54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Magiszter
    #11231
    Én konkrétan arra gondoltam hogy amíg le nem vizsgázol helikopácsvezetésből addig nem tudsz repülni vele, ergo nem tudod használni (ezt a pletykát hallottam.). De akkor most mi az az Unlock the Helicopter achivement? És különben is: mivan?
  • Rincewind
    #11230
    Szerintem arra gondol, hogy 90% fele kell vinni Brucie-t es akkor megkapod az Unlock the Helicopter achievement-et.
  • Kandurex
    #11229
    nem tudom, lehet, hogy van valami, de én izomból baseball ütővel kivertem a személyzetet és lenyúltam a gépet...
  • Rincewind
    #11228
    Igen kiternek eloled, ha szirenazol.
  • Magiszter
    #11227
    Pedig valaki azt mondta, hogy itt vagy máshol az mindegy. De akkor ennek örülök.
  • Kandurex
    #11226
    xD

    nincs vizsga
  • Magiszter
    #11225
    Fene, nem veszi be a sima szóközt ez a nyavaja.

    .

    Még egy kérdés: Helikopácsot azonnal lehet használni vagy előtte le kel tenni a vizsgát?
  • Magiszter
    #11224
    Ezt már meg akarom csinálni normálisra:




    Amúgy ebben a részben is félre állnak a mentő-tűzoltó-rendőr autók elől ha bekapcsolod a szirénát?
  • NEOreg3
    #11223
    csak a parkban lehet autókázni, ott meg nem sok látnivaló van, ráadásul sok a dög, ami meg akar ölni.
  • Magiszter
    #11222
    Mindenki átjött ide és itt keltenek ingerenciákat a PC-sekben.
  • Magiszter
    #11221
    Valaki adja már kölcsön a konzolját egy hétre, a gta4-el együtt!!!

    Na majd az AitD-ben kiélem az "autókázós, kiszálok és barmulok" irányú perverz vágyaimat.


  • akyyy
    #11220
    hú konzol topik ki van halva
  • Rincewind
    #11219
    Azt guide nelkul kozel lehetetlen megcsinalni. En soha nem hasznalok segitseget a jatekokhoz, mindenre szeretek magamtol rajonni, de a 200 galamb megtalalasahoz azthiszem muszaly lesz.
  • FZoleee
    #11218
    ehhez*
  • FZoleee
    #11217
    van térkép is erre...
  • Bil Ur Sag
    #11216
    Kb nekem is ezek vannak még vissza, de most hogy lenyomtam a főküldit, a többi achievementet a "free ride"-ban megcsinálom :) Mondjuk ember legyen a talpán aki a 200 galambot megtalálja. Találtam vagy hármat eddig,pedig keresztül kasul jártam be a várost. Na majd a háztetőkön :)

    Az értékeléssel egyetértek. Az utóbbi idők vitathatatlanul legjobb, legélvezetesebb játéka.
  • bertino
    #11215
    ez teljesen reális, miről beszélsz ?
  • ProGabe #11214
    életeket mentett a GTA

    pont annyira demagóg baromság, mint az, hogy emiatt ölnek. egy 11 (!!!!!) éves lány anyja szerint azért segítette ki a családját a felborult kocsiból, mert a játékban azt látta, hogy az ilyen autók felrobbannak
  • Rincewind
    #11213
    No nekem nemreg sikerult vegigvinni a fo szalat. Sikerult 30 ora alatt ledaralni (eppen-eppen, bar ha a visszatolteseket is szamoljuk, akkor siman kozel voltam 40-hez :), igy ezzel egyutt 24 achievement-et sikerult osszevadaszni az 50-bol. Most jon a szabad moka, mert ezek eddig mind kimaradtak:

    - Alternative befejezes
    - Random karakterek
    - Rendorsegi most Wanted kuldik
    - Assassination kuldik
    - Versenyek
    - Rendeleses autolopasok
    - Package delivery
    - Stunt Jump-ok
    - Galambok
    - Felvinni mind az 5 baratot 90% fole
    - Felfedezni a varost (eddig nem sokat lattam belole, mert mindenhova taxival mentem)
    - MULTIPLAYER
    - Maradek Achievement-ek

