívabb is. A villámlás, dörgés, szakadó eső minden nagyon frankó, de a szél lehetett volna sokkal intenzívebb is.
  • Bil Ur Sag
    #11188
    a szél rész kicsit zavaros: a lényeg hogy van szél, de sokkal intenzívebb is lehetne. Főleg ha már ősszel játszódik a game.
  • Bil Ur Sag
    #11187
    Igen van átmenet. De itt is van hirtelen eleredő zápor, huzamosabb ideig kitartó csendes eső. De az átmenet megvan. Van "nyári eső". Szivárvány nincsen :) Van amikor borongós az idő de nem esik. A köd jellemző a reggeli órákban, illetve a szmog a forgalmasabb helyeken.
    A szélre akartam kitérni az előbb csak elfelejtettem. Van az is. De... szerintem sokkal intenzívebb is lehetne. Na jó a fák levelei, (már amelyiknek van, sajnos jellemző még mindig a két papírháromszög egymásba heggesztése) mozognak a szélben bár vannak viharok, amikro ez intenzívebb is lehetne. A villámlás - dörgés effekt viszont nagyon pofás!!! Nagyon szépen meg vannak oldva.

    Eső/járművek: ajaj :) nem is kicsit van hatással az időjárás a közlekedésre. Persze ez járműfüggő is. De jobban kell figyelni a vezetésre. Itt van az ami nekem bejött. Nem csak mi csúszkálunk, hanem mások is az utakon. Sőt előszeretettel csúsznak belénk :) Ez az első rész ahol végre azt éreztem hogy nem mindegy hogy egy küldetésnek éjjel vagy nappal megyek-e neki. Esőben, vagy gyönyörű napsütésben.

    Csak példa SPOILER!!! lehet: bár nem nevesítem a dolgokat. Képzelj el egy mesterlövész küldetést. Nappal csodás a ráláts a célpontra, éjszaka kevésbé. Ugyanez igaz a tiszta, és esős időnél is. Sokszor kezdtem újra köldetést. Már majdnem feladtam mikor egy másik napszakban is nekifutottam, és lám csodát elsőre sikerült. Ilyen volt az autós üldözés! Nappal szinte képtelen voltam megcsinálni, éjjel amikor kiürültek az utak már gyerekjáték volt. És megannyi lehetőség van ;)

    Az emberek nagyon jól reagálják le az időjárás változásokat. Akinél esernyő van az mit sem törődve a zuhival ballag tovább az utcán, akinél nincsen az menedéket keres magának pl. a metro peronokon. Ha elered az eső, legtöbben szaladnak "hazafelé". A verdák fényszórót kapcsolnak, de kövezz meg a következőért :) Nem figyeltem hogy használják-e az ablaktörlőket, de megnézem :)
  • Magiszter
    #11186
    Én a felhők mozgására gondoltam, aztán írtam az időjárásos kérdést.

    Bil ur Sag: És van átmenet vagy csak puff hírtelen esik, puff hírtelen köd van? Tehát mondjuk először beborul az ég, sötét lesz aztán elkezd szemerkélni, és egyre erősödik míg rohadtul el nem kezd szakadni?
    Viharnál van szél? Borogat dolgokat? Az emberek olyankor hogy viselkednek? (Witcher-ben tetszett hogy menekültek, meg szitkozódtak.)
    A kocsi utfogására (vagy hogy is mondják) hat az eső? Csúszósabb lesz az út?
    Háta forgalomra? Lassabban mennek? Kapcsolnak fényszórót? (Hát ablaktörlőt?)
  • Bil Ur Sag
    #11185
    Napos, ködös (szmogos) esős, ebből is több fajta. Van amikor szemerkél, van amikor szakad. Változatos. Mondjuk az időjárás megvalósítása messze itt a legjobb, legvalószerűbb szerintem. Klasszul fest pl. az elázott főhős :) Ami tetszett hogy egy esős kiruccanás után, már nem is kellett menni az autómosóba. Pöpecül csillogot a kocsi a zuhit követően.
  • Bil Ur Sag
    #11184
    Tökéletesen igazad van ;)
  • Prince23
    #11183
    AC-ben nem volt semmi időjárás. Mindig csak délután játszódott, egy csepp éjszaka sem volt benne.
  • Magiszter
    #11182
    kar erte assasins- ban egesz jol mutatott. Milyen idojarasi korulmenyek vannak a jatekban?
  • Rincewind
    #11181
    Vannak a jatekban felhok, sot, ha eleg magasra szallsz fel a helikopterrel, akkor el is ered az alsobb foszlanyokat (amit egyebkent eleg korrektul meg is jelenit a jatek). Arnyekot viszont nem vetnek.
  • Magiszter
    #11180
    Te vagy az ügyeletes nyelvtanár?

