54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • trogerzsiger
    #11391
    aztaaaa ne mond -.-
  • bertino
    #11390
    én ugy hallottam itt a konzolos topic

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148908757
  • trogerzsiger
    #11389
    Hali úgy hallottam hogy itt sok a konzolos :-) Szóval péntek este jöjjünk össze 16-an Parti módba!:D

    Privátba jelezzetek! És írom a jelentkezőket! Adjatok meg gamertaget időponot meg megbeszéljük ha sok embernek nem jó a péntek.
  • Shiwo
    #11388
    még szerencse, ha kedvencek közé teszed, akkor kiírja, hogy hány új hozzászólás érkezett..
  • Magiszter
    #11387
    Csittt... miért kell lebuktatni?

    broman191: Nekem már rég volt, és ebben nincs semmi Fail (könyörgöm magyarul beszéljünk!). Emlékszem még arra az időre mikor pár óra alatt jött be 200 hsz. És ne kötekedjetek mert mindig nekem van igazam, még akkor is mikor ti tévedtek.
  • Synit HUN
    #11386
    Sztem csak az új logódat akartad mielőbb megvillantani....
  • broman191
    #11385
    "rég nem voltam " - tegnap 13:19. Ez bizony akkor is csúnyán FAIL.
  • Magiszter
    #11384
    Amúgy visszaolvastam (most legalább is) és úgy írtam le a kérdéseimet, mert még mindig nem értem hogy az én írásomban mi volt az epic fail. Csak bevettem egy fogalmazás gátlót és ezért nem tudtam leírni hamarább hogy hogy is értettem a kérdésemet. Tehát így. Most már érthető?
  • Magiszter
    #11383
    Einstein óta lehet tudni hogy az idő viszonylagos. Nekem az már rég volt. És igen lusta vagyok mint a ló!

    Ez az Epic Fail meg mi a bánat akar lenni? És miért nem lehet magyarul írni?

    Amúgy rég írtam. Érdemes visszaolvasni?
  • mikiking
    #11382
    ja jo most már vágom
  • DJ Skyline
    #11381
    engem egyik sem fogott meg úgy igazán, hiányolom az MSX FM (Drum & Bass) rádiót. az eddigi Liberty City-t feldolgozó epizódokban benne volt, most nincse :\
  • Rincewind
    #11380
    San Juan, altalaban azt hallgatom, bejon a reggaeton (es Daddy Yankee a DJ :). De mostanaban inkabb azt hallgatom ami eppen alapbol az autoban van (igy kevesbe valik unalmassa, mintha mindig csak egy adot hallgatnek). A beszelgetos musorok is jok, van koztuk egy ket nagy poen.
  • Bil Ur Sag
    #11379
    Van amúgy:
    Murphy's Law
    Sick Of It All
    Cro "FUCKING" Mags!!!!!!
    Maximum Penalty!
    stb...

    Ráadásul Jimmy Drescher a dj az LCHC rádión, a Murphy's Law-ból :) Tetszeni fog ;)

    Amúgy a Vladivostok Fm is hatalmas!!!!
  • broman191
    #11378
  • Gando
    #11377
    egyszer úgyis jön pcre :D még két hónap... remélem élek még addig XD
  • Bil Ur Sag
    #11376
    Ezek is faszák ;) De amúgy szerintem nincsen ami rossz lenne. Még a beszélgetőadók is nagyon jók. És iszonyú sok műsor van rajtuk. Van mit hallgatni bőven.
  • Gando
    #11375
    mégjóhogy :D


    Hardcore Pride!!!!! :D
  • Bil Ur Sag
    #11374
    Na akkor látom van azért itt közös érdeklődési kör
  • Gando
    #11373
    ezek télleg jöhetnének :D jófélék
  • broman191
    #11372
    LRR 97.8 Liberty Rock Radio
    San Juan Sounds
    The Beat 102.7
    Vladivostok FM

    Kedvenc nincs, ezek közül jó mindegyik. :)
  • Bil Ur Sag
    #11371
    L.C.H.C mert hazai pálya :) Mondjuk pár bandát hiányolok. Madball, Crown Of Thornz, Vietnom stb... ha már New York Hardcore. De pl. egy sick Of It All - Injustice System-re öröm ámokfutni
  • Stefibaba
    #11370
    Kérdés: Kinek mi a kedvenc rádióadója? :D (nekem eddig a Vladivostok FM tetszik :D)
  • Gando
    #11369
    neméppen... ha mondjuk egy vicc visszafele sül el az fail :D ha valaki a hülyeségéről akar meggyőzni valakit és nem sikerülneki az már epic fail :D
  • milk41
    #11368
    ez az akar lenni amikor valakit beoltanak,akkor mások benyomják azt hogy "Fail","Epic Fail","Mega Epic Fail","Über Mega Epic Fail" stb. ezzel azt próbálja mondani h "igaza" van annak aki beoltotta a gyereket és mellette állnak

    :vagy valami ilyesmi:
  • mikiking
    #11367
    mi a probléma ? vagy mi akar ez lenni ?
  • broman191
    #11366
  • milk41
    #11365
    MEGA EPIC FAIL
  • mikiking
    #11364
    "rég nem voltam "
    tegnap 13:19 | privát | válasz erre | #11348


  • ProGabe #11363
    nehéz elolvasni a tizenegynéhány hsz-t, ami a te utolsó hsz-ed óta született? a lusta mindenedet! :)
  • Pepsi Twist
    #11362
    ne olvass
  • Magiszter
    #11361
    Rég nem voltam. Érdemes visszaolvasnom, vagy semmi lényeges nem történt?
  • tobias88
    #11360
    ha ilyet akarsz, játsz a mafia- val (szerintem az még a SA-nál is jobb volt!)
  • broman191
    #11359
    A realitás irányába tolódott el a negyedik rész, de azért ennyire nem. :)
  • elitehun
    #11358
    Nem kell és nem is lehet használni
  • akyyy
    #11357
    újreg:D
  • Sponnyabob
    #11356
    Hali! Van egy kérdésem mégpedig hogy a GTA 4-ben autó vezetés közben lehet irányjelzőt használni vagy kell is ha nem akarom hogy utánamjöjjenek a rendőrök?
  • ldavid
    #11355
    beírtam még hármat
  • rotator
    #11354
    Pedig mekkora móka volt már az régebben! :D
  • elitehun
    #11353
    Be kéne írni a F.A.Q.-ba hogy az sincs benne!
  • red bull
    #11352
    jaja