54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Bil Ur Sag
    #11432
    Kegyetlen jó game. Látszik hogy Rockstar ;)
  • mikiking
    #11431
  • dzoli93
    #11429
    ja és nemhiszem h átfog csúszni 2009.ez nem az 1c cég...azok mindig bejelentenek 1 x időpontot és 1évet tolnak még rajta.
  • dzoli93
    #11428
    hé skacok nem 21dikén jelenik meg hanem 18.igaz h amcsiba jelenik meg 18án xd xd
  • ldavid
    #11427
    arról még hivatalos bejelentés sem volt, de amúgy azt én is várom
  • Prince of Máté
    #11426
    Hát remélem, már én is nagyon beleéltem magam, hogy idén játszhatok vele :)
  • rotator
    #11425
    Engem az se zavarna, egyelőre a Bullyt jobban várom, azt elvileg októberre ígérték, de egy fia infó nincs róla augusztus vége óta. :/
  • Synit HUN
    #11424
    Biztos hogy nem! A karácsonyt nem hagynák ki. :)
  • bertino
    #11423
    nem csuszik át sehova, nem kell az ördögöt a falra festeni.
  • Prince of Máté
    #11422
    Aztán lehet átcsúszik jövő év januárjára :/
  • arty
    #11421
    vagy a klasszikus vicc ide adaptálva:

    Két diszkódrogos dumál:
    - tök jó, már csak egyet kell aludni a gta4 megjelenéséig

    :PP
  • Magiszter
    #11420
    Én modntam. 2 alszunk és már meg is jelent. Csak senki ne keltsen fel 2 hónapig
  • Snexi
    #11419
    azta rohadt,legutobb arra emlékeztem hogy még 87-et ír gyorsan megy az idő..
  • BiG G
    #11418
    márcsak 70 nap

    [unleasheli a motherfucking moondancét]
  • moralosan
    #11417
    Bocsi csak vicceltem, nem tudom mit tartalmaz ez a rész
  • CheAteR88 #11416
    akkor honnan lesz majd lóvé?:(
  • moralosan
    #11415
    volt
  • CheAteR88 #11414
    lovi van,lessz?
  • Gando
    #11413
    elég diplomatikus a dolog :D, de azért egy minimális ellentét akkor is lessz köztünk :D amúgy nincs bajom a konzollal egyáltalán, csak szeretek jogosan belekötni másokba
  • akyyy
    #11412
    jah de megint minek itt megkérdezni hogy kinek melyik a kedvenc rádiója? mikor még meg sem jelent, csak konzolra, és van konzol topik, tehát oda való a kérdés.

    Persze sokan vannak itt konzolosok, akik vagy tudnak a másik topikrol, vagy nem (bannerba nincs benne ami nagy kár).

    Nem tudom mi a gond, ha az illetőnek szoltam, hogy van itt jópáran akik konzolosok, ő meg embereket keresett játékra...

    A 30-as szám meg csak kitalált, lehet kevesebb, lehet több, de odairtam hogy kábé!


    --.--
  • Bil Ur Sag
    #11411
    *után. Sorry.
  • Bil Ur Sag
    #11410
    Szerintem pc-n most is megoldható lessz.. A végigjátszás alatt volt olyan dal amit nem is hallottam. Most kezdtem újrajátszani. Ritka nálam ha valamit egymás rögtön kétszer előveszek. Egy kezemen megtudom számolni ezeket a játékokat. Deus Ex, Darkness...most hirtelen nem is jut eszembe más. A GTA 4 is ilyen.
  • DJ Skyline
    #11409
    szerintem is, nagyon jó zenéket válogattak össze éjjel, köd, valami lepukkant környéken és valami elborultabb szám megy épp mmm, hiányozni fog. nem baj, hétvége, jövőhét eleje magasságában jön a mix cd amin rajta volt "pár" szám az MSX FM-ből :) konkrétan ez, ebből halásztak át pár számot a játékhoz, aztán nyomta rá az MC a szöveget (MSX FM tracklist) szöveggel, és szöveg nélkül is nagyon jó a hangulata ejj de kár hogy nincs, na nem baj, majd ha lesz lehetőség rá akkor valamelyik gyengébb rádióadót kicserélem MSX FM-re :D (előző GTA epizódokban meglehetett ezt csinálni, bár minek mikor saját MP3-at is belehetett tenni)
  • Bil Ur Sag
    #11408
    Nálam balfaszabb minisztert keresve sem találnátok :D

    DySkyline-nak: amúgy én is azt hittem hogy benne lessz az MSX FM, de sajnos nem. Pedig szerintem illet volna ide a hangulata.
  • Magiszter
    #11407
    ez nem az egyik harry potter konyvben volt az evnyito beszed?
    Amugy egyetertek veled. Ha indulsz a valasztasokon en rad szavazok (van jatekugyi miniszter?)
  • Bil Ur Sag
    #11406
    Én így gondolom. De lehet hogy tévedek... Minden esetre kitartok az mellett, amit leírtam
  • BIZ0906
    #11405
    Egy filozófus veszett el benned :D
  • Synit HUN
    #11404
    Pff... Fail! Én nem járok a konzol topikba. Nem gondoltam hogy Akyyy ilyen hülye tanácsokat osztogat.
  • Bil Ur Sag
    #11403
    Ne veszekedjetek. Én is "konzolos" vagyok, ha a játékokat nézem. Ide azért jövök szívesen mert rendesek a srácok, és ha tudok bármi kapaszkodót vagy valamit mondani a játékról megteszem. Ha észreveszek újdonságot, szívesen megosztom másokkal. Felejtsük már el a pc - konzol párharcot. A széthúzás helyett, inkább összetartás kellene. Az élet legtöbb területén úgyis csak széthúzás van. A játékok legyenek számunkra jó emlékek, kikapcsolódásunkhoz legyen a kulcs. Ne pedig szóháború, ami sokszor sajnos személyeskedésbe torkollik. Inkább segítsük egymást ;)
  • bertino
    #11402
    pff... no comment.
  • Gando
    #11401
    hát... megverjük :D
  • trogerzsiger
    #11400
    kínos
  • Synit HUN
    #11399
    De azt nem azért mondta hogy idegyere
  • dzoli93
    #11398
    igazadvan.még 72nap van hátra nemhiszem h ne bírnátok ki... nemkéne szétbarmolni a veszekedéssel a fórumot.inkább várjátok és inkább a játékkal kéne foglalkozni.értelmesebb és jobb hszek lennének:D 72nap igaz h még sok de addig eljáccom a jóóó rég gta3mal xxxxxddddddddd
  • Gando
    #11397
    há me nem konzolfórum...
  • trogerzsiger
    #11396
    Egyátalán minek kell itt köcsögösködni? Akyyy nevű kollega mondta hogy itt 30 emberből 25 konzolos, gondoltam beírom ide...
  • Gando
    #11395
    nekem van
    (amúgy úgyértem hogy tartják bennünk a lelket, hogy kivárjuk) :D
  • arty
    #11394
    lélektartó? ilyen szó nincs is.
  • Gando
    #11393
    ez a topik csak lélektartó konzolosokat bír el
  • Gando
    #11392
    akkor meg mit keresel itt???