    Ugy erzem elleszek vele egy darabig... :)

    Amugy a velemenyem a jatekrol: felejthetetlen remekmu; 11/10!
  • Bil Ur Sag
    #11212
    Kis túlzással állítom hogy annyira jól ki vannak dolgozva a karakterek hogy bármelyikük köré lehetne egy komplett sztorit építeni.
  • moralosan
    #11211
    Nekem is van egy olyan érzésem, hogy egy fehér bőrű kelet-európai csávóval jobban fogok azonosulni, mint egy gangsztával ^^.
  • Bil Ur Sag
    #11210
    Arról nem is beszélve hogy Niko olyan jellemfejlődésen megy végig a sztori-játék folyamán hogy az hihetetlen. Nagyon nagy mondanivalók vannak felszínen és rejtve a játékban. Sok monológ, szinte filozófiai határokat súrol. Senki se ijedjen meg tőle, csak annyi van amennyi kell, és pont akkor amikor kell. Egy biztos hogy senki sem fog csalatkozni benne ha azonosulni akar a főhőssel. Jóval eredetibb és összerakottabb főkarakter az eddigieknél véleményem szerint. A szinkronmunka meg büntetés. Megemlítették már lapok hogy nincsenek olyan nagy nevek mint korábban. Egy percig nem érzékeltem a nagyok hiányát. Pl. Nico orgánuma, vagy neadjisten Brucie-é tökéletes választás. Timothy Adams, asszem így hívják Bruci hangjáért felelős egyént, valami eszméletlen profi munkát végzett. Hihetetlen.
    Szal asszem Rincewind-el karöltve mondhatjuk nektek hogy csudajó játékot kaptok a kezeitek közé
  • Bil Ur Sag
    #11209
    Egyetértek!

    Így tovább a rockstaros fiúknak-lányoknak a jövőben is!
  • Rincewind
    #11208
    Szvsz teljesen nyugodtan lehet rola aradozni, mert maximalisan megerdemli. Nem tudnek meg egy olyan jatekot mondani, ami hasonlo osszetettseggel es melyseggel rendelkezne.
  • Rincewind
    #11207
    Niko speciel nincs benne az adatbazisban, mert o egy illegalis bevandorlo es rola nincs adat. :)
  • Bil Ur Sag
    #11206
    Nálam is nagyra nyílt párszor a szemem, amikor a netet használtam. De megtartom nektek ;)

    A rendőrségi nyilvántartás nagyon szuper. A város 10 legkegyetlenebb bűnözőjével is le lehet számolni. Félelmetes arcok. Profi munkát végeztek a karakterekért felelős emberek. Ahogy nézed az arcokat az adatbázisban, egy percig sem marad kétség benned hogy ezek bizony keményfiúk :) Még azt is leírja az adatbázis hogy ki miben "jeleskedik". Van akinél ez áll a bűnözés mező mellett: Grand Theft Auto, Racketeering stb...

    Ha úgy tűnne hogy áradozok a játékról, akkor megnyugtatok mindenkit. Nem. Csak egyszerűen nagyon jó alkotás. Megvannak neki is a hibái. De tökéletes mű aligha fog valaha is az életben születni.
  • Bil Ur Sag
    #11205
    Tetszeni fog neked ;) Ez a burleszkfilm jelleg már a múlté. Erősen. Valóban egy komolyabb szimulációs szintre jutott el az egész. Ha láttátok régen a The Hidden című filmet és emlékeztek belőle az első ferrari-s autóüldözésre akkor a GTA 4 is ezt a hangulatot árasztja magából. A net egy nagyon frankó dolog a játékben. Hihetetlen mennyi munkát öltek bele. A TV csatornák szintén ilyenek. Nézhetsz poker meccseket, híreket nézhetsz, amik jobb esetben aktuális kirohanásaidról számolnak be. Van itt reklámcsatorna minden... Miközben a játékkal játszottam olyan filmcímek jutottak még eszembe mint a The Hidden, Összeomlás (Michael Douglas), Goodfellas stb remekművek.
  • ProGabe #11204
    omg! :)

