54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #11834
    az off topic még mindig nyitva
  • Dante73
    #11833
    A lényeg, mint olyan soxor, a konzolosnak fizetni kell azért, amit mi ingyen kapunk. Ez akkor is igaz, ha Ők kapnak majd plusz küldiket is. Ráadásul, gondolom, nem 18 lesz a bolti ára, hanem 12, ami nem kis különbség. Na jó, a mi Hardwerünk drágább....
  • HKS
    #11832
    de nekünk olcsóbb lesz a játék nekik meg ezért is fizetni kell
  • Neoncsoves
    #11828
    #11828 üzenet és még meg se jelent a játék
  • bertino
    #11827
    örömbódottá
  • ProGabe #11826
    holnap már 50 :O

    pezsgőbontás, egyedi kijelző, örömbodottá!? :)
  • Neoncsoves
    #11825
  • Versace21
    #11824
    Novemberbe elhagyják Európa utjait a kamionok(ets),hawaii-on kihal a gyorshajtók tábora,és Liberty city repterein egy csapatba verődve megindul a bűnözés minden formája
  • hen-tes
    #11823
    Biztos csak azért, mert négerrel voltál. :o

  • Dante73
    #11822
    Jaja, a csillag olyan volt, hogy hiába nem közösültem vele, szaporodott....
  • kifli
    #11821
    menekült és többet is elcsapott meg véletlenül lelött 1-2 rendőr
  • FZoleee
    #11820
    3 csillagos körözést, mert elütöttél egy embert? azt hogy?
  • Dante73
    #11819
    Más topikból kiindulva, 100 Hszből 60 warez, 20 hiszti a warez miatt, 10 flém, (bibibiiii-nekem 2 FPS-el több van, mert Te csicska vagy!) 10 meg a játékról szól. Nagyjából.
    Emiatt én játékok megjelenése körül mindig a warez topikot olvasom. 20 warez, 70 játék, 10 flém. Hiszti nincs, szinte soha, (Kivéve mikor a hittérítők betévednek.... De gyorsan lerendezzük őket)) ) Sokkal, de sokkal nagyobb nyugi van ott, pedig az egyetlen különbség (elméletileg) a warez miatt hisztizők tábora. Gyakorlatilag meg az van, hogy aki nem képes elolvasni a letöltött cuccban a read me fájlt, az a warez off topikot sem képes megtalálni, mert nem szereti a nagy piros betűket, és fogalma sincs, mi az a warez. Ha azt mondod neki FAQ, akkor azt mondja, hogy a tidbe....
    Úgyhogy itt is lesz warez, dögivel....

    Viszont kíváncsi leszek, hogy sikerül a PC port. Általában nem szúrják el a GTA-k portját, csak a kamerát lehessen VÉGRE fixálni.... Ne menjen be mindig a kocsi mögé.... Istenem, hányszor nem láttam miatta valamit, mondjuk gyalogost, és kaptam 1-2-3 csillagos körözést.....
  • Pepsi Twist
    #11818
    hallod én tuti Warez Felvonulást fogok kelteni XD sőőt lázadni fogok sőőőőőőőőt pusztítani :D vagy akár fasiszta módszereket is bevetek

    (viccel)
  • kifli
    #11817
    ha már a wareznál tartunk valaki ad tört szerver ip-t?
  • BiG G
    #11816
    lesz munkája Kandurexnek meg Sedónak :)
  • bertino
    #11815
    én előre megmondom, hogy finoman szolva kib@szott sok warez lesz.

