1182
Afrikai Nemzetek Kupája
  • dave9004
    #1102
    1-1 elég nagy meccs ez eddig! Nagyon mennek
  • dave9004
    #1101
    Nagyon jó focit játszik Gabon!
  • dave9004
    #1100
  • dave9004
    #1099
    Lehet, hogy inkább a Zambián megy el :)
  • Dean Winchester
    #1098
    egy copy-pasteval beilleszteném a fogadás topicba beírt tippjeim, szerintem ki az aki továbbjut.
    "hétvégére előre szaladván én így látom a tj-t. Legbiztosabb szerintem Ghána tovább jutása.
    guinea az szimpla megérzés és lehet, hogy ott jön a papír és a mali tj-al meg borul.

    171 Zambia (H) vagy Szudán (V) jut tovább V 2,75
    174 Egyenlítői Guinea (H) vagy Elefántcsontpart (V) jut tovább H 4,10
    245 Gabon (H) vagy Mali (V) jut tovább H 1,43
    247 Ghána (H) vagy Tunézia (V) jut tovább H 1,42"
  • dave9004
    #1097
    Egyértelműen eddig a kupa gólja! Negyeddöntőkben szépek a párosítások! Gabon, Elefántok, Ghána, Zambia továbbjutást várok! Az arab országok focijának úgy tűnik lassan vége :) legalább is egy időre!
  • Dean Winchester
    #1096
    tegnap belenéztem és pont sikerült élőbe látnom egy kibaszott szép gólt badutól :D
    a kommentátor is azt mondta, talán az idei cupa legszebb gólja és tényleg nagyon szép volt!!!
  • dave9004
    #1095
    kinek a pap kinek a paplan. Mindenki világszínvonalat vár olyan csapatoktól, akik a magyar mögött vannak. plusz, sose volt az afrika kupa világszínvonalú, csak az emberek már nem emlékeznek. Ilyen volt 2 4 éve is:) Jó ez!
  • Effe88
    #1094
    na bele lestem:D:D
    hát kár volt
    színvonal a béka segge alatt:D:D:D
    fetrengenek össze vissza ész nélkül futkosnak:D:D a bírók meg mindig hosszabítanak vagy 6-7 percet:D:D:D
  • dave9004
    #1093
    Na eddig maximum respect Gabonnak! Sztem bárki ellen esélyesek mostmár!
  • dave9004
    #1092
    Hát a házigazda vs elefántok meccs elég nagynak ígérkezik egyelőre. Ott nem tudok dönteni, viszont most Zambia nem esik még ki mint két éve Nigéria ellen.
    Ma gabonnak kell az első hely, hogy elkerülje Ghánát! (Guineanak szurkolok 2. helyre)
  • Effe88
    #1091
    :D
    ja látom pl Líbia se jut már tovább:SS:Smeg Marokkó se:S:S:S
    na most már tényleg bele lesek kivi vagyok a stadionokra meg a körítésre:DD::D
  • dave9004
    #1090
    Most már van egy pár jó meccs, amiről lemaradtál :D nem mondom, hogy mind az, de második fordulóban nagy javulás van. Ghána mákkal tartja épp a 0-0-t Mali ellen :)
  • Effe88
    #1089
    de jó hogy van ez a torna még 2 percet nem láttam belőle:D:D:D:D
  • dave9004
    #1088
    Na Guinea ma nem állt le. Már-már remélem, hogy ezek után Mali este nyer, Guinea pedig jövhéten nagy meccsen kiveri Ghánát!
  • dave9004
    #1087
    ilyen közönségi támogatás mellett tuti. Azt mondom, ha egy afrika kupa ilyen elv kis csapatoknak ekkora lökést tud adni, hogy a meccs végén nyerjenek folyton, hajtanak, akkor mekkora lökést adhatna nekünk egy EB?
    Arab csapatokat én nemnagyon szerettem sose, Angolát se nagyon(elképesztően színészek, kapusuk undorító egy fickó) de közép-nyugat-délafrika csapatai a maguk módján hajtanak becsülettel, a körülményeik ellenére is.
  • bakkerman
    #1086
    én azt láttam a tegnapi Gabon-Marokkó meccsen is,hogy nagyon hajtósak ezek a "teljesen" afrikai országok(Marokkó,Tunézia ezek nem annyira afrikaiak),szívüket lelküket kiadják,fizikálisan nagyon ott vannak,szerintem egy gyengébb európai csapatot lazán elkapna ez a gaboni válogatott.
  • dave9004
    #1085
    marokkó és szenegál is évek óta gyenge. sajnos... marokkó 2004-es döntőzése óta semmit nem mutat. Egyenlítői Guinea nagyon frankón, sok passz, pontos keresztlabdákkal játszanak, persze a maguk szintjén, ami sztem nem a 154. helyezéshez méltó, sztem 100-110 de a többiek alapján, még beljebb is bőven.
  • bakkerman
    #1084
    Annyira gyengén játszott mind 2 meccsén a szenegáli és a marokkói válogatott,hogy az már már hihhetetlen...a két házigazdának óriási gratula,bár én eddig csak a Gabont láttam,E.Guineat még nem,de tegnap nagyon jól csapatták a gaboniak,a 3. gól,szabadrugásból az fantasztikus volt!
  • dave9004
    #1083
    Nagyon javul a torna színvonala, tegnapi meccsek nagyon jók voltak, kiváltképp a Gabon győzelme :) Hajrá mind2 házigazda!
  • dave9004
    #1082
    Egyenlítői Guinea kiejtette Szenegált. Ez mekkora!
  • dave9004
    #1081
    már 2-2
  • dave9004
    #1080
    na látom volt egy kis eső :D szép góllal egyenlített zambia 1-1 eddig :)
  • dave9004
    #1079
    na ez a Gabon meccs jól kezdődik!
  • Láma!
    #1078
    a kedvencekben van az oldal, mégse találtam meg...:D

    köszi:)
  • dave9004
    #1077
    gyenge meccsen, Elefántcsontpart győzelem, de már több mint amit Szenegál mutatott tegnap :)
  • banok
    #1076
    itt találsz Eurosportokat
  • Láma!
    #1075
    van stream az elefánt meccsre?
  • dave9004
    #1074
    És ezek a guineaiak 150.-ek a világranglistán :)
  • bakkerman
    #1073
    nagyon jó volt a az Egy.Guinea-Líbia meccs,pláne a vége,az a Bodipo nevű Guineai srác akkora gólt vert :O és utána még egy kapufát is szúrt,szerintem bekerült pár megfigyelő noteszébe
  • dave9004
    #1072
    1-2
  • dave9004
    #1071
    0-2 közben Zambiának! Meglepetés érik.
  • Effe88
    #1070
    na nem is tudtam hogy most van az ank:D:D:D
    látom se nigéria,se kamerun se egyiptom:D:D:D
    kemény:D:Dd
    minden esetre hajrá Líbia:D
  • dave9004
    #1069
    és góóóóól lol 1-0
  • dave9004
    #1068
    Elfáradtak második félidőre. Kár, hogy a másik meccs nem megy élőben eurosporton, snooker miatt...
  • paly90
    #1067
    köszi
  • dave9004
    #1066
    ez egész jó
  • paly90
    #1065
    stream van esetleg?
  • dave9004
    #1064
    ez egy nagy meccs gyerekek!
  • dave9004
    #1063
    3 nyelvű felvezetés :) hajrá gyerekek, játszatok :)