    rendőrségi adatbázisban, ha a játék különböző szakaszaiban Noki Bellic-re keresel, akkor változik az info?
  • milk41
    #11203
    láttam ezeket mind livefeed-en:D nagyon komoly volt mikor elkezdett 2csávó verekedni és a tag kihívta a rendőröket és a mentősöket,meg felment a netre játszani
  • Rincewind
    #11202
    Barkit. A fontosabb emberek bekerulnek a cimlistadba es barmikor hivhatod oket. De a jatekban szereplo legtobb telefonszam szinten felhivhato. De peldaul a 911-et is felhivhatod es kirendelhetsz egy mentot, redorautot, vagy tuzoltot a helyszinre. Kepeket is lehet csinalni a kameras mobillal, es aztan azt a kepet a rendorsegi adatbazisban beazonositani. Sms-seket is kapsz eleg rendszeresen haveroktol. Hatter, csengohang, etc mind cserelheto (internetrol lehet letolteni ujabbakat). Teljesen bele van integralva a jatekba.

    Az internet is hasonloan reszletesen van kidolgozva.
  • Magiszter
    #11201
    Lehet benne SMS-ért warez account-ot kapni egy oldalra és letölteni vele a GTA3-at?
    Tényleg a telefon az mennyire multifunkciós? Miket lehet vele csinálni? Kiket lehet hívni?
  • Rincewind
    #11200
    Érdemes sokat böngészni a játékban lévő netet ;)


    Lol, ez igy van. Multkor talaltunk egy hirdetest, a neten, amit rogton ki is probaltunk es mukodott. Fel kellett hivni egy telefonszamot mobilrol, es utana sms-ben elkuldtek a radioban eppen szolo szam eloadojat es cimet. Azt hittem lehidalok. >.<
  • Magiszter
    #11199
    78 nap aztán közlik tört magyarul hogy "Sorry, but mégsem lesz game, because vannak problems az atportolással. Really sorry! Next megjelenési date: 2009 summer or tél."

    Szép is volna nem?
  • ProGabe #11198
    jó ezeket olvasni! igaz, messzebbnek tűnik a megjelenés :)

    én játszottam az összes GTA résszel (még a PS only storiesokat is kipróbáltam), de soha, egyikben sem "baromkodtam" csak úgy. most viszont alig várom, hogy beüljek Nikoval egy random kocsiba és neki a "nagyvilágnak". ez szimplán abból adódik, hogy életszerűbb lett a játék, és igazán jó lesz feszültséglevezetőnek, hiszen mindazt meg lehet csinálni benne, amiért a valóságban kattanna a bilincs. :) szó se róla, ezek 90%-t (és még sok mindent, ami ebből kimaradt) az eddigi részekben is meg lehetett, de azokban poénosra van véve a figura, olyan, mintha egy burleszkfilm lenne. itt már komoly szimulációval van dolgunk. hopp, lesz, 78 nap múlva
  • Magiszter
    #11197
    Jóvannamá

    Ricewind, Bil Ur Sag: Ez jól hangzik, mind nagyon jól hangzik. Már várom hogy ki is próbálhassam és mindezt élőben a monitoron láthassam viszont.
  • Bil Ur Sag
    #11196
    Így van. A játék nagyon sok dolgot tartogat magában. Csak míg a korábbi részekben ezek szépen elénk voltak rakva, itt a dolgok máshogyan működnek. Minden nap találunk valami újat. Érdemes sokat böngészni a játékban lévő netet ;) Ha másképpen kellene fogalmaznom a sorozat komolyodott. Nem kicsit nagyon. Talán pont azok érzik, fogják "sótalannak" érezni, akik még a régi GTA-t keresik benne. Mind a játékmenet, mind a történet erősen bekeményített. Nincsen mese. A humor is máshogyan árad már felénk mint korábban. Egyszersmind jóval mélyebb lett az egész. Itt már korántsem arról szól az egész hogy mi legyünk a város urai. Sokkal többről. Személyesebb az egész. De ezeket már jópár helyen olvashattátok gondolom.
    Az előttem szólóval tökéletesen egyetértek. Város még nem került tévénkre, monitorunkra úgy mint most ;) Minden nagyon aprólékos, részletes. A Rockstar egy új szintre emelte a sorozatot.
  • Rincewind
    #11195
    A hotdog-os standok szilardak, nem fujja el oket a szel. Sot, semmifele mas tereptargyat nem borigat fel (legalabbis en nem vettem eszre). Tobbek kozt azert sem, hogyha esetleg neked kaja kell mert egy missziban szepett kepen lottek, akkor azert viharban is legyen erre lehetoseged, ne kelljen rogton ettermet keresgelni.

