10
  • onimusha
    #10
    ez ám a forradalmi újdonság a kijelző alsó része mindig ugyanúgy néz ki mintha gombok lennének, hűha nekem már fel se tűnne, hogy nem is igazi gombok, wow ez tényleg új
  • zateh
    #9
    A következő az lesz, h. csak álló helyzetben lehet használni, nehogy elvonja a vezető figyelmét, akkor meg nem tök mindegy, h. rezeg, vagy nem. Engem például csak az érdekelne, h. müködjön rendesen.
  • smv
    #8
    Azt tudom, de egyre több autoban pakolják középre a komplett műszerfalat, és az miért is jó? Ez nem a témához kapcsolódik, de írtam is, hogy off. :)
  • SymbioC
    #7
    A műszerfal nem "középen" van, csak a kijelző (navigáció, klíma, zene stb). Azt pedig a kormány mögött elég nehézkes nyomkodni...
  • Cactus
    #6
    Ez nagyon gagyi. Szerintem valaki nagyon jól járt USA-ban ezzel...
  • jonnie
    #5
    Az újdonság az hogy a képernyő rezeg mikor megnyomod a gombot amit kirajzol. De hogy minek azt nem tudom...
  • smv
    #4
    /off

    Én azt nem fogom sosem megérteni, hogy miért jó az, ha középre helyezik a műszerfalat?

    /on
  • TH448
    #3
    Ebben mi az újdonság?
    Eddig is voltak gombok touchscreen képernyőkön...
  • Enkil
    #2
    nagyon jó
  • jonnie
    #1
    Csak azt nem értem hogy minek egy egy rezgő érintőképernyő egy autóba egyáltalán minek kell rezgő képernyő?? (nem elég az ami a képen látható Lexus RX ben is van)