    de ugy van, ahogy írtad, majd jönnek modik aztán intézik.
    remélhetőleg.
  • ldavid
    #11814
    ott az off topic, ha hamarabb lesz tört verzió, akkor egy kis időre ezt érdemes lesz bezárni (de csak ha tényleg sok warez lesz)

    meg itt van fent az a kitiltásos figyelmeztetés, aki írta, feltehetőleg komolyan is gondolta :)
  • byzhouse
    #11813
    sajna ezt ugy csinálták ( a képeket) gameplay shotok máshogy néznek ki :/ de minden kiderül 52nap mulva =)
  • Máté94
    #11812
    Én sajnállak Dávid:)
    Az a sok Warez ami rád vár.Sok kép a megjelenés előtt 5 nappal:)
  • ldavid
    #11811
    itt találsz PC-s képeket, bár képről annyira nem lehet eldönteni
    viszont más meg (még) nincs...
  • Gando
    #11810
    szítja itt a tüzet :D
  • byzhouse
    #11809
    konzol és a pc között van vmi különbség gta4-nél (grafika) ? mert ma játszotam xbox360on gta4el és hát nem jött be nagyon
  • BiG G
    #11808
    majd jól elküldöm a vérbe megint :)
  • DJ Skyline
    #11807
    nana, Ragnar úgyis betámad lassan valami kellemes kommenttel :D nem sokára ideje van, már rég volt itt. remélem hoz megint egy képet amin levan fotózva a TV, a kép mérete 8000*4500 mert ugye átméretezni nem lehet, és van vagy 5MB. és hozzáfűzi hogy csírák vagyunk, annyira jól esne, hiányzik
  • Snexi
    #11806
    most már minden konzolos felfogta hogy jön pc-re és nincsenek flamewarok
  • krisztianp16
    #11805
    Még 52nam aztán meg lesz!Már nagyon várom
  • Pipör
    #11804
    Nov. 20.-án nézzél majd be
  • Neoncsoves
    #11803
    mindenki a sarokban ül már majdnem eretvág és naponta huzogatja a vonalakat a karján 1 késsel, hogy még hány nap mire kijön
  • RoyalPredator
    #11802
    Miért van az hogy akármikor idenézek, egyre kevesebb a hozzászólás ? O.o
  • ProGabe #11801
    úgy működik, hogy benyomod a gombot és a célkereszt ráugrik az ellenfélre (vagy éppen egy ártatlan járókelőre)
  • rotator
    #11800
    Az új autókkal és gyalogosokkal csak a variáció nő, ők új küldetéseket kapnak.
  • Pepsi Twist
    #11799
    de majd lehet játszani itt is multiba PC-n majd angolwinfos liveon kell reggelni és kész (vagy valami hasonló mert én így hallottam)
  • BiG G
    #11798
    nem a piac miatt, de ezt most ne nyissuk meg.
  • RoyalPredator
    #11797
    Szerintem örüljünk annak, hogy ha már a konzolosok egy évvel ezelőtt elkezdhették a játékot, és mi még csak 53 nap mulva, Mégis kapunk plusszokat, pl az autókat, ami szerintem nagyon jó dolog.
    Megérdemeljük, hamár a piac miatt így megalázták a PC-t x)
  • byzhouse
    #11796
    de az auto célzás ,hogy müködik? =) ugy ,mint az aim?
  • BiG G
    #11795
    amúgy ja, én is egyből erre gondoltam. mindaz ami plusz lesz nekünk, az nekik letölthető tartalomként jelentkezik, és ráadásul nagyjából ugyanakkor.
  • byzhouse
    #11794
    " Az utcán új autókkal és gyalogosokkal futhatunk össze, amelyekkel a konzolos verziókban nem találkozhatunk."

    Hogy ennek a hírnek az Xbox 360 tulajok örülni fognak, az tuti, ugyanis a fáma arról szól, hogy egyelőre úgy néz ki, csak ők fognak kapni a játékhoz letölthető extra dolgokat 2008 folyamán.

    lehet az extrában benne lesz +autó és gyalogos
  • PunkZoli
    #11793
    engem még mindíg az sokkol hogy csak win live on lesz multi :\
  • Bil Ur Sag
    #11792
    Ki lehet kapcsolni az autócélzást. De szerintem is jobb kontroller-el. A kocsik irányításáról nem is beszélve.
    Mellesleg percek alatt megszokható. Bár kinek a pap, kinek a papné. Majdnem elfelejtettem. A helikopter irányítása pedig egyszerűen élvezet vele.