    A legellenallas meg olyan, amilyet az Euphoria engine-tol kaphatsz, szerintem ennyire nem reszletes. De oszinten megvallom ilyenekre nem figyelek a jatekban. :)

    Osszessegeben szerintem nem lesz panaszod a jatek aprolekossagara. A Rockstar-os arcok egy olyan reszletessegu varost raktak le az asztalra, amihez foghato meg nem volt a jatektortenelemben. egyebkent alapteruletben szerintem akkora, mint a San Andreas 3 varosa egyuttveve. Egy igazi, elo, lelegzo New York-klont kapsz. A varos es a benne rejlo lehetosegek szinte korlatlanok (majdnem minden nap fedezek fel valami ujdonsagot, ami eddig meg nem tunt fol). Valahogy ugy tudnam erzekeltetni, hogyha a San Andreas reszletessege 8 pont volt, akkor a GTA IV valahol 100 folotti pontot erdemelne.
  • rooney8
    #11194
    Most mondtad hogy túlzásokba nem kell seni... Erre meg azt kérdezed, hogy az emberekre nem hat a szél? :D Én is ugyan ezt kérdeztem (vagyis mondtam) csak annyi, hogy én Nikot mondtam és nem embereket :D
  • Bil Ur Sag
    #11193
    A villámlás amellett hogy egészen jól néz ki, és még ebből is találunk több fajta félét, leginkább tőlünk távolban történik. Ergo nem a fejünk felett hanem valahol a város "hátában". A legtöbb esetben. Felhőbe még nem repültem sajnos. Ha fúj a szél sokkan összehúzzák magukat stb... de kb ennyi is. Nem borít standokat, legalábbis én nem láttam még. Előfordulhat. 56 óra játékidőm van a game-ban, de nem találkoztam még ilyen és ehhez hasonló dolgokkal. Amúgy pont furcsa is lett volna, mert ha fel is erősödik a szél, azért messze van a szélvihar fogalmától. A dolgokat viszont tömegüknek megfelelően fújja a szél. Ergó az újságpapírt szanaszét fújja, a kisebb dobozokat görgeti. Ez is nagyon faszán fest ;) A víz felszíne valósághűen hullámzik. Ha "vihar" van a hullámok felerősödnek. Amúgy a víz valami gyönyörű lett szerintem.
  • Magiszter
    #11192
    Hogyne már rögtök Katrina hurikánnéni látogat el a városba nem? Azért túlzásba se kellene esni (bár ilyen megvalósításokkal egy igazi kocsidobálós, házakat ledöntős, embereket röptetős hurrikán pofásan nézne ki.)

    Mondtad hogy van villámlás. Esetleg csak úgy végigszalad az égen van bele is tud csapni pl a helikopterbe ha éppen belerepülsz?

    A borítgatásokat úgy értettem hogy vannak ilyen hotdogos standok meg ilyenek azt láttam már képeken. Nos azokat fel tudja borítani a szél? Vagy tényleg. Az emberekre hat a szél?
    Ebből jön a kvöetkező kérdés amit még nem nagyon láttam játékban megvalósítva: Légellenállás. Tehát a lapos nagy felületű dolgok lassabban zuhannak mint a gömbölyő dolgok? Teccik érteni...