54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • norbi56
    #11874
    Höhhö nekem szerdán érekzik a gépem:)és 13 eredetim van:P
  • BIZ0906
    #11873
    Elég valószinű, hogy haldoklik a vinyód :(
  • bertino
    #11872
    használd már a keresőt bakkerház
  • Haulin
    #11871
    bocs az off-ért.nektek már volt olyan a géppel hogy naponta újraindult 1szer és mindig eltünt a windows-ról valami fontos file?nekem már 1 hete ez megy és nemtom mit tegyek.(ja és persze minden nap újra kell (ett) tenni a gépet).Van rá ötletetek hogy mit csináljak?köszi all a válaszokat és még 1szer bocs az off-ért
  • milk41
    #11870
    első eredeti???nekem most 42 van itt,3-4haveroknál amit valószínüleg sosem kapok vissza
  • AleXXXXX
    #11869
    Sziasztok!
    Én úgy vagyok ezzel a gta iv-el, hogy megmondom nektem **rvára várom már:D:D:D most vettem új gépet, a régi már 6 éves volt, rámfért egy újítás... a lényeg az, hogy ez lesz életem első játéka amit meg fogok venni eredetiben:D
  • milk41
    #11868
    Szavazás: Meg fogod venni a játékot?
    Igen, az első napokban
  • Synit HUN
    #11867
    Sirály a visszaszámláló! Szavaztam is. És ma azzal a gondolattal ébredtem, hogy folytatom(!) a játékot. Elég szar volt a valósággal szembesülni. Ilyen még sose történt velem egy játékkal sem.
  • ChuckyHUN
    #11866
    ldavid for prezideeent!
    a legjobb házigazda 2008:)
  • Snexi
    #11865
    omg,már csak 48 nap :O nem is olyan rég volt az amikor még 105-öt mutatott
  • BiG G
    #11864
    EGYEDÜL MIATTAD megy tönkre a pécéipar!!4 (not)

    amugy én is kb igy vagyok vele, illetve ha éppen megjelenéskor lesz rá della akkor megveszem, de ha nem akkor emiatt nem fogok várni vele. viszont később biztosan polcra kerül, már csak a multi miatt is.
  • DJ Skyline
    #11863
    én megfogom majd venni, majd valamikor. nem ár függő, keret nincs rá, így egyenlőre az olcsóbbik megoldást kell majd választanom :) kell...semmit sem kell, de ez egy olyan játék amit már most tűkön ülve vár mindenki, aztán kijön a kalóz verzió, és akkor várjak még addig amíg lesz rá pénzem :D aha, esélyes :D
  • BiG G
    #11862
    letisztult és egyszerű, ennél több nem kell. mondjuk a png-s megoldás szerintem szebb, de ha az IE nem támogatja akkor kisnyúl.
  • ldavid
    #11861
    nem nagy cucc, de ennél egyszerűbben nem lehet megcsinálni
    a számok betűtípusát még holnap lehet megváltoztatom

    van már instant szavazó is, nem tökéletes de a célnak megfelel
  • Carlos
    #11860
    Grat a szavazásért és a számlálóért!

    Már előrendeltem. (amennyiben lesz CE, akkor azt veszem meg)
  • DJ Skyline
    #11859
    jó ez a szavazás, meg jó lett a számláló is
  • BiG G
    #11858
    a visszaszámláló egészen remekbe szabott lett! :)

    [felhívja a kedves topiklakók figyelmét ldavid munkájára]
  • BiG G
    #11857
    a konzolos kiadásoknál volt, biztosan lesz itt is. az egy merőben más kérdés hogy kis hazánkba is eljut-e :)
  • Magiszter
    #11856
    Ráadásul 3d-ben úgy hogy a monitor fölött lászódjon nem?
  • Carlos
    #11855
    Láma kérdés, bocs ha már volt:
    Lesz Collector's Edition, mint annó a San Andreas-nál?
  • Synit HUN
    #11854
    A "0" minimum tűzijátékkal legyen díszítve!
    Persze mivel én nem tudom megcsinálni nem várok el semmit :)
  • BiG G
    #11853
    megpróbálkozom vele, meglátjuk mire jutok :)
  • ldavid
    #11852
    sokmindent lehetne, de kell hozzá kedv, türelem, és idő (nálam nem mindig van meg mind), de ha megcsinálod... :)
    amúgy szerintem egyelőre elég ez, majd a végére jöhet valami "más"
  • BiG G
    #11851
    ldavid, csak az 50. hátralévő nap jelzése volt olyan szép webkettes dizájnú? :) lehetne ám rá szkriptet írni ami magától cseréli csak a számokat középen, ehhez viszont kell mind a tíz számjegy külön (png, és azonos méret nem árt nyílván).
  • Shiwo
    #11850
    nem csak abban
  • RoyalPredator
    #11849
    San Andreasban volt az NNNNNNNagyon idegesítő.
  • Bil Ur Sag
    #11848
    Megmaradtak. Legalábbis a konzolos verzióban igen. Itt is volt hogy hátranéztem hogy tyű de szép verda, ezt el kell kötni, és mire megfordultam ergo nézetet váltott a karakterem már híre hamva sem volt :) Régen ez engem is zavart, mostmár annyira nem. Lassan mint a GTA-k egyik védjegye-ként tekintek rá :D
  • fery02
    #11847
    Így már érthető. Csak ebben az esetben jól jött volna a "válasz erre" funkció. De nem gond, én is sokszor elfelejtem. :)
  • Gando
    #11846
    aki fordította XD
  • fery02
    #11845
  • Gando
    #11844
    fail
  • fery02
    #11843
    De attól még valószínűleg megmarad az a jelenség, hogy hirtelen eltűnnek/megjelennek autók. De jól van az. :)
  • HKS
    #11842
    na végre ezt utáltam mindig a gta-ban
  • HKS
    #11841
    az is igaz:D
  • BiG G
    #11840
    pwnage :D
  • DJ Skyline
    #11839
    hát igen, eredeti szöveget olvasa "kicsit" más. melyik állat fordította le :D
  • ProGabe #11838
    na most olvastam az eredeti szöveget. új autók, járókelők? ugyan már! miért fordít valaki angolról, ha nem tud? :)

    -The other important bit of information is that Rockstar have managed to improve the game streaming, thanks to the power of the cpu in modern PC's. This means less of the "same car syndrome" in which you would see lots of the same car you are driving. The magazine is also claiming that there will be more pedestrians and vehicles visible in the PC version

    innen

    tehát csak annyiról van szó, hogy PC-n majd nem jön elő az, hogy repetitívek lesznek az autók a játékban. sokan panaszkodnak, hogy "órákig" keresnek egy bizonyos típust, amikor megvan és beszállnak hirtelen olyanokkal lesz tele a játék. ez azért van, mert azt a modellt preferálja a motor, hiszen egyszerűbb ugyanazt megjeleníteni. ennyit bírnak a konzolok....

    ugyan ez igaz a járókelőkre is. nem újak lesznek, hanem egyszerre többet fog (autókból is) majd megjeleníteni a játék
  • Synit HUN
    #11837
    Újra kerek nap! Szép ötvenes!
  • JaSoN HuNTeR #11836
    de mégéri a hardwer XD
  • Prince of Máté
    #11835
    Qrva egyszerű : WASD + Egér.
    Nem veszed le róla a kezed.