    Amúgy tényleg nem sok mindent lehet beszélni a játékról. De ha már felmerült ez a téma (GTA4) akkor lenne egy kérdésem: Vannak felhők? Ha igen akkor mászkálnak az égen? Vetnek árnyékot?

    Holnapra kérek belőle egy 2 oldalas esszét.
  • Synit HUN
    #11179
    A "lesz" pedig örökre 1 "sz" lesz.
  • Bil Ur Sag
    #11178
    Maradjunk a játéknál! Bőven megéri hogy vele foglalkozzunk, hiszen csodás alkotás - alkotás lessz.
  • bertino
    #11177
    akkor akár be is fejezhetitek.
  • Pepsi Twist
    #11176
    ja :D télleg akkor kr*tén
  • Blekk Síp
    #11175
    A retek nem is csúnya szó.
  • Pepsi Twist
    #11174
    én kérdeztem hogy mennyi a gépigénye?

    én soha nem kérdeztem te r*tek
  • Tomsteel
    #11173
    épp valami ilyesmit akartam írni
  • red bull
    #11172
    pff, szánalmas vagy. És még énvagyok a láma? Szerintem meg pont te kérdezgetted hogy mi a gépigénye a játéknak... Ennyit erről. Felőlem meg offold tele az egész topickot ha te csak ennyit tudsz irni hogy "láma".
  • Pepsi Twist
    #11171
    láma
  • ProGabe #11170
    de most szép lassan születtek ezek a kommentek, 10/nap. most, hogy beírtál te is feleslegesen, engem is erre sarkalltál, úgyhogy hozzuk a szintet :)
  • red bull
    #11169
    hát kurvajó
  • Magiszter
    #11168
    Ja
  • red bull
    #11167
    uristen megint tele 1 szavas off kommentekkel az egész topic - .-
  • broman191
    #11166
    kthx
  • Firerock
    #11165
    nem
  • broman191
    #11164
    ~1600 új komment...érdemes visszaolvasni?
  • Neton
    #11163
    Vágom a centit vazz. :)
  • elitehun
    #11162
    Hozom a túracipőt
  • ChuckyHUN
    #11161
    Hajaaj:D
  • DJ Skyline
    #11160
    fel is csillant a szemed
  • Stefibaba
    #11159
    Megyünk? xD
  • ChuckyHUN
    #11158
    Lol először azt olvastam, h Ma is gyereknap van :DDD
  • rooney8
    #11157
  • moralosan
    #11156
  • Magiszter
    #11155
    A hiba az on keszulekebn van.

    80 nap! Csak megkerulod a Foldet es mar meg is jelent a GTA 4. Jeeeeee
  • rooney8
    #11154
    Most megint jóó :D
  • rooney8
    #11153
    Nekem csak annyit ír a számláló, hogy: "A megjelenésig mégvan hátra. " :D
  • Stefibaba
    #11152
    De végül is bejelentették, sőt még ebben az évben, ráadásul még jobb is lesz mint a konzolon, plusz már egy hónap eltelt :D